خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فقط کسانی که به دنبال یک فرصت طلایی هستن وارد بشن

سلام به همه ی دوستان گلم. امیدوارم خوب خوب باشید
      بچه ها اخیرا یه فرصت خیلی خوب برام پیش اومده که گفتم بدمش به شماها تا هرکی خواست استفاده کنه و حالشو ببره
      خب همانطور که میدونید !( شایدم ندونید ) انتشارات مهروماه به کسایی که براشون 5 تا اشکال از کتاباشون بفرستن یه کتاب هدیه میدن. حتی قبلا هم ازشون کتاب به عنوان هدیه گرفتم که اسمم تو سایتشون در بخش ویرایش نامه در برندگان سری چهارم خرداد 93 هست
      و اخیرا براشون چند تا اشکال فرستادم و الان میتونم چند تا کتاب سفارش بدم ولی چون من کتابایی که میخواستمو گرفتم تصمیم گرفتم که اینا رو به شما بفروشم
      تمام این کتاب ها نو هستن و با حداقل 30% تخفیف بفروش میرسن و هزینه ارسال رایگان هست
      در واقع این کتاب ها رو از خود انتشارات دریافت میکنید

خب بریم سراغ شرایط :
      1. فقط کتاب های جامع انتشارات مهروماه فروخته میشود
      2. برای هر کتاب حداقل بهتون 30% تخفیف میدم
      3. و مهمتر از همه برای کسانی که کتاب جامع ریاضیات تجربی تخفیف ویژه میدم و به جای 33000 تومن کتاب رو به قیمت 24000 تومن به فروش میرسد. ( خیلی فوق العادس )

اگر هر گونه سوالی داشتید به من پیام بدید یا این جا مطرح کنید
      برای خرید کتاب فقط به من پیام بدید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش این کجاش فرصت طلایی هااااان؟؟؟؟می خوای من ریاضی جامع20تومن بهت بدم؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      داداش این کجاش فرصت طلایی هااااان؟؟؟؟می خوای من ریاضی جامع20تومن بهت بدم؟؟
      جان ؟؟؟؟؟
      یعنی کتاب نو رو از انتشارات با 20% تخفیف گرفتن فرصت طلایی نیست ؟ خب اگه طلایی نیست میتونیم بهش بگیم نقره ای ولی مطمئنا برنزی یا ... نیست
      ای کاش پارسال یه همچین موقعیتی واسه من بود . اون موقع همشو میخریدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من از انتشارات گاج ، خیلی سبز و مبتکران و نشر دریافت اینترنتی خرید کردم همشون تخفیف های توپی دادن مخصوصا گاج و خیلی سبز ! همینجوری گفتم در جریان باشید !!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      من از انتشارات گاج ، خیلی سبز و مبتکران و نشر دریافت اینترنتی خرید کردم همشون تخفیف های توپی دادن مخصوصا گاج و خیلی سبز ! همینجوری گفتم در جریان باشید !!!
      خب منم میخوام یه چیزی بگم که در جریان باشید
      انتشارات گاج بیشترین تخفیفی که میده 30% هست که فقط به کسایی میده که ازشون 150 هزار تومن! کتاب بخرن ولی همینجوری فقط 20% تخفیف میده
      خیلی سبز هم بالاخره با درخواست زیاد بچه ها یه مدتی هست که داره 20% تخفیف میده و تا کتاباشون خوب فروش بره دیگه همچیو به حالت همیشگی میارن
      دریافت هم به کسانی که اسم 10 تا از مدرسه ها رو با آدرس دقیق بدن 40% تخفیف میده که فقط کتاب های ادبیات و همایشش به درد خرید میخوره و این تخفیف برای مدت کوتاهی هسته که فک کنم مهلتش تموم شده وگرنه بیشترین تخفیفش 25% هست برای کسانی که بیش از 19 کتاب ازشون بخرن
      رتبه ی آخر هم به مبتکران تعلق داره که فقط 10% تخفیف میده
      خب منم فقط اینا رو گفتم تا شما در جریان باشی و بدونی که ما الان چن ساله که در جریان کارا هستیم . حالا خودتون مقایسه کنید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad.sh نمایش پست ها
      خب منم میخوام یه چیزی بگم که در جریان باشید
      انتشارات گاج بیشترین تخفیفی که میده 30% هست که فقط به کسایی میده که ازشون 150 هزار تومن! کتاب بخرن ولی همینجوری فقط 20% تخفیف میده
      خیلی سبز هم بالاخره با درخواست زیاد بچه ها یه مدتی هست که داره 20% تخفیف میده و تا کتاباشون خوب فروش بره دیگه همچیو به حالت همیشگی میارن
      دریافت هم به کسانی که اسم 10 تا از مدرسه ها رو با آدرس دقیق بدن 40% تخفیف میده که فقط کتاب های ادبیات و همایشش به درد خرید میخوره و این تخفیف برای مدت کوتاهی هسته که فک کنم مهلتش تموم شده وگرنه بیشترین تخفیفش 25% هست برای کسانی که بیش از 19 کتاب ازشون بخرن
      رتبه ی آخر هم به مبتکران تعلق داره که فقط 10% تخفیف میده
      خب منم فقط اینا رو گفتم تا شما در جریان باشی و بدونی که ما الان چن ساله که در جریان کارا هستیم . حالا خودتون مقایسه کنید
      آقای در جریان !! خب شما هم میگی 20% تخفیف !! بعدشم دریافت تخفیفاش اینجوره 2تا کتاب بعد 3تا 5 کتاب بعد ... ! در کل ! همشون تخفیف هاشون به نفع آدم هست!! گاج خب تو 2تا درس رو ازش بخری میشه 150تومن!! کافیه فیزیک پیش و پایه و با جلد دوم تشریحیش بخری ولی بعدش با تخفیفش سود میکنی و اینکه اگه کسی رو معرفی کنی ک عضو سایتش بشه هرچقدر اون طرف یا طرف ها !!! خرید کنن 10% مبلغش میاد به حساب شما و یدفه دیدی خواستی کتاب بخری اصلا لازم نبود پولشو بدی !!!
      حالا چیو مقایسه کنیم ؟؟ فقط ریاضی جامع رو خیلی ویژه میفروشه مهروماه بقیه درساشو اونم با 20% تخفیف میده!! البته نمی دونم چجوری چون تو سایتش نه تخفیف میداد نه ارسال رایگان داشت!!!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آقای در جریان !! خب شما هم میگی 20% تخفیف !! بعدشم دریافت تخفیفاش اینجوره 2تا کتاب بعد 3تا 5 کتاب بعد ... ! در کل ! همشون تخفیف هاشون به نفع آدم هست!! گاج خب تو 2تا درس رو ازش بخری میشه 150تومن!! کافیه فیزیک پیش و پایه و با جلد دوم تشریحیش بخری ولی بعدش با تخفیفش سود میکنی و اینکه اگه کسی رو معرفی کنی ک عضو سایتش بشه هرچقدر اون طرف یا طرف ها !!! خرید کنن 10% مبلغش میاد به حساب شما و یدفه دیدی خواستی کتاب بخری اصلا لازم نبود پولشو بدی !!!
      حالا چیو مقایسه کنیم ؟؟ فقط ریاضی جامع رو خیلی ویژه میفروشه مهروماه بقیه درساشو اونم با 20% تخفیف میده!! البته نمی دونم چجوری چون تو سایتش نه تخفیف میداد نه ارسال رایگان داشت!!!
      ببینید اول از همه بگم که نه من میخوام تبلیغی داشته باشم یا بگم کار من فقط درسته یا اینکه بیایین فقط از من بخرید یا ...
      مقایسه ای هم گفتم به نسبت تخفیف معمول این انتشارات هست
      در مورد دریافت هم که بله شما میتونی دوتا بخری ولی فقط 10% هست و کم کم بیشتر میشه نه اینکه از اول اینقد بده
      در مورد گاج هم بگم که فقط فیزیک و ادبیاتشون هست که قیمت شون بالاست وگرنه بقیشونو باید یه 7 یا 8 تا رو بخری تا به 150 برسه که میدونی هر یه نفر اینقد رو بده چه سود عظیمی واسشون هست
      مهروماه هم معلومی فقط در خرداد یا اردبیهشت برای اینکه کتاباشون تموم بشه تخفیف 20% میدن وگرنه حدودا ابان یا اواخر مهر ماه یه تخفیف حداکثر10 % میزاره
      و اینکه قانون انتشارات مهروماه اینه که اگه براشون 5 تا اشکال از کتاباشون بفرستی یه کتابو بهتون هدیه میده که منم چند تا رو براشون فرستادم و الان میتونم ازشون کتاب بگیرم
      بازم اگه موضوعی بود بگید ولی اعصابتون رو خرد نکنید ( واسه خودتون میگم )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببینید اول از همه بگم که نه من میخوام تبلیغی داشته باشم یا بگم کار من فقط درسته یا اینکه بیایین فقط از من بخرید یا ...
      مقایسه ای هم گفتم به نسبت تخفیف معمول این انتشارات هست
      در مورد دریافت هم که بله شما میتونی دوتا بخری ولی فقط 10% هست و کم کم بیشتر میشه نه اینکه از اول اینقد بده
      در مورد گاج هم بگم که فقط فیزیک و ادبیاتشون هست که قیمت شون بالاست وگرنه بقیشونو باید یه 7 یا 8 تا رو بخری تا به 150 برسه که میدونی هر یه نفر اینقد رو بده چه سود عظیمی واسشون هست
      مهروماه هم معلومی فقط در خرداد یا اردبیهشت برای اینکه کتاباشون تموم بشه تخفیف 20% میدن وگرنه حدودا ابان یا اواخر مهر ماه یه تخفیف حداکثر10 % میزاره
      و اینکه قانون انتشارات مهروماه اینه که اگه براشون 5 تا اشکال از کتاباشون بفرستی یه کتابو بهتون هدیه میده که منم چند تا رو براشون فرستادم و الان میتونم ازشون کتاب بگیرم
      بازم اگه موضوعی بود بگید ولی اعصابتون رو خرد نکنید ( واسه خودتون میگم )
      اعصاب من به این آرووووومی همه چی آرومه من چقدر خوشبختم !!!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اعصاب من به این آرووووومی همه چی آرومه من چقدر خوشبختم !!!

خدا رو شکر که پست هام باعث نگرانی دوستان نشده :yahoo (4)::yahoo (4):

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از امروز به مدت 4 روز بابت خرید هر کتاب بهتون 30% تخفیف میدم و همچنان ارسال کتاب رایگان می باشد .

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      كدوم كتاباي مهروماه خوبن؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      كدوم كتاباي مهروماه خوبن؟

سلام
      بهترین کتاب های مهروماه : ریاضیات تجربی جامع + هندسه جامع+ بانک تست عربی کنکور ( از سیر تا پیاز ) ( البته چون فقط من جامع رو میفروشم اینا رو گفتم وگرنه لقمه هاش معرکه هستن )
      بقیشون هم کتاب های خیلی خوبی هستن ولی این دو تا کتابی که معرفی کردم نسبت به بقیه ی کتاب های موجود کتابای بهتری هستن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      بهترین کتاب های مهروماه : ریاضیات تجربی جامع + هندسه جامع ( البته چون فقط من جامع رو میفروشم اینا رو گفتم وگرنه لقمه هاش معرکه هستن )
      بقیشون هم کتاب های خیلی خوبی هستن ولی این دو تا کتابی که معرفی کردم نسبت به بقیه ی کتاب های موجود کتابای بهتری هستن
      از مهروماه فقط همين رياضي +لقمه هاشو دارم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      از مهروماه فقط همين رياضي +لقمه هاشو دارم

خب کتابای خیلی خوبی دارید
      البته اینو بگم که بقیه ی کتاباشون هم خیلی خوب هستن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)