خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 459 1211101 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 6875
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آغازی دوباره - فارغ التحصیلا بیان(تجربی)

سلام به همه دوستای عزیز. این تاپیک رو زدم برا بچه های فارغ التحصیلی که میخوان بخونن برا 94. به هر دلیلی که قبول نشدین بیخیالش. زمان رو از دست ندید دیگه. بیاید وسوالاتتون رو مطرح کنین از پیشکسوتا و مسئولا و رتبه برتر ها هم میخوام بیان و کمککنن و جواب بدن. امیدوارم خدا بهمون انرژی و توان بده تا هرچه زودتر خودمون روپیدا کنیم و دست به کار شیم. با آرزوی موفقیت برا دکترهای 94.....:yahoo (1): یه نکته رو هم که جاش هست اضافه کنم اینه که اسپم و کل کل و بحث های خارج از درس نذارید.صحبتی خارج بحث داشتید یا برای هم پ.خ کنین یا برید گپ خونه که از بحث اصلی منحرف نشیم. موفق باشید.
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

ویرایش توسط angel : 30 مهر 1393 در ساعت 10:21

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من والا یه سری اشتباهات داشتم که نباید تکرار شه.بعد از عید رو خیلی باید جدی گرفت. سر کنکور هم باید ریلکس بود خیلی. وگرنه مثه من تخمین رتبت میاد 400 بعد میشی 1700. راجع به منابع هم باید بگم که یه سریاشونو میخوام تعویض کنم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ادبیات: قرابت سبطی-املالغت سبطی-آرایه الگو-زبان فارسی سبطی و الگو- تاریخ ادبیات تخته سیاه
      عربی : من گاج سفید داشتم میخوام الگو بگیرم
      دینی: الگو
      زبان:مبتکران
      زمین:خیلی سبز
      ریاضی:کوله پشتی
      فیزیک:گاج
      شیمی:مبتکران و خیلی سبز
      زیست:الگوو گاج
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال اونم این که از الان تا 25 مهر فقط مباحث کانون یا گرینه 2 رو بخونیم؟؟؟ خیلی کم نیس؟؟ مدرسه ام که نداریم که وقتمون آزاد تره. من گیجم سر این قضیه
      لطفا با تامل ببینید...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تا آزمون 25 مهر گزینه 2 اینارو میخونم+مطالب آزمون
      آرایه های ادبی.قرابت
      کل عربی
      کل لغات زبان
      هندسه دو فصل اول.مثلثات.مقدمات ریاضی.تابع.آنالیز و احتمال
      زیست دوم+یکمم سوم
      آینه و عدسی.حرکت و دینامیک
      شیمی 2 و استوکیومتری

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال اونم این که از الان تا 25 مهر فقط مباحث کانون یا گرینه 2 رو بخونیم؟؟؟ خیلی کم نیس؟؟ مدرسه ام که نداریم که وقتمون آزاد تره. من گیجم سر این قضیه
      من خودم با تاکید بر مباحث و برنامه ازمونی که میرم می خوام پیش برم امسال اما خب با توجه به تایمی که هست چندتا درس که مشکل دارم مباحث پایه ایش تقویت می کنم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

به همتون بخاطر این اراده و همتتون تبریک میگم!!!!!
      من خودم دوسال پشت کنکورم..سال اصلیم که ریاضی بودم...این دوسالم که تجربی!!!!!! اما امسال ملی رو نشد بیارم...هرچند آرزوم دارو بود...و از اوناییم که اعتراض شدید به این سازمان سنجش دارم!!!:yahoo (19):
      و مطمئنا دیگه آزاد یه رشته بیارم میرم!!
      اما شما دوستای گلم براتون آرزوی موفقیت میکنم!!!!میدونم به رتبه و رشته دلخواهتون میرسید!!!
      من از همینجا میگم...کمک درسی یا مشاوره ای خواستید میتونید رو من حساب کنید!!!چون بدجور تو راه کنکور با تجربه شدم
      البته تو زیست زیاد نه!!!
      اما واسه شیمی کمک میتونم بکنم بهتون...هرسوالی یا مشاوره ای خواستید...
      و بقیه درووس....
      می خندم تا خندیدن یادم نرود،خدا را چه دیدی...!شاید روزی واقعا خندیدم...!!!!:yahoo (1):

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلآم ^_^ من یه پشت کنکوری
      تا الان درس های دوممو تموم کردم جرء ریاضی که دنبال یه منبع خوبم! کمکم میکنید؟؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که میخوام برم کتاب درسی بخرم اونایی که تغییر کرده بعدشم چندتا منبع رو میخوام تغییر بدم بعدشم مسافرت بعدم که درس به طور خفن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

من که میخوام برم کتاب درسی بخرم اونایی که تغییر کرده بعدشم چندتا منبع رو میخوام تغییر بدم بعدشم مسافرت بعدم که درس به طور خفن
      لطفا با تامل ببینید...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال
      من متولد ابان 71 ام
      سال دیگه قبول شم برم پزشکی خیلی ضایعست ؟
      خانواده همه ش میگن سن تو دیگه از پزشکی گذشته (

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که اصن امسال انتخاب رشته نکردم!مثلا دو هفته بعد از کنکور شروع کردم ولی هنوز هیچی!صفرم

الان درگیر اینم که از دی وی دی های کنکور آسان است و ونوس استفاده کنم یا نه!البته فقط درس ریاضی و فیزیکش فعلا.

آخه از یک طرفی همه میگفتند مسعودی عالیه و حرف نداره و ....منم دیگه رفتم از دوستم دی وی دی های این دو موسسه رو گرفتم که بخونم حسابی!!!!

اما اینجا گفتند که بدبخت شدند با همین مسعودی!!!منم خیلی حالم گرفته شد و واقعا گیج شدم منم نمی خوام بدبخت شم! اما سوالم اینه که چرا؟چرا مسعودی بده؟

اصلا این چند روزه نتونستم درس بخونم.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال
      من متولد ابان 71 ام
      سال دیگه قبول شم برم پزشکی خیلی ضایعست ؟
      خانواده همه ش میگن سن تو دیگه از پزشکی گذشته (
      به امضات ایمان داشته باش
      "مهر 94.... در حال ورود به دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران
      آینده ای میسازم که گذشته ام جلویش زانو بزند..."

یعنی تو از اون پیرمرد 84 ساله امسال که میخواست بره دانشگاه سنت بالاتره؟؟؟!!!!
      فکرتو ذهنت به درس خوندنت باش فقط
      می خندم تا خندیدن یادم نرود،خدا را چه دیدی...!شاید روزی واقعا خندیدم...!!!!:yahoo (1):

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از کسایی که تجربه پشت کنکور موندن رو دارن خواهش میشه بیان از تجربه هاشون بگن
      مشکلات روحی احتمالی.مثه خستگی و بریدن و اینجور حرفا
      یا طریقه بی محل بودن به نیش و کنایه ها
      مثلا من امسال دندون و دارو قبول میشدم.اونم دولتی.اونم دانشگاه تیپ یک مثه رشت.اما نرفتم.چون مشهد میخواستم.اما هم خانواده هم آشنایان با حرفاشون اذیت میکن...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Honey نمایش پست ها

اگه ریاضیت معمولی و ضعیفه کوله پشتی انتخاب خوبیه +یه کتاب تست

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
      من که اصن امسال انتخاب رشته نکردم!مثلا دو هفته بعد از کنکور شروع کردم ولی هنوز هیچی!صفرم

الان درگیر اینم که از دی وی دی های کنکور آسان است و ونوس استفاده کنم یا نه!البته فقط درس ریاضی و فیزیکش فعلا.

آخه از یک طرفی همه میگفتند مسعودی عالیه و حرف نداره و ....منم دیگه رفتم از دوستم دی وی دی های این دو موسسه رو گرفتم که بخونم حسابی!!!!

اما اینجا گفتند که بدبخت شدند با همین مسعودی!!!منم خیلی حالم گرفته شد و واقعا گیج شدم منم نمی خوام بدبخت شم! اما سوالم اینه که چرا؟چرا مسعودی بده؟

اصلا این چند روزه نتونستم درس بخونم.
      دور کنکور آسان است رو خط بکشین
      الان که دی وی دی های آفبا اومده همگی باید بوق بزنن برن جلو
      دبیرای آفبا معرکه هستن.اگه خواستین دی وی دی بخرین فقط و فقط آفبا.
      حتی توصیه میشه وقتتون رو با رفتن به کلاس تلف نکنن.بازم آفبا

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Honey نمایش پست ها
      کتابهایی که پیشنهاد میدم
      دانش آموزان ضعیف : 30 سال کنکور قلم چی
      دانش آموزان متوسط: ریاضی تجربی مهروماه

دانش آموزان متوسط و قوی: ریاضیات جامع خیلی سبز و ریاضیات جامع تخته سیاه

با توجه به اینکه خودت بهتر از همه خودتو میشناسی یکی ازاینارو انتخاب کن:yahoo (1):

صفحه 1 از 459 1211101 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن