خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 19 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 278
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اعتراض برخی داوطلبان کنکور به نتایج آزمون

گروهی از داوطلبان کنکور با حضور در محل سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به نتایج کنکور سراسری 93 اعتراض کردند. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پاسخ به اعتراضات یادآور شد که سازمان به این اعتراض رسیدگی می کند.
      به گزارش خبرنگار مهر، حدد 300 تا 400 نفر از داوطلبان کنکور سراسری به همراه خانواده های خود امروز بعد از اعلام نتایج آزمون سال 93 نسبت به این نتایج اعتراض کردند.
      این گروه با حضور در محل سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به پذیرفته نشدن در کد رشته های مورد علاقه خود اعتراض کردند.
      دکتر ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اعتراضات این داوطلبان گفت: ما به اعتراض این گروه از داوطلبان رسیدگی می کنیم اما توصیه اول ما این است که اجازه بدهند کارنامه کنکور داوطلبان بر روی سیستم قرار گیرد تا مشخص شود که نمره داوطلبان، رتبه آنها، آخرین رتبه قبولی چگونه بوده است.
      وی افزود: این اعتراضات تنوع گسترده ای دارد. برخی در گروه علوم تجربی به قبول نشدن در پردیس های خودگردان معترض هستند و برخی ممکن است به دلیل عدم ثبت صحیح فرآیند انتخاب رشته پذیرفته نشده باشند. از این رو ما از معترضین خواسته ایم که تا زمان انتشار کارنامه صبر کنند و در صورت اعتراض پس از آن به صورت اینترنتی اعتراض خود را اعلام کنند که حتما مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
      خدایی یادآور شد: مواردی بوده است که داوطلب پس از اتمام انتخاب رشته نسبت به ثبت آن اقدام نکرده است. ضمن اینکه در گروه علوم تجربی امسال پذیرش در پردیس های خودگردان و شعب بین الملل به صورت متمرکز صورت گرفته است و برخلاف سال گذشته که 5 برابر ظرفیت به صورت پذیرش نیمه متمرکز پذیرفته می شدند. این امر باعث شده است که نمره های بالاتری در این دوره پذیرفته شوند.
      رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: نحوه انتخاب رشته، سهمیه داوطلب در منطقه و رتبه و نمره داوطلب همگی در قبولی موثر بوده است و ما نیز به عنوان سازمان سنجش به این اعتراضات رسیدگی می کنیم. کارنامه داوطلبان آزمون سراسری سال 93 روز 26 شهریورماه منتشر خواهد شد.
      به گزارش مهر، نتایج نهایی رشته‌هاي مختلف تحصيلي متمركز در آزمون سراسري سال 1393 شب گذشته 17 شهریورماه اعلام شد. امسال اسامی 466 هزار و 888 نفر از داوطلبان کنکور سال 93 به عنوان قبولی نهایی در این دوره از آزمون سراسری اعلام شده است.
      آزمون سراسری سال 93 در روزهای پنجشنبه 5، جمعه 6 و شنبه 7 تیرماه در 364 شهرستان و 15 کشور خارجی با رقابت یک میلیون و 31 هزار و 322 نفر برگزار شد.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب حالا اون کارنامه نهایی کی میاد ؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      خب حالا اون کارنامه نهایی کی میاد ؟؟؟؟؟
      رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: نحوه انتخاب رشته، سهمیه داوطلب در منطقه و رتبه و نمره داوطلب همگی در قبولی موثر بوده است و ما نیز به عنوان سازمان سنجش به این اعتراضات رسیدگی می کنیم. کارنامه داوطلبان آزمون سراسری سال 93 روز 26 شهریورماه منتشر خواهد شد.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب پس باید صبر کرد دید تو اون کارنامه آخرین فرد قبولی چه رتبه ای داشته بعدا اگه اشتباه شده باشه اعتراض کرد
      ولی انصافا همه اینو میگن نتایج امسال عجیب غریب بود

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا بحث کارنامه نیست بحث ظرفیتاست که کم شده و اینا دروغ گفتن تازه ظرفیتا زیاد هم شده
      اما به قول دوستمون کلا امسال پذیرش ها عجیب غریب شده یکی با 1400 قبول نشده بعد یکی با 1900 قبول شده

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ظرفیت های پزشکی که دکتر خدایی تو اخبار گفت زیاد شده
      ولی هیچ خبری از تغییر ظرفیت مهندسی ها نبود
      ولی وقتی نتایج اعلام شد،انگار که مهندسی ها خیلی کم شده
      میترسم اعتراض کنم بعدش مشکل پیش بیاد
      برق صنعتی اصفهان که پارسال 100 نفر ظرفیت داشت تا 1830 (اگه اشتباه نکنم ، ولی یادمه بالای 1800) بود گرفته بود، امسال که ظرفیتش شده 135 نفر تو دفترچه نوشته بود،طرف با 1900 خورده ای قبول نشده،مگه میشه همچین چیزی، مگه همه میزنن اونجا؟؟!!!!!
      یا مثلا چند جور اشتباهات فجیع که یه نفر با یه رتبه ای قبول نمیشه،بعد یکی با یه رتبه بدتر میاد قبول میشه
      نمیدونم والا یعنی چی
      اینا نشون دهنده اینه که ظرفیت مهندسی ها رو کم کردن

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستانی که رشتتون ریاضی فیزیک بوده بیایید نظر بدین آیا به نظرتون ظرفیت های مهندسی ها کم شده؟؟؟
      آیا در پذیرش بی عدالتی صورت گرفته؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خيلى غم انگيزه كه تلاشت به راحتى واسه تغيير عملكرد سازمان سنجش بره زير سوال ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من کاملا بی عدالتی صورت گرفته
      من رتبه ی 2000 منطقه 1 و 3000 کشوریم ... و نرم افزار الزهرا قبول شدم
      پارسال با این رتبه نرم افزار علم و صنعت و خواجه و بهشتی قبول میشده ... یکی از دوستای من پارسال 4000 اورد داره کامپیوتر بهشتی میخونه !
      اصلا میگید پارسال نه
      همین امسال ، یکی از دوستان همین سایت 6000 کشوری اوردن و مهندسی شیمی علم و صنعت قبول شدن ولی من با 3000 کشوری قبول نشدم !!!!

بعضی از دوستان هم میگن حتما رشته ی مورد نظر تو امسال خواهان زیاد داشته ولی
      من همه ی مهندسی های دانشگاه های تهران رو زده بودم ! الزهرا انتخاب 49 امم بود ! امکان نداره !

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

پارسال با این رتبه نرم افزار علم و صنعت و خواجه و بهشتی قبول میشده ... یکی از دوستای من پارسال 4000 اورد داره کامپیوتر بهشتی میخونه !
      اصلا میگید پارسال نه
      همین امسال ، یکی از دوستان همین سایت 6000 کشوری اوردن و مهندسی شیمی علم و صنعت قبول شدن ولی من با 3000 کشوری قبول نشدم !!!!

من همه ی مهندسی های دانشگاه های تهران رو زده بودم ! الزهرا انتخاب 49 امم بود ! امکان نداره !
      ای تویی که با سهمیه رفتی جای من تو دانشگاه نشستی
      فقط بدون ازت نمیگذرم

یه روز همو ملاقات میکنیم
      اون روز ، روز خنده ی من و گریه ی توئه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SepiSm نمایش پست ها
      اصلا میگید پارسال نه

اصلا میگید پارسال نه

امسال همه چى بر عكس شده !!!

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من با 1700 منطقه یک هیچ چی نیاوردم کل پزشکی و دندان و دارو کشورم زدم واقعا داغونم یعنی الان
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SepiSm نمایش پست ها
      اصلا میگید پارسال نه

اصلا میگید پارسال نه

6000 کشوری چجوری میره مهندسی شیمی علم وصنعت میخونه؟؟؟
      دقیقا کی رو میگی؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zendegiyeno نمایش پست ها
      خيلى غم انگيزه كه تلاشت به راحتى واسه تغيير عملكرد سازمان سنجش بره زير سوال ...
      به خدا الان چی رو سنجیدن ؟
      واقعا واسه ورود به دانشگاه فقط علم فرد مد نظر بوده ؟!
      چرا با سرنوشت یه ادم بازی میکنن ؟؟؟؟

چرا اینده و تمام ارزوهامو خراب کردن ؟
      کی جواب منو میده ؟

به خدا این حق نیست ... این عدالت نیست .... این انسانیت نیست ....
      ای تویی که با سهمیه رفتی جای من تو دانشگاه نشستی
      فقط بدون ازت نمیگذرم

یه روز همو ملاقات میکنیم
      اون روز ، روز خنده ی من و گریه ی توئه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      من با 1700 منطقه یک هیچ چی نیاوردم کل پزشکی و دندان و دارو کشورم زدم واقعا داغونم یعنی الان

رتبه کشوریت چن شد ؟ بین الملل هم قبول نشدی یا نزدی اصلا ؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      خدایی همه دارو و دندون و پزشکیا را زدی و نیاوردی؟

صفحه 1 از 19 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن