خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819
    نمایش نتایج: از 271 به 278 از 278
    1. Top | #271
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوستان هنوز وقت برای اعتراض به کارنامه کنکور هست؟ اومدم تهران،بنظرتون جواب میده این کارم؟

با دلام*_*

2. Top | #272
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      دوستان هنوز وقت برای اعتراض به کارنامه کنکور هست؟ اومدم تهران،بنظرتون جواب میده این کارم؟
      شما همونی بودی که کارنامت رو گذاشتی؟؟؟ خب الان که انتخاب رشته هم انجام شده شاید فایده نداشته باشه
      به سازمان سنجش برو، شاید بتونی کاری کنی اگه تهرانی

3. Top | #273
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تو تمام زورتو بزن ینی چی نتیجه میده؟!!باید خودت دنبالش باشی دیگه.حتما پیگیری کن حتما.مخصوصا که الان تهرانی.

4. Top | #274
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      شما همونی بودی که کارنامت رو گذاشتی؟؟؟ خب الان که انتخاب رشته هم انجام شده شاید فایده نداشته باشه
      به سازمان سنجش برو، شاید بتونی کاری کنی اگه تهرانی

آری تهرانم،

نقل قول نوشته اصلی توسط Defne نمایش پست ها
      تو تمام زورتو بزن ینی چی نتیجه میده؟!!باید خودت دنبالش باشی دیگه.حتما پیگیری کن حتما.مخصوصا که الان تهرانی.

آخه اگر اگر اگر هم جواب بده،رتبم حتی نصف هم بشه،دندونپزشکی ای که میخوامو قبول نمیشم... خو چه کاریه
      مریض شدم بخدا،نمیدونستم واسه اینه،سر صبح اومدیم تهران الان مامانم میگه صبح میریم سنجش،انگار انگار سنی از من گذشته یه مشورت با من نکرد،همینطور واسه خودش میبرّه میدوزه رتبه زیر گروه یک من 8000 شد!!!خب این بده دیگه
      من که الان چندوقته دارم روزی یه مقدار درس میخونم،دیپ مجددم بالاخره تونستم ثبت نام کنم دوباره میخونم،چه عجله ایه برای دانشگاه رفتن والا

با دلام*_*

5. Top | #275
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آری تهرانم،

آخه اگر اگر اگر هم جواب بده،رتبم حتی نصف هم بشه،دندونپزشکی ای که میخوامو قبول نمیشم... خو چه کاریه
      مریض شدم بخدا،نمیدونستم واسه اینه،سر صبح اومدیم تهران الان مامانم میگه صبح میریم سنجش،انگار انگار سنی از من گذشته یه مشورت با من نکرد،همینطور واسه خودش میبرّه میدوزه رتبه زیر گروه یک من 8000 شد!!!خب این بده دیگه
      من که الان چندوقته دارم روزی یه مقدار درس میخونم،دیپ مجددم بالاخره تونستم ثبت نام کنم دوباره میخونم،چه عجله ایه برای دانشگاه رفتن والا
      سن؟باز گفتی سن؟ خانومی توکه سنی نداری(داشته باشیم باز چیزی جز یه عدد مسخره نیس)

خب برو حداقل متوجه میشن اگه اشتباهی شده باشه..بعدم اصلا ازکجا معلوم رتبت نصف بشه؟چرا قبل از نتیجه تصمیم میگیری؟باید اول همه تلاشتو بکنی بعد بگی این حرفارو.
      بااون درصدا میاری!به نظر من برو پیگیری کن. اینقد راحت از حقت نگذر..بالاخره باید بفهمی چیشده ..حتما برو حتماااا

6. Top | #276
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Defne نمایش پست ها
      سن؟باز گفتی سن؟ خانومی توکه سنی نداری(داشته باشیم باز چیزی جز یه عدد مسخره نیس)

خب برو حداقل متوجه میشن اگه اشتباهی شده باشه..بعدم اصلا ازکجا معلوم رتبت نصف بشه؟چرا قبل از نتیجه تصمیم میگیری؟باید اول همه تلاشتو بکنی بعد بگی این حرفارو.
      بااون درصدا میاری!به نظر من برو پیگیری کن. اینقد راحت از حقت نگذر..بالاخره باید بفهمی چیشده ..حتما برو حتماااا

باشه عزیزم
      ببینم نتیجه چی میشه...

با دلام*_*

7. Top | #277
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

تو درصدات خیلی خوب بود! ان شا الله دیپ مجدد بگیری و با همین اراده 95 باید زیر 500 بشی ملیح!

8. Top | #278
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آری تهرانم،

اره منم میگم ولش کنید قشنگ برای سال بعد بخونید حتما میتونید خوب بشید حتی به تک رقمی هم میتونید فکر کنید چون شما با تراز 7 هزار رتبتون 12 هزار شده تردید نکنید با تراز 9 هزار تک رقمی میشید
      به وبلاگ کنکوری ما سر بزنید
      http://mmtkk.blogfa.com/

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن