خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nani87 نمایش پست ها
      با سلام..میبخشید شاید خیلی مرتبط نباشه...اما شما نهایتا کنکور شرکت کردید؟ نظرتون درباره انصراف از دوره ارشد و شرکت در کنکور تجربی چیه؟ممنون میشم از تجربه تون بگید واسم
      سلام. من لیسانسم روزانه بود و نمیتونستم رایگان پزشکی بخونم. پس ارشد یا لیسانس فرقی نداشت.در نتیجه یه ارشد تو روزانه هم گرفتم. یک ابان میرم خدمت. اردیبهشت خدمتم تموم میشه.
      ولی همچنان ارزو و سودای پزشکی تو سر دارم.
      بر می خیزم!

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من یکسری پست هایی رو خونده بودم که متعلق به 2 سال پیش بود حدودا و فکر کردم احتمالا شما تصمیمی گرفتید درباره ش....راستش من هم در وضعیتی مشابه هستم و حدودا درشرف دفاع از پایان نامه..منم قطعا باید فوقم رو بگیرم...امید داشتم از تجربیاتتون بگید یا توصیه ای چیزی...من هم لیسانس هم فوق روزانه ام...گویا فقط بین الملل میشه اما من امید ب آزاد داشتم:"( که کلا کنسل میشه اگه آزاد نتونم بهرحال بعد خدمت هم میشه اگه بخاید سربازی هم امری اجتناب ناپذیره دیگه ..
      حقیقتش دوستانی که با لیسانس رفتن و لیسانسشون روزانه بوده الان دارن رایگان میخونن با رای دیوان و ...
      منتظرم ببینم میشه با داشتن فوق هم رایگان خوند یا نمیشه!
      بر می خیزم!

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      رشته مهندسی نرم افزار
      هر ترم بین یک و نیم تا یک و 700-800 دادم
      میتونید مقداری از شهریه رو تا قبل از گرفتن کارت ورود به جلسه بدید ولی اگر تسویه نکنید کارت براتون صادر نمیشه.

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      حقیقتش دوستانی که با لیسانس رفتن و لیسانسشون روزانه بوده الان دارن رایگان میخونن با رای دیوان و ...
      منتظرم ببینم میشه با داشتن فوق هم رایگان خوند یا نمیشه!
      درست...آخه بعید میدونم بخان همچین قانونی بذارن که ارشد روزانه هم بتونه رایگان بخونه (البته فعلا فعلنا بعید میدونم) راستش من هنوز ارشدم رو نگرفتم و در حال کار کردن روی پایان نامه مم ...چون یه مدتی هست که تو فکرش بودم که انصراف بدم از ارشد و از همین فرصت رایگان خوندن استفاده کنم (البته باید حتما پزشکی قبول شی) فقط چون ریسک بزرگیه دیگران نمیذارن راحت از نتیجه چندین سال تلاشم ب آسونی دست بردارم! خودم گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم..راستش شهریه آزاد خیلی باهاش مشکلی ندارم ولی اگه فقط بین الملل بشه بخونک که نداااارم خدایی..من دیگه ختما باید تا بهمن دفاع کنم(هرچند من زودتر میخام دفاع کنم) حالا ب نظر شما چه تصمیمی میتونه درست باشه؟ انصراف و خدندن برای کنکور امسال (من اطلاعی درباره رشته تجربی و سختیش و..ندارم ولی گویاااا رقابت خیلی سخت شده و همه طرفدار پزشکی هستن سرسخت)و قبول شدن پزشکی (چون نشم رها کردن ارشدمم پوچ میشه) یا دفاع از پایا نامه و شرکت در کنکور 96 یا احتمالا 97 البته آزاد، نه بین الملل....سوال من اینه که الان شما میتونی آزاد بخونی؟ با سپاس

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درست...آخه بعید میدونم بخان همچین قانونی بذارن که ارشد روزانه هم بتونه رایگان بخونه (البته فعلا فعلنا بعید میدونم) راستش من هنوز ارشدم رو نگرفتم و در حال کار کردن روی پایان نامه مم ...چون یه مدتی هست که تو فکرش بودم که انصراف بدم از ارشد و از همین فرصت رایگان خوندن استفاده کنم (البته باید حتما پزشکی قبول شی) فقط چون ریسک بزرگیه دیگران نمیذارن راحت از نتیجه چندین سال تلاشم ب آسونی دست بردارم! خودم گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم..راستش شهریه آزاد خیلی باهاش مشکلی ندارم ولی اگه فقط بین الملل بشه بخونک که نداااارم خدایی..من دیگه ختما باید تا بهمن دفاع کنم(هرچند من زودتر میخام دفاع کنم) حالا ب نظر شما چه تصمیمی میتونه درست باشه؟ انصراف و خدندن برای کنکور امسال (من اطلاعی درباره رشته تجربی و سختیش و..ندارم ولی گویاااا رقابت خیلی سخت شده و همه طرفدار پزشکی هستن سرسخت)و قبول شدن پزشکی (چون نشم رها کردن ارشدمم پوچ میشه) یا دفاع از پایا نامه و شرکت در کنکور 96 یا احتمالا 97 البته آزاد، نه بین الملل....سوال من اینه که الان شما میتونی آزاد بخونی؟ با سپاس
      دوست من منم مثل شما البته الان 4 ماه از خدمت برگشم و سر درگمم من لیسانسمو ازاد گرفتم ولی چون دبییرستان فنی خوندم هیچ پیش زمینه ای ندارم برای تجربی حالا موندم برم ارشد یا پزشکی سردرگمم

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LIKELIGHT نمایش پست ها
      دوست من منم مثل شما البته الان 4 ماه از خدمت برگشم و سر درگمم من لیسانسمو ازاد گرفتم ولی چون دبییرستان فنی خوندم هیچ پیش زمینه ای ندارم برای تجربی حالا موندم برم ارشد یا پزشکی سردرگمم
      خب شما که آزاد بودی مشکلی نیست که، میتونی کنکور کارشناسی بدی و روزانه قبول شی تازه کلی وقت هم داری ولی باید تلاش کنی دیگه چون هم از درس دور بودی هم پیش زمینه ای نداری فعلا نسبت ب دروس..فنی حرفه ای منظورتونه؟ من خودم چون کلا روزانه بودم محدودیت دارم...ببینین آینده رشته خودتون بعد ارشد چیه؟ والا من خودم یه جورایی دیگه از رشته م بدم میاد هرچند اگر بمونم هم تلاش میکنم ک باهاش کنار بیام ولی فک میکنم ارزشش رو نداره....اگه ارشد رشته تون خوبه برید ارشد..چون پزشکی خوندن هم سختی زیاد داره دیگه..منتها من خودم چون کلا از جو درس دور نبودم میخام همچین ریسکی بکنمنمیدونم شاید هم نه....

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=nani87;945620]خب شما که آزاد بودی مشکلی نیست که، میتونی کنکور کارشناسی بدی و روزانه قبول شی تازه کلی وقت هم داری ولی باید تلاش کنی دیگه چون هم از درس دور بودی هم پیش زمینه ای نداری فعلا نسبت ب دروس..فنی حرفه ای منظورتونه؟ من خودم چون کلا روزانه بودم محدودیت دارم...ببینین آینده رشته خودتون بعد ارشد چیه؟ والا من خودم یه جورایی دیگه از رشته م بدم میاد هرچند اگر بمونم هم تلاش میکنم ک باهاش کنار بیام ولی فک میکنم ارزشش رو نداره....اگه ارشد رشته تون خوبه برید ارشد..چون پزشکی خوندن هم سختی زیاد داره دیگه..منتها من خودم چون کلا از جو درس دور نبودم میخام همچین ریسکی بکنمنمیدونم شاید هم نه....[/QUOTEtrx
      تنها من و شما نیستیم الان خیلی ها تو برزخن مثل من و شما
      منظورم از فنی این بود که دیپلمه فنی هستم
      لیسانس کامپیوترم نمیدونم تا ارشد و دکترای هوش مصنوعی برم یا تو برگدم واسه پزشکی

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [quote=likelight;945720]
      خب شما که آزاد بودی مشکلی نیست که، میتونی کنکور کارشناسی بدی و روزانه قبول شی تازه کلی وقت هم داری ولی باید تلاش کنی دیگه چون هم از درس دور بودی هم پیش زمینه ای نداری فعلا نسبت ب دروس..فنی حرفه ای منظورتونه؟ من خودم چون کلا روزانه بودم محدودیت دارم...ببینین آینده رشته خودتون بعد ارشد چیه؟ والا من خودم یه جورایی دیگه از رشته م بدم میاد هرچند اگر بمونم هم تلاش میکنم ک باهاش کنار بیام ولی فک میکنم ارزشش رو نداره....اگه ارشد رشته تون خوبه برید ارشد..چون پزشکی خوندن هم سختی زیاد داره دیگه..منتها من خودم چون کلا از جو درس دور نبودم میخام همچین ریسکی بکنمنمیدونم شاید هم نه....[/quotetrx
      تنها من و شما نیستیم الان خیلی ها تو برزخن مثل من و شما
      منظورم از فنی این بود که دیپلمه فنی هستم
      لیسانس کامپیوترم نمیدونم تا ارشد و دکترای هوش مصنوعی برم یا تو برگدم واسه پزشکی
      آره متاسفانه اوضاع خوبی نیست..من بین دوستان خودم کسایی که بهترین دانشگاههای کشور درس خوندن و الان همگی وضعیت نامشخضی داربم...کلا باید همه راههای پیش رو رو درنظر گرفت...به نظر من یه مدت رو صرف تصمیم گیری و سبک سنگین کردن موارد بکنید، هر راه ممکن برای رسیدن به موفقیت رو درنظر بگیرید، چیزی که فک میکنید راضیتون میکنه، ولی به قول یه دوستی تصمیم مصممت رو که گرفتی همون رو انجام بده و وسطش دچار تردید نشید...کامپیوتر رو نمیدونم، کلا همه مهندسی ها الان اوضاع خوبی نداره...ولی خب ب نظرم جامع و درباره همه چی تحقیق کنین، یکم زمان میبره ولی ارزش این رو داره که عمرمون رو صرف چی بکنیم که نهایتا راضی باشیم..

9. Top | #54
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بلی ازاد میتونم بخونم. ولی من دوست دارم رایگان بخونم!
      بر می خیزم!

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      بلی ازاد میتونم بخونم. ولی من دوست دارم رایگان بخونم!
      قهوه خوریه ازادیارو پس نکن ترکستانی

11. Top | #56
      r.g
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      این جور که متوجه شدم بعد ثبت نام فقط شهریه ثابت رو باید قبل از حذف و اضافه برزیم. درسته؟
      همچنین می خواستم بدونم در صورت انصراف هزینه و جریمه انصراف رو کی باید بدیم؟ همون وقت باید حتما بدیم؟
      اگه میشد یک ترمی ازمایشی خوند خوب بود.
      تغییر رشته هم نمیشه داد تو ازاد درسته؟
      من تو انتخاب رشته و همچنین ازاد خوندن شک دارم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن