خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 56
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      شهر تفاوتی نداره...همه شهرها شهریه یکسان دارند
      پزشکی-تبریز
      3.4ثابت 1.3متغیر +10000000000000000000000حسرت و غصه و داغونی+منفی999999999999999حقارت وقتی لفظ ازاد میاد کنار رشتت

و اینجایی که ایران است

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ​فک کنم یه شهریه ثابت با یه متغیر داره دیگه بستگی به رشته اش داره
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

3. Top | #18
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      یه شهریه ثابت داریم یه متغیر که ثابته رو حتما باید قبل از حذف و اضافه بریزی...شهریه متغیرم باید تا قبل از امتحانا بریزی که بتونی کارت امتحان رو بگیری
      من این ترم حدودای 470 تومن ثابت دادم 350 تومنم متغیر

اما یه چیزی که می خوام بگم اینکه درس خوندن تو دانشگاه آزاد اصلا حسادت و حقارت نداره من سراسری قبول شدم اما به خاطر علاقه ام به رشته ام رفتم آزاد
      دوست عزیزمون درست گفت دانشگاه آزاد بسته به خود آدم می تونه خوب باشه
      آدم باید هر جا که هست علاقه اش رو دنبال کنه و خودش رو نشون بده حالا میخواد دانشگاه آزاد باشه میخواد سراسری باشه...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yalda zakeri نمایش پست ها
      اما یه چیزی که می خوام بگم اینکه درس خوندن تو دانشگاه آزاد اصلا حسادت و حقارت نداره من سراسری قبول شدم اما به خاطر علاقه ام به رشته ام رفتم آزاد
      دوست عزیزمون درست گفت دانشگاه آزاد بسته به خود آدم می تونه خوب باشه
      آدم باید هر جا که هست علاقه اش رو دنبال کنه و خودش رو نشون بده حالا میخواد دانشگاه آزاد باشه میخواد سراسری باشه...
      خیلی کار خوبی کردید
      من هم کنکوریم و تلاشم در حدی هست که میتونم سراسری قبول بشم حالا نه تهران و اصفهان ..
      بدبختی شهر خودمون رشته مورد علاقمو نداره . ولی حتما توی رشته مورد علاقم شهر هایی مثل یزد و همدان و شیراز و ... قبول میشم !
      حالا آزاد شهر خودمون همین رشته رو داره دیگه چه کاریه اون همه راه بکوبم برم. فردا روز برای استخدام هم فکر نکنم ملاک دولتی یا آزاد باشه .
      ولی اینقدر مردم حرف میزنن بیخودی یه چیزی رو خراب میکنن ! مدیر مدرسه که میگه اگه غیر سراسری بهش فکر بکنید کاری میکنم قبول نشید اصلا چههههه خبره مگه سراسری من موندم نه شما بگید چه خبره ؟؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      پزشکی-تبریز
      3.4ثابت 1.3متغیر +10000000000000000000000حسرت و غصه و داغونی+منفی999999999999999حقارت وقتی لفظ ازاد میاد کنار رشتت
      منم اشتباه کردم و موندم بخاطر حرف مردم.
      حسرت و غصه بخاطر حرف مردم ی اشتباهه بزرگه.
      ی جمله ای بود ک میگف”مردمان شهری ک همه میلنگن ب کسی ک درست راه میره میخندن”
      همه ک بلنگن وقتی میبینن تو داری راه درست رو میری سعی دارن تضعیف روحیه کنن.
      شما راهتو برو.
      دهن مردم رو نمیشه بست.
      هم رشتت تاپه هم دانشگاهت.
      هر کیم با تحقیر گف شک نکن دشمنته و حسادتش خودشو نشون داده.

از نظر من ازاد رشته های پزشکیش شرف داره ب رشته های سراسریه غیره پزشکی.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      پزشکی-تبریز
      حرف مردم رو بیخیال وقتی خودت میدونی هدفت چیه حرف مردم ارزش نداره
      مردم حتی اگه تهران هم قبول بشی باز یه حرف دیگه میزنن
      چیزیکه واسه مردم زیاده حرفه
      آهنگر محکم ترین ضربه هاش رو به بهترین آهنش میزنه اگه همون دفعه اول خم بشه که دیگه ارزش نداره میدازتش دور
      وقتی مشکلی داری بدون که ارزش داری

بدون که واسه اون بالایی مهمه که ازش دور نشی چون اگه مشکل نداشته باشیم خدا رو از یاد میبریم
      خیلیا حسرت جایی رو میخورن که تو هستی
      تو تلاشت رو بکن حتی اگه هیچ کسی تو کلاستون درس نخونه
      تلاشت رو بکن حتی اگه بهت بگن آزاد خوندن زیاد ارزش نداره
      جواب مردم رو بذار بمونه واسه 7 سال دیگه بذار بمونه واسه وقتی که تخصصصت رو تهران یا آلمان قبول شدی
      زمان جابشون رو میده
      گوش کردن به حرف مردم مثل شنا کردن تو جهت ابه که انتهاش ابشاره
      تو خلاف جهت حرکت کن تا نری سمت ابشار بذار بهت بگن دیوونه بذار فکر کنن دارن درست میگن
      زمان به اونا جواب خواهد داد

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      بزرگترین خیانت به علم رو دانشگاه ازاد انجام داد! بدون کنکور بیاین مهندس بشین!
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      حرف مردم رو بیخیال وقتی خودت میدونی هدفت چیه حرف مردم ارزش ندارهمردم حتی اگه تهران هم قبول بشی باز یه حرف دیگه میزننچیزیکه واسه مردم زیاده حرفهآهنگر محکم ترین ضربه هاش رو به بهترین آهنش میزنه اگه همون دفعه اول خم بشه که دیگه ارزش نداره میدازتش دوروقتی مشکلی داری بدون که ارزش داریبدون که واسه اون بالایی مهمه که ازش دور نشی چون اگه مشکل نداشته باشیم خدا رو از یاد میبریمخیلیا حسرت جایی رو میخورن که تو هستیتو تلاشت رو بکن حتی اگه هیچ کسی تو کلاستون درس نخونهتلاشت رو بکن حتی اگه بهت بگن آزاد خوندن زیاد ارزش ندارهجواب مردم رو بذار بمونه واسه 7 سال دیگه بذار بمونه واسه وقتی که تخصصصت رو تهران یا آلمان قبول شدیزمان جابشون رو میدهگوش کردن به حرف مردم مثل شنا کردن تو جهت ابه که انتهاش ابشارهتو خلاف جهت حرکت کن تا نری سمت ابشار بذار بهت بگن دیوونه بذار فکر کنن دارن درست میگنزمان به اونا جواب خواهد داد
      زیر و روم کردی پسر...ای ول انرژیمرسی...واقن مرسی

و اینجایی که ایران است

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم اصفهان
      ازاد خوراسگان مهندسی معماری میخوندم
      ۸۵۰تا۹۰۰شهریه ثابت بود
      هر ترمم تقریبا ۱تایه میلیون و پانصد تومن میشد

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      800 900 زیاده خیلیییییی

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزاد خوندن یا سراسری خوندن برای کسایی که قدر پول رو میدن که اون رو تو حلق یه سری ادم نریزن فرق داره.برای رشته هایی که به بازار کارش میشه اطمینان داشت مثل علوم پزشکی.وقتی یه رشته ای بازار کارش ضعیفه یا امیدی بهش نیست ویا اینکه تو هم به صرف علاقه اونو داری میخونی برای چی ترمی خدا تومن به جیب دانشگاه ازاد میریزی؟ به بهانه اینکه یه سال پشت کنکور نمونی ولی در عوض 4 سال ترمی شهریه دانشگاه رو بدی اجاره بهای خوابگاه رو بدی ؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا باید ترمی 2 تومن واسه واسه پرستاری (بغیر از اجاره بها خوابگاه) بریزیم تو جیب دانشگاه ازاد؟ یا معماری یا علوم ازمایشگاهی؟ یعنی اونقدر سخته قبول شدن تو پرستاری دولتی که ظرفیتش دو برابر شده؟ مادرو پدر بیشتر بهشون فشار میاد تو یه سال بمونی واسه دولتی (از کجا معلوم شاید اصن یه رشته بهتر هم دولتی قبول شدی) یا اینکه ترمی 2500 بدی 4 سال میشه 20 میلیون؟ هر چند هر سال زیاد تر میشه حالا با این 20 میلیون چیکار میشه کرد؟ نمیگم این رشته ها ارزش ندارن اتفاقا خیلی هم خوبن ولی وقتی میشه این همه پول رو تو حلق این ادمای بی وجدان نریخت و با کمی تلاش دولتی هم قبول شد چرا؟
      ویرایش توسط bahman seraj : 12 دی 1394 در ساعت 11:18

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی تعداد صندلی های خالی دانشگاه سراسری از تعداد دواطلبین تو رشته ریاضی فیزیک بیشتره. چه دلیلی داره فرد بره ازاد؟
      الان تو ریاضی فیزیک همه سراسری قبولن. نشد غیر انتفاعی نشد پیام نور. دیگه ازاد چرا بری شهریه بدی؟
      وقتی که میدونی بعد 4 سال بیکاری و علاف
      فقط رشته های علوم پزشکی ارزش دارن که براشون شهریه بدی.فقط و فقط.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سوال کردم شهریه ثابت 600متغیرم از 400به بالا من که نمیتونم برم اونایی که میرن موفق باشن

14. Top | #29
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      وقتی تعداد صندلی های خالی دانشگاه سراسری از تعداد دواطلبین تو رشته ریاضی فیزیک بیشتره. چه دلیلی داره فرد بره ازاد؟
      الان تو ریاضی فیزیک همه سراسری قبولن. نشد غیر انتفاعی نشد پیام نور. دیگه ازاد چرا بری شهریه بدی؟
      وقتی که میدونی بعد 4 سال بیکاری و علاف
      فقط رشته های علوم پزشکی ارزش دارن که براشون شهریه بدی.فقط و فقط.
      به نظر من خیلی از رشته های دیگه هم ارزش دارن که براشون این شهریه رو بدی و حالا اینکه 4 سال بعدش بیکار باشی یا شغل داشته باشی به خودت بستگی داره

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yalda zakeri نمایش پست ها
      به نظر من خیلی از رشته های دیگه هم ارزش دارن که براشون این شهریه رو بدی و حالا اینکه 4 سال بعدش بیکار باشی یا شغل داشته باشی به خودت بستگی داره
      بستگی به پارتیت داره! ورگنه ی دانشگاه ازادی که هاظهر من الشمس هستش سطح علمیش!
      ولی متاسفانه هرکی پارتی داره میاد از ازاد یه مدرک میخره و بعدش میشه مهندس!!!!!
      جزوه بیس صفحه ای میخونه و بعدش میگیره بیست!!!!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن