خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

چجوری میشه مدرسه رو پیچوند و سال چهارم رو کمتر مدرسه رفت؟

سلام من امسال میرم سال چهارم ریاضی ولی کنکور تجربی میدم به همین خاطر بعضی درس های رشته ریاضی سال چهارم مثل دیفرانسیل . هندسه تحلیلی . جبر خطی . گسسته رو اضافی تدریس می کنند اینا رو چیکار کنم ؟؟؟
      به همین خاطر میخوام دو روز مدرسه برم دو روز مدرسه نرم اون هایی که به دردم نمیخوره ( یادم نفر 2 کنکور تجربی امسال اناهیتا نجفی هم تو یه انجمن گفت مدرسه رو پیچونده !) کسی میدونه چجوری باید مدرسه رو دو روز بریم دو روز نریم طیق اینکه مدرسه ما ناظمش از اون ادم های قانون مداره و نمره انضباط کم می کنه !!! یه راه قطعی لطفا !
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      با بچه ها کلاس باید هماهنگ باشین
      اینطوری نشه یکی بره یکی نره
      یکی موافق یکی مخالف
      همه پایه باشن هیچ مشکلی به وجود نمیاد
      آن قدر براي ديگران خوب باش که بزرگترين تنبيهت براي ديگران گرفتن
      خودت
      از آن ها باشد .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نه بابا کلاسمون کلا 10 نفره تقریبا بعدشم من شرایطم اینجوریه مجبورم کمتر برم اونا چرا نباید نیان مدرسه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب سال اخر هرچی بیشتر تو خونه باشی به نظر من که به نفعته
      شاید بقیه هم بخوان خونه بخونن
      آن قدر براي ديگران خوب باش که بزرگترين تنبيهت براي ديگران گرفتن
      خودت
      از آن ها باشد .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضی درس های رشته ریاضی سال چهارم مثل دیفرانسیل . هندسه تحلیلی . جبر خطی . گسسته رو اضافی تدریس می کنند
      ببخشید پس شما کلا ریاضی کنکور رو کنار گذاشتید؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      درسی مثل دیف و گسسته سره کلاس نباشی امتحان شو چطوری میخوای پاس کنی ؟من که هرچی نوشتم از سر کلاس بود.

به چه دردی میخوره شما تو تجربی بهترین رشته هم قبول شی اما امتحاناتو نتونی پاس کنی .فکر نکن اسونه .دیفرانسیل که امسال هماهنگ بود 16نمره از مشتق و انتگرال بود که مدرسه ما که خیره سرش نمونه اس 27نفر افتادن از

60نفر.

نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      نریم طیق اینکه مدرسه ما ناظمش از اون ادم های قانون مداره و نمره انضباط کم می کنه !!!
      انضباط سال چهارم اصلا اهمیت نداره مگر برای دانشگاه های خاص مثل امام صادق .من خودم از عید به این ور مدرسه نرفتم .اما همه شو می گرفتم میخوابیدم.انضباطم اخرین چیزی که رو پانل زده بودن 10بود اما اخر سال 15 داد بهم.

{ مـحيط مـــجازي هــم بچــه بــازيــ شـده }

http://8pic.ir/images/h8y78ln9f1f2dkbd8j3l.jpg

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه دکتر آشنا سراغ داری بهتره یه مریضی پیدا کنی که نیاز شدیدی به استراحت به صورت مداوم داره . بهت گواهی بدن کسی نمیتونه مانعت بشه
      البته راه حل سختیه ولی مشکل تو هم خیلی بررگه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امسال تو شهر ما یکی کلا سال آخر غیر حضوری گرفته بود فقط برا امتحانات میومد. رتبشم 3 رقمی شد. بستگی به توانایی خودت داره.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 50R005H نمایش پست ها
      امسال تو شهر ما یکی کلا سال آخر غیر حضوری گرفته بود فقط برا امتحانات میومد. رتبشم 3 رقمی شد. بستگی به توانایی خودت داره.
      چجوری اینکار رو کرد ؟ کدوم مدرسه رفت؟ غیر انتفاعی یا بزرگسالان؟ توضیحی بیشتر بده لطفا

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من زیاد نمیشناسمش ولی میدونم اسمش پوریا مردوخی بود از سنندج. مدرسه عادی هم میرفت. تو سایت قلمچی رتبش هست.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خوش به حالش مدرسه ما که یه روزش حرفه چه برسه به کل سال . یه سوال اگه مدرسه کمتر بریم و قبول شیمی با نمره انضباط کم چه اتفاقی می افته؟؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میرفتی بزرگسالان :\

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا همه فکر می کنن اگه مدرسه نرن به نفعشونه؟؟
      اولا که بیشتر.درس ها رو اگر.توی مدرسه یاد بگیری توی خونه دیگه کارت خیلی راحت تره
      ثانیا فکر نکنید که اگر بمونید خونه ساعت مطالعتون خیلی بیشتر میشه
      چون وقتی خونه تنها هستید و با بچه های مدرسه هم کمتر در ارتباط هستید از نظر انگیزه هم کم میارید

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببين بهتره تا وقت هست همين الان تغيير رشته بدي به تجربي

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من نرفتن به مدرسه شرایط داره،
      عاقلانه فکر کن ، اگه واقعا میبینی مدرسه رفتن به هر دلیلی بهتر از درس خوندن توی خونه نیست پس نرو باید تمام جوانب رو در نظر بگیری ، الکی نیست که !!
      در ضمن واسه نرفتن به مدرسه مطمئن باش کل پچه های کلاستون هماهنگ نمیشید !!!
      پس بهتره که انتقالی بگیری بری توی یه مدرسه دیگه و بدون اینکه کسی بفهمه با پارتی بازی و پول نری مدرسه و تنها راهش هم همینه . درضمن عواقبش با خودت

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن