خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 173
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشجو بدون لپ تاپ مانند چوپان بدون سگ است... بله..

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      نه عزیز من..اون چند تا هم برای دانشجو های ارشده نه کارشناسی که خیلی هم کمه و بقیه نمی تونن استفاده کنن..خوابگاه سیستم نداره..یه سایت هست که تو خود دانشگاست ک همه می تونن استفاده کنن..pc کجا بود تو خوابگاه دلتون خوشه..شما برین دعا کنین تلویزیون باشه تو هر واحد سیستم پیشکش
      والا نمیدونم از رو چی صحبت میکنی

من داداشم دانشگاهای تهران و امیرکبیر و تربیت مدرس بوده خودم از نزدیک چندین بار از خوابگاه ها بازدید کردم

امیر کبیر و تهران کافی نت داشت تو یک طبقش و ماله همه بود ارشد و اینا هم نبود...

تلوزیون هم که فقط تو نمازخونه هست همه خوابگاه ها هم یکی داره .....تازه نداشته باشه هم میتونی پخش انلاین ببینی یا نرم افزار هست ارزون usb آنتن هست رو لب تابت تماشا کنی

گفتی لب تاب کاربرد درسی نداره .....عجیبه پس با چی میخای پروژه و مقاله ها رو بنویسی....

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      والا نمیدونم از رو چی صحبت میکنی

من داداشم دانشگاهای تهران و امیرکبیر و تربیت مدرس بوده خودم از نزدیک چندین بار از خوابگاه ها بازدید کردم

امیر کبیر و تهران کافی نت داشت تو یک طبقش و ماله همه بود ارشد و اینا هم نبود...

تلوزیون هم که فقط تو نمازخونه هست همه خوابگاه ها هم یکی داره .....تازه نداشته باشه هم میتونی پخش انلاین ببینی یا نرم افزار هست ارزون usb آنتن هست رو لب تابت تماشا کنی

گفتی لب تاب کاربرد درسی نداره .....عجیبه پس با چی میخای پروژه و مقاله ها رو بنویسی....
      مطمئنی تهران اینجور بوده؟؟؟ والا من 3 سال خوابگاه زندگی کردم برادر. یک هفته هم خوابگاه دانشگاه تهران بودم.پروژه و مقاله؟ شما تا ترم آخر نیاز به پروژه و مقاله نداری.زیادی رفتی تو جو دانشگاه ها.لپ تاپ تنها استفادش دانلود شخصی و بازی و رزرو غذاست.تلویزیون بستگی ب نوع خوابگاه داره.واحدی باشه تو هر واحد یکی هست.سالنی باشه یه اتاق تلویزیون داره-
      سایت برای کل دانشگاست و خود خوابگاه نداره.چند تا pc هم برای دانشجوی های ارشده اونم برای تحقیق درسی.
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستانی که میگن حتما باید دانشجو لپ تاپ داشته باشه آقا اینجوری نیست.لپ تاپ استفاده درسی نداره تا چندین سال اول.پس نگران نباشین.آره کسی که دانشته باشه بهتره خب.ولی کسی که نداشته باشه هم مهم نیست و از نظر درسی هیچ چیز رو از دست نمیده

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مطمئنی تهران اینجور بوده؟؟؟ والا من 3 سال خوابگاه زندگی کردم برادر. یک هفته هم خوابگاه دانشگاه تهران بودم.پروژه و مقاله؟ شما تا ترم آخر نیاز به پروژه و مقاله نداری.زیادی رفتی تو جو دانشگاه ها.لپ تاپ تنها استفادش دانلود شخصی و بازی و رزرو غذاست.تلویزیون بستگی ب نوع خوابگاه داره.واحدی باشه تو هر واحد یکی هست.سالنی باشه یه اتاق تلویزیون داره-
      سایت برای کل دانشگاست و خود خوابگاه نداره.چند تا pc هم برای دانشجوی های ارشده اونم برای تحقیق درسی.

خوابگاه کدوم دانشگاه احیانن زندگی میکردین؟؟؟

داداش تهران 500 تا خوابگاه داره شاید شما رفتی تو زاغارتاش

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

6. Top | #21
      sdl
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وسایل طبخ غذا هم لازم میشه ؟

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

خوابگاه کدوم دانشگاه احیانن زندگی میکردین؟؟؟

داداش تهران 500 تا خوابگاه داره شاید شما رفتی تو زاغارتاش
      دوستان اصن این دانشجوی با تجربه ما که چندین ساله خوابگاه زندگی کرده و دانشگاه رفته چندین سال درست می گه.از همون اول لپ تاپ ببرین چون پروزه و مقاله خیلی بهتون میدن ترم 1.ایشون از همه بیشتر می دونن نیست ک دانشجو بودن. راضی شدی؟ من هرچی بگم شما حرف خودتو میزنی. واسلام

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sdl نمایش پست ها
      آشپزخونه معمولا دارن .... ظروف و اینا هم که باید بخری دیگه....

بینوایان-ویکتور هوگو

9. Top | #24
      sdl
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان بحث نکنید انقد موضوع مهمی نیست....

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      100٪ اگه فرض کنیم از سلف دانشگاه هم استفاده کنین باز روزای 5 شنبه و جمعه بهتون غذا نمیدن و باید خودتون درست کنین.تازه ممکنه بعضی روزا غذایی باشه که دوست نداشته باشین.البته نیاز نیست کلی چیز ببرین.ماهی تابه و اینا بسه

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان اصن این دانشجوی با تجربه ما که چندین ساله خوابگاه زندگی کرده و دانشگاه رفته چندین سال درست می گه.از همون اول لپ تاپ ببرین چون پروزه و مقاله خیلی بهتون میدن ترم 1.ایشون از همه بیشتر می دونن نیست ک دانشجو بودن. راضی شدی؟ من هرچی بگم شما حرف خودتو میزنی. واسلام
      خوابگاه کدوم دانشگاه احیانن زندگی میکردین؟؟؟ جواب منو بده

بینوایان-ویکتور هوگو

12. Top | #27
      sdl
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پس با این حساب تا اینجای کار باید با وانت وسایلمونو ببریم

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پس با این حساب تا اینجای کار باید با وانت وسایلمونو ببریم
      شما اول برو خوابگاهتو ببین بعدن....

بینوایان-ویکتور هوگو

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خوابگاه کدوم دانشگاه احیانن زندگی میکردین؟؟؟ جواب منو بده
      فکر نمی کنم نیاز باشه جواب شما رو بدم.از دید شما تو تاپیک دانشگاه ازاد و این تاپیک به منطق بالای شما پی بردم ‌ اصولا جواب آدمای بسیار پر منطق رو نمی دم دیگه

15. Top | #30
      sdl
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اول برم ببینم اصلا قبول میشم یا نه....

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن