خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 82
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

معرفی اساتید و مشاوران خوب در کرمان

اموزشگاه اول:

ریاضیات: مهندس شرافتی

زیست شناسی: دکتر عمارلو

فیزیک: مهندس سیفی

شیمی: مهندس ابوالقاسمی

ادبیات: استاد فرحبخش- دکتر سبطی

عربی: استاد منتظری

معارف: دکتر کریمی

زبان: استاد اسدی

اموزشگاه دوم :
      فيزيك نادري مولف گاج
      شيمي پور حسيني مولف مهروماه
      رياضي خليلي مدرس صفر كلوين
      ديني وحيده كاغذي مولف الگو و همايش دريافت
      ادبيات شاهين زاد

ارزش داره بخاطرشون خونه اجاره كنم ؟
      (شهرمون استاداي خوبي نداره)
      از لحاظ اجاره هم مشكلي ندارم
      ميصرفه؟

درسهاي مشترك كدوم استادش بهتره؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      ویرایش توسط mahsa92 : 14 شهریور 1393 در ساعت 18:08

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقای سبطی و اقای کریمی که تو تهران هم هستن فوق العاده هستن.... اقای عمارلو هم تو تهران هم هست و ابوالقاسمی هم که شیمی تخته سیاه است......اما روی ان دو درس عمومی میدونم خوبن.....برید کلاس.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تدريس اقاي ابولقاسمي چطوره؟
      كسي اقاي سيفي رو ميشناسه ؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببینید اگه انیشتن از قبر بلند بشه و بیاد به شما فیزیک اموزش بده نیوتون و آنتوان لاووازیه هم به ترتیب ریاضی و شیمی به شما آموزش بدن شما راضی نمیشی پس ولش کن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عمارلو اگه قرار باشه مثه سال 90 که ما شاگردش بودیم بیاد سر کلاسا خیلی عالیه ! ایشون تا ماه آذر خودشون اومدن بعد از اون ماهی سه جلسه دکتر امین الرعایا میومدن به ما درس میدادن هرازگاهی هم سروکله خود آقای دکتر پیدا میشد. دوم رو فقط کامل درس دادن که اونم تو تابستون تدریس شده بود.
      درکل من از وضعیت کلاسای اون سال اصلا و ابدا راضی نبودم چون برای جبران کلاسا ما از 2 تا 8 سرکلاس بودیم دیگه کمرمون رو این صندلی جوبیا خشک میشد !
      درس دادن استاد عمارلو حرف نداره بنظره من تدریس هیشکی تو ایران بهتر از ایشون نیست ولی حتما با موسسه ای که دکتر رو میاره صحبت کنید. قرار نباشه از اواسط سال به " نکات طلایی " دکتر امین الرعایا گوش بدین.

من قبلا با علی سعیدی معلم فیزیک کلاس رفتم عالی بوده. مال همین کرمانم هست. یه پیرمرده فوق العاده خوش اخلاق و با انصاف و باسواده.
      اسدی هم فک کنم همین اسدی معلم زبان کرمان رو میگی اینم خوبه.
      عربی منتظری همین کرمانی رو میگی ؟ بنظره من شعاعی خیلی از اون بهتره. دوستای من که با شعاعی کلاس میرفتن عربی کنکورشون رو خیلی خوب زدن.
      درنهایت شرافتی چه خوب باشه چه بد باید قبول کنیم شهر کرمان تبدیل به قلمرو امپراطوری ایشون شده :yahoo (4): اما بنظرم از این معلمای داخل شهر بهتره.
      حواست باشه کلاس زیادی رفتن دلیل بر رتبه بهتری اوردن نیست. منم سال پیش دانشگاهی فیزیک و زیست و ریاضی و عربی و دینی کلاس میرفتم اما فقط در حد کلاس رفتن بود اینارو نمیخوندم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کدوم موسسه تو کرمان با این اساتید همکاری میکنه؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اينم اموزشگاه دوم :
      فيزيك نادري مولف گاج
      شيمي پور حسيني مولف مهروماه
      رياضي خليلي مدرس صفر كلوين
      ديني وحيده كاغذي مولف الگو و همايش دريافت
      ادبيات شاهين زاد

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood66 نمایش پست ها
      ببینید اگه انیشتن از قبر بلند بشه و بیاد به شما فیزیک اموزش بده نیوتون و آنتوان لاووازیه هم به ترتیب ریاضی و شیمی به شما آموزش بدن شما راضی نمیشی پس ولش کن
      شما رو چه حسابي اينجور راحت يك طرفه به قاضي ميري راضي بر ميگردي؟
      واقعا چي از من ميدوني
      خداييش چي با خودت فكر كردي اينو گفتي؟
      اصلا فكر كردي؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یونس نمایش پست ها
      کدوم موسسه تو کرمان با این اساتید همکاری میکنه؟
      هستي
      دومي هم دخترونس دانشوران

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      شما رو چه حسابي اينجور راحت يك طرفه به قاضي ميري راضي بر ميگردي؟
      واقعا چي از من ميدوني
      خداييش چي با خودت فكر كردي اينو گفتي؟
      اصلا فكر كردي؟

اولن حساب قرض الحسنه باز کردم هیچ امیدی نداشتم بهت
      دومن فکرمو درگیر اینجور چیزا نمیکنم
      چهارمن پیش قاضی رفتم دو طرفه هم رفتم اما هنوز برنگشتم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood66 نمایش پست ها
      اولن حساب قرض الحسنه باز کردم هیچ امیدی نداشتم بهت
      دومن فکرمو درگیر اینجور چیزا نمیکنم
      چهارمن پیش قاضی رفتم دو طرفه هم رفتم اما هنوز برنگشتم
      اره فكرتو درگير همون تاپيك هاي تفريحي كه جواب ميدي كن بهتر فسفر ميسوزوني
      ضمنا من نيازي ندارم كسي مثه تو بهم اميد داشته باشه
      برگشتي دو تا بوق بزن بچه ها بفهمن اومدي!

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      باشه بهش میگم
      دیگه گریه نکن
      اشکاتو پاک کن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      عمارلو اگه قرار باشه مثه سال 90 که ما شاگردش بودیم بیاد سر کلاسا خیلی عالیه ! ایشون تا ماه آذر خودشون اومدن بعد از اون ماهی سه جلسه دکتر امین الرعایا میومدن به ما درس میدادن هرازگاهی هم سروکله خود آقای دکتر پیدا میشد. دوم رو فقط کامل درس دادن که اونم تو تابستون تدریس شده بود.
      درکل من از وضعیت کلاسای اون سال اصلا و ابدا راضی نبودم چون برای جبران کلاسا ما از 2 تا 8 سرکلاس بودیم دیگه کمرمون رو این صندلی جوبیا خشک میشد !
      درس دادن استاد عمارلو حرف نداره بنظره من تدریس هیشکی تو ایران بهتر از ایشون نیست ولی حتما با موسسه ای که دکتر رو میاره صحبت کنید. قرار نباشه از اواسط سال به " نکات طلایی " دکتر امین الرعایا گوش بدین.

من قبلا با علی سعیدی معلم فیزیک کلاس رفتم عالی بوده. مال همین کرمانم هست. یه پیرمرده فوق العاده خوش اخلاق و با انصاف و باسواده.
      عربی منتظری همین کرمانی رو میگی ؟ بنظره من شعاعی خیلی از اون بهتره. دوستای من که با شعاعی کلاس میرفتن عربی کنکورشون رو خیلی خوب زدن.
      درنهایت شرافتی چه خوب باشه چه بد باید قبول کنیم شهر کرمان تبدیل به قلمرو امپراطوری ایشون شده :yahoo (4): اما بنظرم از این معلمای داخل شهر بهتره.
      حواست باشه کلاس زیادی رفتن دلیل بر رتبه بهتری اوردن نیست. منم سال پیش دانشگاهی فیزیک و زیست و ریاضی و عربی و دینی کلاس میرفتم اما فقط در حد کلاس رفتن بود اینارو نمیخوندم.
      مرسي ج دادي
      اين سيفي كيه
      شرافتي خوب درس ميده؟
      عربي خانم خداپرست ميشناسي؟
      رياضيايي كه نوشتم كدوم بهتره؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها

ميشه پ خ رو چك كني؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      مرسي ج دادي
      اين سيفي كيه
      شرافتي خوب درس ميده؟
      عربي خانم خداپرست ميشناسي؟
      رياضيايي كه نوشتم كدوم بهتره؟

والا سیفی زمانی که من سوم دبیرستان بودم ( سال 89-90 ) دوستم باهاش کلاس میرفت ( موسسه هستی سیفی رو میاورد )
      دوستم نه راضی بود نه ناراضی. منم جزوه هاش رو سرسری نگا کردم چیز خیلی خفنی نداشتن شاید طی این چند سال وضعیتش بهتر شده باشه
      شرافتی بنظرم بین معلمایی که میان کرمان بهترینه. من باهاش کلاس نرفتم اما دوستایی که اون زمان کلاساش رو میرفتن راضی بودن. من بین معلمای ریاضی کرمانی با کربلایی و مداحی کلاس رفتم اما راستشو بخوای راضی نبودم ( مداحی که توضیح الواضحات میداد :yahoo (4): دقیقا همون مهروماه رو تدریس میکرد )
      عربی که گفتی رو نمیشناسم. تو کرمان فعلا معروفترینا همین شعاعی و منتظری هستن. شعاعی درس دادنش واقعا عالیه من شاگردش بودم.
      در نهایت بنظرم اگه واسه ریاضی قصدت کلاس رفتنه بین آرین حیدری گزینه 2 و شرافتی یکی رو انتخاب کن.

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن