خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      شما خرت چند سال پیش که نتایج کنکور مهم بود و آسون ترین کنکور ها رو داشت از پل گذشته دوست من و تو کنکور جدید و تراز ها نبودی و اطلاع نداری پس لطف کن نظر نده.معدل 15 من درصد هایی مثل زیست 70 و فیزیک 86 و ..اینای منو کرده 2400..من تک تک دروس کنکورم جز عربی از تک تک دروس کسی که امسال شده رتبه 800 بیشتر بوده و اینو خودم دیدم.ولی معدل اون دوست عزیز بوده 19.80 ولی من بودم 15...دیگه دروغ ندارم بزنم که..به کی دروغ بزنم.به شما؟ خوشبختانه ذره ای برای من مهم نیستین که دروغ بزنم بهتون یا نظرتون برای من مهم باشه...تو کانون من رتبه کشوریم بالای 400 نیومده..هیچکس باور نمی کنه این شده باشه رتبم با این درصد ها.حالا شما بیا بگو معدل اینقدر نیست اونقدر نیست.حالا شما هرجوری می خوای فکر کن.اون چیزی که خودم می دونم برام مهمه نه تفکر مردود شما
      دوست عزیز رتبه به سطح سوالای کنکور هم ربط داره! شاید زمان شما کنکور آسون بوده خیلیا درصداشون بهتر از شما بوده و رتبت این شده ولی فردی که 800 شده کنکورش سخت بوده و با درصدای مثل شما بخاطر اینکه کنکور سخت بوده چنین رتبه ای اورده بستگی به رقبا و سطح سوالا داره معدل فقط در بهبود رتبه تاثیر 25% داره و 75% بقیه ربط به درصدات داره. من دیدم کسی که کنکور 90 با معدل 15 رشته ریاضی رتبه 95 شد چون درصداش خوب بود !
      من معدلم 19.31 بود رتبم شد 1900 ولی دختر عموم معدلش 17.05 بود سال قبل با درصدای پایین تر از من رتبش 1200 شد ! چون همه میگفتن کنکور من آسون بوده ولی اون سخت !!!
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      دوست عزیز رتبه به سطح سوالای کنکور هم ربط داره! شاید زمان شما کنکور آسون بوده خیلیا درصداشون بهتر از شما بوده و رتبت این شده ولی فردی که 800 شده کنکورش سخت بوده و با درصدای مثل شما بخاطر اینکه کنکور سخت بوده چنین رتبه ای اورده بستگی به رقبا و سطح سوالا داره معدل فقط در بهبود رتبه تاثیر 25% داره و 75% بقیه ربط به درصدات داره. من دیدم کسی که کنکور 90 با معدل 15 رشته ریاضی رتبه 95 شد چون درصداش خوب بود !
      من معدلم 19.31 بود رتبم شد 1900 ولی دختر عموم معدلش 17.05 بود سال قبل با درصدای پایین تر از من رتبش 1200 شد ! چون همه میگفتن کنکور من آسون بوده ولی اون سخت !!!
      کنکور 90 که معدل تاثیر منفی نمیذاشت , همون کسی که میگید با معدل 15 رتبه اش شد 95 اگه تاثیر مستقیم معدل براش اعمال میشد رتبش 4 رقمی میشد ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      :yahoo (21): داداش گلم منظورم از گفتن سال این که این همه امکانات که بچه های الان داشتن نداشتیم

قبول شدنم الان با گذشته فرق نکرده خودت بخوای میشه

بچه های جدید از بس تنبل بار اومدن که طرف هنوز کتاب نیگاه نکرد ه میره سراغ کلاس کنکور

یا زیاد خوندن مثل طوطی و نفهمیدن مطلب هم دردی دوا نمیکنه شما روزی 100 بار یک کتاب دوره کن وقتی اصل مطلب نمیفهمی چی

ان موقع رتبه من 722 بود بدون امکانات

حالا شما چرا ناراحتی مدام نمیدونم
      .................................................. ..............................

قبول شدن تو هر رشته ای اسونه یک کم همت میخواد همین و یا علی گفتن

آقای دکتر من واسه کنکور 91 وقتی کنکورای قبل رو زدم کنکور 85 رو زیست و ریاضی و دینیش رو 100 زدم بقیه درسارو هم بالا 70 !!! اصلا سوالای زیست قبل 90 کجا بعد 90 کجا !! گزینه ها همش تک کلمه ای ! الان گزینه دوم زیست رو میخونی گزینه اولش یادت رفته از بس طولانی و سخت طرح شدن !
      زمان شما واسه بعضی درسا وقت هم زیاد میومده!! الان اصلا زمان سوالا استاندارد نیست سوالا هر سال سخت تر و پیچیده تر و با محاسبات وحشتناک!! اونوقت زمان همون زمان 10 سال پیش!!!
      یادمه ی مشاور تو گزینه 2 گفت سوالا زمین شناسی کنکور رو 2 روز بعد بزاری جلو طراحش خودش هم نمی تونه جواب بده !!!
      حالا باز دمشون گرم سوالا زمین هم با بقیه اختصاصیا میدن میشه وقتش رو گذاشت واسه اونا وگرنه قبلا که جدا بوده .
      در کل اینکه کنکور ایران مزخرفه و اصلا به معلومات ربطی نداره زیستش که فقط شده حفظ فقط بشین قید حفظ کن! باور کن گذشت اون دورانی که طرف از ی شهر محروم و با وضعیت زندگی سخت بیاد رتبه برتر کنکور شه چون خوب درس خونده و تلاش کرده الان باید پول خرج کنی وگرنه قید رشته و دانشگاه خوب رو باید زد !! رتبه 10 کنکور تجربی خودش گفته بود که 80میلیون خرج کردم واسه کنکور!!
      هرسال هم که از ظرفیت رشته های توپ کم میکنن میدن به پردیس های بین الملل که فقط تبعیض ها و اختلافای طبقاتی بیشتر بشه.... (اونایی که درک میکنن حرفمو منظورمو گرفتن!!!)

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط سامان آیرملو نمایش پست ها
      کنکور 90 که معدل تاثیر منفی نمیذاشت , همون کسی که میگید با معدل 15 رتبه اش شد 95 اگه تاثیر مستقیم معدل براش اعمال میشد رتبش 4 رقمی میشد ...
      مگه الان معدل کم تاثیر منفی میزاره ؟
      تو همه چیت تکمیله !

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

مگه الان معدل کم تاثیر منفی میزاره ؟

از امسال تازه تاثیر معدل مستقیم شده , قبلا که تاثیر مستقیم نداشت فقط تاثیر مثبت بود ینی اگه معدلت تو رتبت تاثیر منفی میزاشت اعمال نمیشد اما از امسال تاثیر منفی هم اعمال میشه , واسه همین میگم اون کسی که شما مثال زدی که با معدل 15 رتبه اش شده 95 اگه اون سال تاثیر منفی معدلش اعمال میشد رتبش جای 95 میشد یه رتبه 4 رقمی ...
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

از امسال تازه تاثیر معدل مستقیم شده , قبلا که تاثیر مستقیم نداشت فقط تاثیر مثبت بود ینی اگه معدلت تو رتبت تاثیر منفی میزاشت اعمال نمیشد اما از امسال تاثیر منفی هم اعمال میشه , واسه همین میگم اون کسی که شما مثال زدی که با معدل 15 رتبه اش شده 95 اگه اون سال تاثیر منفی معدلش اعمال میشد رتبش جای 95 میشد یه رتبه 4 رقمی ...
      نمی دونستم !
      اونوقت از چه معدلی کمتر تاثیر منفی داره ؟؟ من الان میخوام کنکور بدم بازم تاثیر میزاره؟ آخه میگفتن فقط واسه کنکور اول معدل تاثیر داره بعدش دیگه نه
      تو همه چیت تکمیله !

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نمی دونستم !
      اونوقت از چه معدلی کمتر تاثیر منفی داره ؟؟ من الان میخوام کنکور بدم بازم تاثیر میزاره؟ آخه میگفتن فقط واسه کنکور اول معدل تاثیر داره بعدش دیگه نه

والا مکانیزمش رو نمیدونم چجوریه , اما کلا بد چیزیه , اکثریت ناراضی هستن , فکر کنم فقط واسه معدل های بالای 19 مفیده این قانون
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      معدل کتبی نهایی یا معدل کل دیپلم ؟
      تو همه چیت تکمیله !

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستانی که معدلشون پایینه
      یک صفحه در فیس بوک هست بد نیست لایک کنید
      https://www.facebook.com/na.be.hazfe.konkor
      اعتراض به تاثیر معدل در کنکور
      مطمئن باشید اگر تعداد لایک ها زیاد بشه تاثیر داره!!!

دوستانی که معدلشون پایینه
      یک صفحه در فیس بوک هست بد نیست لایک کنید
      https://www.facebook.com/na.be.hazfe.konkor
      اعتراض به تاثیر معدل در کنکور
      مطمئن باشید اگر تعداد لایک ها زیاد بشه تاثیر داره!!!

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      فکر کنم کتبی اما مطمین نیستم , پس این دامپزشکی چیه زدی تو پروفایلت ؟
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو ایران کی به اعتراضا گوش دادن که این دفعه دومشون باشه ؟!!

فکر کنم کتبی اما مطمین نیستم , پس این دامپزشکی چیه زدی تو پروفایلت ؟
      تو شهری که من سوم رو خوندم امتحان نهایی تقلب بچه ها و رسوندن مراقبا به کنار ! زمان تصحیح هم به مدارس نمونه کلی نمره میدادن معلما چون از روی دست خط دانش آموزا میشناختن که این دسته برگ مال اوناس ! (یکی از معلم ها بهم گفت)
      من معدل کتبی سومم 18.86 هست ولی معدل کلم 19.32 امیدوارم تاثیر منفی نزاره !!
      ولی دیگه امسال دولتی نشد میرم آزاد مهم نیست ، فقط پزشکی باشه و شهر نزدیک !
      من دامپزشکی روزانه قبول شدم یک ترم خوندم دیدم دوسش ندارم! ولی اگه انصراف میدادم 1 یا 2 سال از کنکور محروم میشدم مجبور شدم 4ترم بخونم حالا مرخصی گرفتم ببینم امسال چی میشه
      تو همه چیت تکمیله !

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      واسه ترم جدیدا که هنوز مشخص نشده
      ورودی های مهر امسال رو نگفتم دانشجو های ورودهای قبل و گفتم که یکی پرسیده بود. دانشجو ها الان شهریه ثابت و واریز کردن تا تونستن انتخاب واحد کنن تغیری هم نداشته نبایدم داشته باشه هرچند که بعضی ها می گن چند درصدی اضافه میشه (کمتر از 15% نسبت به وردی های جدید) اما گمون نکنم شاید اضافی رو روی متغیر اعمال کنن
      منم و زمین صاف راه میرم میچرخ آروم زیر پام
      زندگی سخت ولی ببین که خوشحالم من

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      زمان من؟؟؟ پیام های منو خوندین؟؟دوست عزیز من کنکور 93 دادم ها.من دارم 93 رو با 85 مقایسه می کنم.معدل قبلا تو بهبود فقط تاثیر داشته .از 93 تاثیر مستقیم داشته و رتبه رو عقب می کشه.کسی که 90 با 15 شده اون اگه تاثیر مستقیم بود رتبش 2000 تا می کشید عقب.من معدل نهایی 15 داشتم برای سال 88 که تو کنکور 93 تاثیر مستقیم داده و رتبم رو این کرده.اونوقت شما میاین این پیام رو میدین؟

نمی دونستم !
      معدل چون ترازش از 10000 حساب میشه و تراز کنکور از 14000 کلا تاثیر منفی داره ولی این تاثیر برای معدل های بالا کمتره

معدل کتبی نهایی

تو ایران کی به اعتراضا گوش دادن که این دفعه دومشون باشه ؟!!

تو شهری که من سوم رو خوندم امتحان نهایی تقلب بچه ها و رسوندن مراقبا به کنار ! زمان تصحیح هم به مدارس نمونه کلی نمره میدادن معلما چون از روی دست خط دانش آموزا میشناختن که این دسته برگ مال اوناس ! (یکی از معلم ها بهم گفت)
      من معدل کتبی سومم 18.86 هست ولی معدل کلم 19.32 امیدوارم تاثیر منفی نزاره !!
      ولی دیگه امسال دولتی نشد میرم آزاد مهم نیست ، فقط پزشکی باشه و شهر نزدیک !
      من دامپزشکی روزانه قبول شدم یک ترم خوندم دیدم دوسش ندارم! ولی اگه انصراف میدادم 1 یا 2 سال از کنکور محروم میشدم مجبور شدم 4ترم بخونم حالا مرخصی گرفتم ببینم امسال چی میشه
      شما اگه تا قبل آذر انصراف قطعی رو ندین حتی در صورت قبولی دانشگاه شما رو به هیچوجه ثبت نام نمی کنه و مرخصی تاثیر نداره
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      معدلتو تو زيرگروه يک چند درصداعمال کرده بودن؟
      18 درصد..25 درصداگه بود که 3000 رو رد میکردم

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جو ندید در این حدم نیست که رتبه 2 رقمی رو 4 رقمی کنه

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      جو ندید در این حدم نیست که رتبه 2 رقمی رو 4 رقمی کنه
      چرا نتونه؟ 2 رقمی یعنی زیر 100..4 رقمی یعنی بالا 1000..اونوقت نمی تونه 1000 تا بکشه عقب معدل 12؟ تاثیر معدل نگاه نمی کنه کی رتبش چنده..نمره هاش تراز میشه و تراز کل رو تغییر میده و بعد رتبه بندی میشه.بستگی به معدل داره...مثلا زیر 100 رو میتونه تا 1500 بکشه عقب اگه طرف نزدیک 10 معدل داشته باشه.چون در هر صورت معدل تراز میشه و کاهش میده تراز کل رو.حالا می خواد رتبه زیر 100 باشه یا زیر 1000 باشه
      ویرایش توسط Alfredo : 16 شهریور 1393 در ساعت 14:47

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن