خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      اگه امکانات نبیوده کنکور سال 85 هم نیاز به انکانات نداشته.
      الان طوطی وار خوندن چه ربطی به تاثیر معدل داره؟؟؟؟؟؟ عزیز....دارم میگم تاثیر معدل 15 من که تراز شده باعث شده رتبه من حدود 1500 تا افت کنه.بودن کسانی که با 16 تازه بیشترم افت کردن. افت رتبه توسط معدل چه ربطی طوطی وار خوندن داره؟ شما اصن نحوه یتاثیر معدل رو میدونی؟ اصلا تفاوت ترازی که سازمان سنجش بین نمره 20 و19.75 ایجاد کرده می دونی؟؟ بین 20 و 19.75 حدودا 1000 تا اختلاف ترازه.اینو می دونی یعنی چی؟ حالا 20 رو 15 من مقایسه کن.می دونی اختلاف 10 تا تو تراز کل باعث میشه رتبه 100 تا تغییر کنه؟؟؟ به خدا اگه بدونی اینا رو.لطف کن شما در مورد کنکور 85 که الان دیگه همه عالم و آدممی دونن شما ورودی 85 هستی نظر بده نه 93
      بله کاملا باهاتون موافقم من به شخصه دیدم کسی بازیست90شیمی65ریاضی30فیزیک82م یانگین عمومیا 60شده2100بخاطر معدل شخص دیگه هم بازیست وشیمی70ریاضی20فیزیک65وعمومیا 50شده600
      واقعا رقابت سخت شده بچه هاازسال اول میخونن اصلا مثل سالای قبل نیست سال آخرتازه زیست حفظ کنن

.........

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه سال 85 امکانات نبوده سوالات هم به این شکل نبوده. یعنی با خوندن و فهمیدن کتاب درسی کاملاً می شد کنکور نتیجه خوبی گرفت
      اما الان آیا اینطوریه؟ کسی که کتاب درسی رو بجوه ولی کتاب کمک درسی نداشته باشه احتمال موفقیتش در مقایسه با بقیه 0.00001 هست!

الان انقدر سخت و مفهومی شده که خود نظام قدیمی ها هم به این اعتراف دارند. اصلاً قابل قیاس با سالی که شما کنکور دادید نیست.
      با این تاثیر معدلی هم که اضافه کردن عدالت رو هم کاهش دادن...

قبلاً تیزهوشان و نمونه دولتی و فقر و ثروت معنی نداشت. چون همه یک کتاب درسی مشترک داشتند و مدرسه هم آنچنان تفاوتی نمی کرد. اما الان بین رتبه های برتر چند نفر پیدا می کنید که مدرسه تیزهوشان و نمونه دولتی نباشه؟؟ چند نفر پیدا می کنید بدون کتاب کمک درسی موفق شده باشن؟؟

مقایسه کنکور سال های قبل با الان یه چیز خنده داریه چون هر چی میریم جلو تر عدالت سازمان سنجش کمتر میشه و قبولی سخت تر

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ تاپیکی اینجا درست حسابی نیست
      تا میایم داخل میبینیم چند نفر دارن بحث میکنن
      ..
      ..
      ..

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      :yahoo (21): داداش گلم منظورم از گفتن سال این که این همه امکانات که بچه های الان داشتن نداشتیم

قبول شدنم الان با گذشته فرق نکرده خودت بخوای میشه

بچه های جدید از بس تنبل بار اومدن که طرف هنوز کتاب نیگاه نکرد ه میره سراغ کلاس کنکور

یا زیاد خوندن مثل طوطی و نفهمیدن مطلب هم دردی دوا نمیکنه شما روزی 100 بار یک کتاب دوره کن وقتی اصل مطلب نمیفهمی چی

ان موقع رتبه من 722 بود بدون امکانات

حالا شما چرا ناراحتی مدام نمیدونم
      .................................................. ..............................

قبول شدن تو هر رشته ای اسونه یک کم همت میخواد همین و یا علی گفتن
      دوست عزیز شما جای داوطلبای الان نیستی و نمیتونی اوضاع رو درک کنی... کنکور امسال حتی قابل مقایسه با سال 91 نیست دیگه چه برسه سال 85 !!!!!
      همه چیز اونقدرا راحت نیس که شما میگی اگه طرف خودش بخواد و همت کنه بهش میرسه. اتفاقا همت بچه های الان خیلی بیشتر از قدیمیاس . قدیما فقط دغدغشون یه آزمون کنکور بود و بس ولی الان معدل کار همه رو سخت کرده. شما اگه درصدای بچه ها رو میدیدی اینجور نمیگفتی. واقعا زور داره با اون درصدا رتبه هاشون اونقد افت کنه.
      و اینکه قبولی زمین تا آسمون با قبل فرق کرده..
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چون قانون مذخرف معدل برامون گذاشتن..من با دیپلم سال 88 خودم که 15 بود رتبم شده 2400..در حالی که درصدام از رتبه 800 کنکور امسال بهتر بوده...خیلی ها زحمتی که من کشیدم رو نکشیدن..تو کانون بالای 400 نرفتم.ولی معدل 15 اونم 5سال پیش خراب کرد..100 سال دیگه هم کنکور بدم و درصد 70 و 80 رو بکنم 100 هم باز معدل گندش میزنه
      راست میگی
      دوستم تقریبا تمام درصداش بیشتر از من بود حتی بعضیاش با اختلاف زیاد هم ازم بالاتر بود ولی رتبه اش 4000 تا بالاتر از من شد

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=pimimessi;251473]اگه امکانات نبیوده کنکور سال 85 هم نیاز به انکانات نداشته.

شاید هم واقعا من اطلاع نداشته باشم

دوست عزیزم اگه قانون معدل واسه دانش اموزان پشت کنکوری دردسر سازه

میتونین به سازمان سنجش اطلاع بدید

وقتی بیشتر دانش اموزان از این شرط معدل ناراضی باشن و به سازمان سنجش
      و صدا وسیما اطلاع رسانی کنن و یا تجمع کنن به خاطر شرط معدل

ان وقت فکری به حال عزیزان شاید کردن

تا تبعیض نشه متاسفانه این قوانین معدل قوانین مقطعی هستند

امیدوارم همه دوستان عزیز پشت کنکوری موفق و موید باشند

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.Kh نمایش پست ها
      دوست عزیز شما جای داوطلبای الان نیستی و نمیتونی اوضاع رو درک کنی... کنکور امسال حتی قابل مقایسه با سال 91 نیست دیگه چه برسه سال 85 !!!!!
      همه چیز اونقدرا راحت نیس که شما میگی اگه طرف خودش بخواد و همت کنه بهش میرسه. اتفاقا همت بچه های الان خیلی بیشتر از قدیمیاس . قدیما فقط دغدغشون یه آزمون کنکور بود و بس ولی الان معدل کار همه رو سخت کرده. شما اگه درصدای بچه ها رو میدیدی اینجور نمیگفتی. واقعا زور داره با اون درصدا رتبه هاشون اونقد افت کنه.
      و اینکه قبولی زمین تا آسمون با قبل فرق کرده..

دوست عزیزم من مقایسه نکردم

منظورم از مقایسه این که دوستان جدید باید همت کنن 4

انسان با همت بلند و تلاش مطمین باش به تمام ارزوها ش میرسه

متاسفانه بهضی دوستان اینجا 24 ساعت تو نت هستن بعد میگن فلان کلاس کنکور یا ... برم تا رتبه ام خوب بشه

خب انسانی که درس خوب نخونده و مطلب یاد نگرفته مطمین کلاس کنکور براش ضرر داره

بعد این جور افراد میگن یک سری ها شرط معدل باعث شده رتبه ام زیر بیاد

بعد درصد هاش می بینی 20 درصد به زور زده

به هر حال موفق باشید دوستان پشت کنکوری

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شهریه ها فعلا که تغییر نکرده پرستااری آزاد همون شهریه ثابتی رو دادن که قبلا دادن پزشکی هم همون 1800000 همیشه رو دادن برای انتخاب واحد امسال ترم مهر
      منم و زمین صاف راه میرم میچرخ آروم زیر پام
      زندگی سخت ولی ببین که خوشحالم من

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ای بابا حالا مجبوریم به جا آزاد بریم دولتی , حیف شد

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من ورودی 84 بیهوشیم کنکور تو هر دوره سخته اگه شماها اون موقع بودید چی؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      سوالای اونموقع رو دیدیم دیگه :\

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چون قانون مذخرف معدل برامون گذاشتن..من با دیپلم سال 88 خودم که 15 بود رتبم شده 2400..در حالی که درصدام از رتبه 800 کنکور امسال بهتر بوده...خیلی ها زحمتی که من کشیدم رو نکشیدن..تو کانون بالای 400 نرفتم.ولی معدل 15 اونم 5سال پیش خراب کرد..100 سال دیگه هم کنکور بدم و درصد 70 و 80 رو بکنم 100 هم باز معدل گندش میزنه
      معدلتو تو زيرگروه يک چند درصداعمال کرده بودن؟

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nurse Mohsen نمایش پست ها
      شهریه ها فعلا که تغییر نکرده پرستااری آزاد همون شهریه ثابتی رو دادن که قبلا دادن پزشکی هم همون 1800000 همیشه رو دادن برای انتخاب واحد امسال ترم مهر
      واسه ترم جدیدا که هنوز مشخص نشده

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      من خودم ورودی سال 82 کارشناسی کامپیوترم , تحت هیچ مقیاس و زاویه ای نمیشه کنکور های دوران ما رو با الان مقایسه کرد , درسته که زمان ما این حجم از کتاب های کمک آموزشی و کلاس های کنکور وجود نداشت اما به همون میزان کنکور هم راحت بود , واقعا سخت و عجیب شده سوال های سال 91 به بعد ... رتبه های یک رقمی کنکور زمان ما الان غیر ممکنه بتونن حتی 3 رقمی بشه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو رو خدا حرف الکی نزنید اخه کجای کنکور 85 سخت بوده دیگه هرچی نباشه سوالات ازاد اون سالا را دیدیم بیشتر شبیه جک بود تا سوال کنکور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن