خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hackbook نمایش پست ها
      اقا جواد میشه منابعی رو که برای کنکور زبان خوندی معرفی کنی؟ در ضمن رشته خودت چی هست؟تو مصاحبه چه سوالایی رو می پرسن؟من حوصله ندارم دفترجه رو مطالعه کنم میشه بگی اون قسمتی که گفته کجا دبیری داره کدوم صفحه است یا عکسشو بزاری؟
      من اصلا واسه زبان نخوندم رشتم تجربیه همینطوری زبانم دادم، تو مصاحبه همه چی میپرسن باید مسائل دینی و سیاسی و... بلد باشی
      این مربوط به استان خودم هست
      screenshot-studio-capture-038.png

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این تو کدوم دفترچه هست من که چیزی ندیدم؟ در مرود مسایل دینی سیاسی مثلا چی؟ یدونه مثال بزن تا امدگی پیدا کنم سوتی ندم

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این دفترچه زبان هست، دینی مثلا نمازهای واجب غسل تیمم و... سیاسی هم که مسائل روز هروقت زمان مصاحبت هست باید ببینی تو دنیا چه خبره

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه لینک دانلود دفترجه زبان رو بدی من که پیدا نکردم. تو خودت به همه سوالاشون جواب دادی؟ مسایل روز مثلا اخبار و روزنامه اینا منظورته ؟ یه نمونه از سولاشونو بگو تا عیار کار دستم بیاد.

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hackbook نمایش پست ها
      میشه لینک دانلود دفترجه زبان رو بدی من که پیدا نکردم. تو خودت به همه سوالاشون جواب دادی؟ مسایل روز مثلا اخبار و روزنامه اینا منظورته ؟ یه نمونه از سولاشونو بگو تا عیار کار دستم بیاد.
      http://www6.sanjesh.org/download/Sar...aban_Part2.zip
      آره تقریبا هرچی گفتن بلد بودم، آره اخبارو پیگیری کن، مثلا به من گفت نماز جمعه رفتی خطبه هاشو بگو یا تیمم انجام بده

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      میشه یکی بیشتر در مورد دبیری زبان مطلب بزاره چون من اگه دبیری زبان قبول بشم باید از گرگان به زنجان برم
      میخوام ببینم ارزش داره برم
      کلا اطلاعاتی در مورد حقوق و درس هایی که میخونن میخوام

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن