خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: تست فیزیک

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تست فیزیک

به نام خدا

سلام بچه ها خوبید ؟ بچه ها من برای فیزیکم چی کنم ؟؟؟؟باور کنید درسو میفهمم خود معلممون مثلا برای یه درس کلیییییی سوال می داد حل میکردیم بلد بودم اگرم نبودم بالاخره یاد گرفتم اما الان هرچی تست از نشر الگو میزنم جواب در نمیاد هر چندبار محاسبه میکنم که شاید محاسباتم غلط باشه ولی بازم همون جواب در میاد پاسخ نامه رو نگاه میکنم میبینم اصلا انگار غیر منطقی حل کرده اعصابم خورد شده هر چیشو حل میکنم تک و توک درست در میاد چی کنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حل كردن سوالات معلم و ياد گرفتن مباحث دليلي بر تسلط كامل بر مبحث نيست.شما بايد ابتدا با يك منبع سبك تر مثه گاج نقره اي جلو بياي بعد بري سراغ كتاباي سنگين تر مثل الگو شما بايد ببيني الآن فيزيك رادرحد 70 يا 80 درصد هستيد كه رفتيد سراغ نشرالگو

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از تستای اسون تر شروع کن.پاسخ های تشریحی سوالارو با دقت بخون.سعی کن کامل بفهمیش.ده بیست تا سوال رو نهایتا پاسخنامشو کامل بخونی و بفهمی تستای بعدشو راحت میتونی بزنی.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه خب منم منظورم این نیست که تسلط کافی دارم !!!!ینی اول باید گاج نقره ای رو بزنم ؟؟؟ینی گاج نقره ای راحتتر از نشر الگو هست ؟؟؟؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نه خب منم منظورم این نیست که تسلط کافی دارم !!!!ینی اول باید گاج نقره ای رو بزنم ؟؟؟ینی گاج نقره ای راحتتر از نشر الگو هست ؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها
      به نام خدا

سلام بچه ها خوبید ؟ بچه ها من برای فیزیکم چی کنم ؟؟؟؟باور کنید درسو میفهمم خود معلممون مثلا برای یه درس کلیییییی سوال می داد حل میکردیم بلد بودم اگرم نبودم بالاخره یاد گرفتم اما الان هرچی تست از نشر الگو میزنم جواب در نمیاد هر چندبار محاسبه میکنم که شاید محاسباتم غلط باشه ولی بازم همون جواب در میاد پاسخ نامه رو نگاه میکنم میبینم اصلا انگار غیر منطقی حل کرده اعصابم خورد شده هر چیشو حل میکنم تک و توک درست در میاد چی کنم
      من از کتاباي تست نشر الگو براي فيزيک استفاده ميکنم نه آموزش. البته تفاوتي تو تست ها ندارن ولي اين خلاصه تر توضيح داده. براي استفاده از اين کتاب بايد با حوصله و تست به تست از اولحل کني و نکته برداري کني. خودش تو هر تست يواش يواش ياد ميدهچجوري حل کنيم مسئله هارو. فقط بايد حوصله کني:-)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ازهمون کتاب کوچیک ابیه استفاده میکنما!!!۱واس دوم !!!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها

آره به نظرم همون گاج را اول بزن حتي به هيچ منبع ديگه اي نيازنداري

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الگو واسه تسلط بالای 80 خوبه یعنی تا 80 درصدو بلد باشی بخواهی به 100 برسی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اوه!! در این حد!!! پس اول از گاج نقره ای شروع میکنم بعد اگه شد نشر الگو خوبه دیگه ؟؟؟؟؟

اوه!! در این حد!!! پس اول از گاج نقره ای شروع میکنم بعد اگه شد نشر الگو خوبه دیگه ؟؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      با همون گاجم ميشه به درصداي بالاي80رسيد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی من یه سوال دیگه هم داشتم توی کنکور فیزیک انقد سخته که اون روزی یه معلم گفته بود بچه ها جواب نمیدنش و میانگین هم منفی بوده ؟؟؟؟؟/!!!!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نه بابا كي گفته فيزيك خيلي سخته اگه واقعن بخونيش و كاركني به نقطه قوتت تبديل ميشه درضمن شما به اين حرفاي مفت نمي خواد توجه كني چون ممكنه تو باورهاتون تاثير داشته باشه و براتون يه غول بزرگ بسازه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      فیزیک سخت نیست؛بچه ها نمیخونن واسه همون میانگین پایین میشه
      همون گاج رو اگه کامل کار کنی کافیه،من خیلی ناقص کار کردم سر جلسه هم 10 12 دقیقه بیشتر نشد واسه فیزیک وقت بزارم 60درصد زدم
      +برا دوم آبی و برا سوم بنفش کانون رو هم کار کرده بودم

14. Top | #14
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای کنکور، گاج بهتر است.
      سوالای المپیاد فیزیک و بعضا سوالای سرگردان! قاطی سوالای الگو هست.
      الگو مناسب دبیراست تا دانش آموزا.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن