خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

واسه اموزش زیست2 چی کار کنم؟

سلام بچه ها من نمی دونم واسه اموزش زیست2 چی کار کنم ؟ چه کتابی بخرم؟ تا دلتون بخواد کتاب تست واس تست زیست هست اما یه کتاب خوب و کامل برا اموزش نیست خیلی سبزم که جز 3تا فصلش بقیه درسنامه نداره به نظرم فقط فاگوزیست خوبه که اونم نمیدونم از کجا باید تهیه کنم؟ گیججججججججج شدم اه

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لرای تهیه فاگوزیست یه سرچ تو گوگل بزنی حله

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      zist110.ir

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فاگوزیست خیلی زیاده 400 صفحه فقط درسنامه است... برو زیست 2 خیلی سبز ویرایش جدیدو بگیر تمام فصل هاشم درسنامه دارشدن + ژنتیک مندلی خیلی سبز ... به راحتی میتونی زیست 2 رو ببندی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب + همایش نشر دریافت + الگو (تست)

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فاگوزیستو نگیر. من گرفتم الان پشیمونم. درسته خیلی شیوا و خوب و روون نوشته شده ولی خیلی خسته کننده هست چون فقط درسنامه هست.اونم هر فصل تقریبا ۶۰ صفحه. خودت فکرشو بکن.
      ویرایش جدید خیلی سبز بنظرم خیلی عالی شده. تو سایتش برو یه نگاه بکن. نمونه صفحه از فصل ۱۱ زیست ۲ گذاشته. اگه خوشت اومد بگیر. اگرم سطح بالاتر میخوای الگو خوبه. فکر نکنم خیلی سبز جدید و الگو خیلی تفاوت داشته باشن.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

البته اگه کنکوری نیستی ۱۰۰٪ فاگوزیست رو بخر چون وقت زیادی برای خوندنش داری و بهترین گزینه هست.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه کنکوری که نیستم راستی بچه ها خیلی سبز فکر نمیکنم همه دروسش درسنامه دار شده باشن !! برا فاگوزیست هم که یه راه حل درست و حسابی نگففتن تو سایتشون چطور باید تهیه کنیم یا شایدم من درست متوجه نشدم!!!!

بابا دم خیلی سبز خیلی گرم همین حالا متوجه شدم همه فصلاشو درسنامه دار کرده راستی این ترکیب واسه زیست 2 چطوره چون من می خوام زیست2 را مفهومی و بالای 90 درصد یاد بگیرم : کتاب درسی+خیلی سبز+الگو+زیست جامع گاج

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sh7777777 نمایش پست ها
      نه کنکوری که نیستم راستی بچه ها خیلی سبز فکر نمیکنم همه دروسش درسنامه دار شده باشن !! برا فاگوزیست هم که یه راه حل درست و حسابی نگففتن تو سایتشون چطور باید تهیه کنیم یا شایدم من درست متوجه نشدم!!!! - - - - - - پست ادغام شده - - - - - - بابا دم خیلی سبز خیلی گرم همین حالا متوجه شدم همه فصلاشو درسنامه دار کرده راستی این ترکیب واسه زیست 2 چطوره چون من می خوام زیست2 را مفهومی و بالای 90 درصد یاد بگیرم : کتاب درسی+خیلی سبز+الگو+زیست جامع گاج
      دادا از من به تو نصیحت...منم دارم میرم سوم...خودتو تو منبع گم نکن...اینا همشون یه چیز میگن...فاگوزیست بعضی جاها زیادی نکته گفته مه شاید به درد نخوره....مهم اینه ک بشینی بخونی...من نیمگم فاگوزیست خوبه یا بد هر کتابی یه عیبی داره...خیلی سبزم مسلما یه سری عیب داره...قشنگ خودکار رنگی بگیر خودت نکته هارو پیدا کن که بفهمی چی شد...مثلا فصل اول زیست 2 من خوندم اخرش اومده برا دفاع بقیه جانداران حرفیده ...یه جاش برا کرم گفته...من قشنگ برداشتم با توجه به چیزی که دوم خونده بودم مثلا نکته گوارشش رو نوشتم نکته گردش خونش رو نوشتم و یه سری نکات دیگه...اینجوری پیش بری خیلی موفق تری///بازم این نظره منه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه کنکوری که نیستم راستی بچه ها خیلی سبز فکر نمیکنم همه دروسش درسنامه دار شده باشن !! برا فاگوزیست هم که یه راه حل درست و حسابی نگففتن تو سایتشون چطور باید تهیه کنیم یا شایدم من درست متوجه نشدم!!!!

بابا دم خیلی سبز خیلی گرم همین حالا متوجه شدم همه فصلاشو درسنامه دار کرده راستی این ترکیب واسه زیست 2 چطوره چون من می خوام زیست2 را مفهومی و بالای 90 درصد یاد بگیرم : کتاب درسی+خیلی سبز+الگو+زیست جامع گاج
      واقعا زیست 2 خیلی سبز ترکونده ها
      من خودم اول نشر الگو داشتم + ژنتیک مندلی خیلی سبز ... که دیدم خیلی سبز سال سومشو بروز کرد بعد که رفتم گرفتم دیدم واقعا عالیه مخصوصا درسنامه هاش که اومده و کل کتاب رو تجزیه کرده
      .... اگه زیست جامع گاج هم بگیری به نظر من یه ذره سنگین میشه برنامت و شاید نتونی همشو بخونی
      خیلی سبز + ژنتیک مندلی کاملا کفایت میکنه
      الگو هم خیلی عالیه و تستاش تقریبا سخت تر از خیلی سبزه ... الگو هم خواستی بزن

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      واقعا زیست 2 خیلی سبز ترکونده ها
      من خودم اول نشر الگو داشتم + ژنتیک مندلی خیلی سبز ... که دیدم خیلی سبز سال سومشو بروز کرد بعد که رفتم گرفتم دیدم واقعا عالیه مخصوصا درسنامه هاش که اومده و کل کتاب رو تجزیه کرده
      .... اگه زیست جامع گاج هم بگیری به نظر من یه ذره سنگین میشه برنامت و شاید نتونی همشو بخونی
      خیلی سبز + ژنتیک مندلی کاملا کفایت میکنه
      الگو هم خیلی عالیه و تستاش تقریبا سخت تر از خیلی سبزه ... الگو هم خواستی بزن
      من هم فکر می کنم همینا واسه زیست 2 کافی باشه !! البته این حس کنجکاوی نمیزاره !! شایدم رفتم زیست 2 نشر الگو هم گرفتم !! حالا اگه همش هم نخونم، به شکل آزمون میشه یه استفاده هایی ازش داشت !
      .....................................
      واقعا که زیست 2 خیلی سبز! ویرایش جدید، یه انقلاب در زیسته !!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      می خوام زیست2 را مفهومی و بالای 90 درصد یاد بگیرم : کتاب درسی+خیلی سبز+الگو+زیست جامع گاج
      اصلا این اشتباه رو نکن و خودتو چند منبعی نکن. واسه تست فقط یا الگو یا خیلی سبز بگیری کفایت میکنه چون تقریبا مشابه هم هستن. در طول سال اگه مثلا یکی از دوستات الگو داره، کتاباتونو واسه چند روز عوض کنین تا بتونی از هر دو منبع استفاده کنی. من خودم همین کارو میکنم و خیلی هم عالیه. دوشواری نداره
      اگر هم خواستی میتونی واسه درسنامه فاگوزیست بگیری (چون بهرحال تنها کتابیه که ترکیب کرده مباحثو در حد المپیک) .
      خریدش هم فکر کنم چند روز دیگه دوباره شروع بشه. به سایتش سر بزن هرروز اطلاعیه ها رو بخون.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T@H@76 نمایش پست ها
      اصلا این اشتباه رو نکن و خودتو چند منبعی نکن. واسه تست فقط یا الگو یا خیلی سبز بگیری کفایت میکنه چون تقریبا مشابه هم هستن. در طول سال اگه مثلا یکی از دوستات الگو داره، کتاباتونو واسه چند روز عوض کنین تا بتونی از هر دو منبع استفاده کنی. من خودم همین کارو میکنم و خیلی هم عالیه. دوشواری نداره
      اگر هم خواستی میتونی واسه درسنامه فاگوزیست بگیری (چون بهرحال تنها کتابیه که ترکیب کرده مباحثو در حد المپیک) .
      خریدش هم فکر کنم چند روز دیگه دوباره شروع بشه. به سایتش سر بزن هرروز اطلاعیه ها رو بخون.
      من واسه زیست اول کتاب درسی رو می خونم بعد اگه اشکالی داشتم ویا جایی از کتاب واسم گنگ بود از درسنامه های خیلی سبز استفاده می کنم وقتی کامل به متن و مفاهیم کتاب اشنا شدم اول از رو خیلی سبز تست میزنم تا یه سری ریزه کاری ها دستم بیاد بعد از تسلط کامل کامل از رو نشرالگو تست میزنم حالا بعد از چند وقت برای مرور و یا نزدیک ازمون ها بعضی تست های جامع گاجو میزنم تاکید میکنم فقط بعضی از تست هاش نه همش!!!!!!!!
      ★☆★☆★☆

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من واسه زیست اول کتاب درسی رو می خونم بعد اگه اشکالی داشتم ویا جایی از کتاب واسم گنگ بود از درسنامه های خیلی سبز استفاده می کنم وقتی کامل به متن و مفاهیم کتاب اشنا شدم اول از رو خیلی سبز تست میزنم تا یه سری ریزه کاری ها دستم بیاد بعد از تسلط کامل کامل از رو نشرالگو تست میزنم حالا بعد از چند وقت برای مرور و یا نزدیک ازمون ها بعضی تست های جامع گاجو میزنم تاکید میکنم فقط بعضی از تست هاش نه همش!!!!!!!!
      ★☆★☆★☆
      اینطور که از قضیه بر میاد یا خیلی پول داری و نمیدونی چکارش کنی یا میخوای فقط زیست بخونی:yahoo (3):
      بهرحال خودت بهتر میدونی چجوری باید درس بخونی ولی حواست به بقیه درس ها هم باشه و فقط رو زیست زوم نکن. شیمی هم به همین اندازه وقت لازم داره.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پس به نظرتون فقط یه کتاب تست واسه زیست بگیرم؟؟ بین الگو و جامع گاج کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پس به نظرتون فقط یه کتاب تست واسه زیست بگیرم؟؟ بین الگو و جامع گاج کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟
      الان محمد مياد ميگه الگو :دي
      محمد اگه اومدي منم تگ كن خخخخ

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن