خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سوال

1. Top | #1
      VCP
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Cool سوال

چند وقتی بود سری نزده بودم . ولی الان امدم صفحه ها را خواندم و دیدم یک نفر گفته بود 3 تا کتاب زبان فارسی بخونیم و بعد فقط تا تس بزنیم .
      اول باید بگم فقط در کنکور از کتاب زبان فارسی سال سوم دبیرستان سوال می اید و بعد 5 تا سوال است . که دو تا الی سه تا املا دارد که با خرید کتاب کلک معلم میشه به راحتی انها را زد .
      کلا نگاه کنید در مورد کتاب های که باید بخونیم
      عربی فقط سال دوم و سوم سوال می اید در کنکور
      زبان انگلیسی فقط سال سوم و چهارم
      و زبان فارسی را نیز گفتم سال سوم
      و بقیه مثل فیزیک باید سال اول تا چهارم را خواند .
      و خیلی از کتاب ها را نیز باید از سال دوم تا چهارم خواند .
      ولی باید افتخار بکنیم به این سایت . در اصل سایت نیست وبلاگه ولی چیزی کم تر از سایت ندارد
      چون من کنکور دانشگاه ازاد ازمایشی رشته ریاضی دادم . همین کتاب تاریخ ادبیات این سایت را خواندم و یک سوال جواب دادم .
      معنی را نیز جواب دادم .
      و کلا امسال دانشگاه ازاد سوال های خیلی اسونی داشت .
      تازه هنوز من شروع نکردم به خواند ولی انشالله چندین روز دیگر شروع می کنم
      فقط امید خود را از دست ندهید
      در ضمن یک سوال دارم از اقای افشار عزیز
      من دیدم در کرمان شهر خودم دانشگاه شهید باهنر مثلا بیکی از بهترین رشته ها که مهندسی برق قدرت است رتبه زیر 8000 هزار بیاری . میشه روزانه درس بخوانی
      کلا اگر مال کرمان باشی و رتبه زیر 8 هزار بیاری هر رشته ای بخواهی می توانی بری
      ولی چرا مثلا دانشگاهی مثل گیلان یکی پرسیده بود اتاق عمل گفتید نمیشه و 1000 تا باید کم تر بکنی در ضمن ایشون به نظرم تازه رتبه اش زیر 8000 بود .

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VCP نمایش پست ها
      چند وقتی بود سری نزده بودم . ولی الان امدم صفحه ها را خواندم و دیدم یک نفر گفته بود 3 تا کتاب زبان فارسی بخونیم و بعد فقط تا تس بزنیم .
      اول باید بگم فقط در کنکور از کتاب زبان فارسی سال سوم دبیرستان سوال می اید و بعد 5 تا سوال است . که دو تا الی سه تا املا دارد که با خرید کتاب کلک معلم میشه به راحتی انها را زد .
      کلا نگاه کنید در مورد کتاب های که باید بخونیم
      عربی فقط سال دوم و سوم سوال می اید در کنکور
      زبان انگلیسی فقط سال سوم و چهارم
      و زبان فارسی را نیز گفتم سال سوم
      و بقیه مثل فیزیک باید سال اول تا چهارم را خواند .
      و خیلی از کتاب ها را نیز باید از سال دوم تا چهارم خواند .
      ولی باید افتخار بکنیم به این سایت . در اصل سایت نیست وبلاگه ولی چیزی کم تر از سایت ندارد
      چون من کنکور دانشگاه ازاد ازمایشی رشته ریاضی دادم . همین کتاب تاریخ ادبیات این سایت را خواندم و یک سوال جواب دادم .
      معنی را نیز جواب دادم .
      و کلا امسال دانشگاه ازاد سوال های خیلی اسونی داشت .
      تازه هنوز من شروع نکردم به خواند ولی انشالله چندین روز دیگر شروع می کنم
      فقط امید خود را از دست ندهید
      در ضمن یک سوال دارم از اقای افشار عزیز
      من دیدم در کرمان شهر خودم دانشگاه شهید باهنر مثلا بیکی از بهترین رشته ها که مهندسی برق قدرت است رتبه زیر 8000 هزار بیاری . میشه روزانه درس بخوانی
      کلا اگر مال کرمان باشی و رتبه زیر 8 هزار بیاری هر رشته ای بخواهی می توانی بری
      ولی چرا مثلا دانشگاهی مثل گیلان یکی پرسیده بود اتاق عمل گفتید نمیشه و 1000 تا باید کم تر بکنی در ضمن ایشون به نظرم تازه رتبه اش زیر 8000 بود .
      سلام . از توضیح تون در مورد سال منابع متشکرم. البته الان فکر کنم اغلب کنکوری ها این چیزها رو میدونن ولی بازم اتفاق میفته ... مثلا کنکوری که از همین جا سوال پرسیده بود که من فکر کردم سال دوم جز منابع کنکور نیست و فقط سوم و چهارم هست . ( عجیبه ) و اما در مورد سوال تون . رشته تجربی داوطلبان بیشتری داره . 1.5 برابر ریاضی. رقابت سخت تر هست چون ظرفیت ها کمتر هست. بخاطر کمتر بودن تنوع رشته ها نسبت به ریاضی ارزش هر رشته محل بالا هست. ایشون حدود 6 ، 7 هزار گفتن و من کف رو در نظر گرفتن 7 هزار و گفتم که امکانش نیست. البته ظرفیت تجربی ها امسال داره بالا میره و امید برای قبولی ایشون هم هست . در انتخاب رشته باید تعدادی هم خوشبینانه انتخاب کرد که شاید شد و تعدادی هم بدبینانه ( برای اونایی که حتما میخوان برن ) که اگر اتفاقات نادر افتاد بازم دانشجو بشن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن