خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام بخش ریاضی سخت تر است؟؟

رأی دهندگان
    106. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • هندسه

64 60.38%
    • آنالیز ترکیبی

16 15.09%
    • مثلثات

24 22.64%
    • جبر و احتمال

6 5.66%
    • دیفرانسیل

8 7.55%
    • گسسته

18 16.98%
    • هندسه تحلیلی

9 8.49%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 80
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

به نظر شما کدام بخش ریاضی سخت تر است؟؟

1.هندسه
      2.آنالیز ترکیبی
      3.جبر و احتمال
      4.دیفرانسیل
      5.گسسته
      6.هندسه تحلیلی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زمان ما از همه سختتر واسه من گسسته بود

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برا همه گسسته قسمت نظریه اعداد از همه سخت تره....هم وقت گیره هم بستگی به هوش و خلاقیت داره...اصلا سمتش نرو....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واس من که دارم میرم سوم احتمال و ترکیبیات

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هندسه پایه.خیلی خلاقیتی بود.خیلی قشنگه ها ولی توی کنکور واقعا سخته آدم بخواد توی اون جو و زمان کم یه ایده خلاقانه بیاره رو کاغذ !

6. Top | #6

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      از تابع متنفرم اصن باش جور نیستم
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از همه سخت تر که هم هوش میخواد هم خلاقیت هم همه چی هندسه مسطحه چون هندسه تحلیلی یه جورایی مث دیفرانسیل میمونه فرمول رو داری یه ذره هم تجسم میخواد اما هندسه پایه...
      تو گسسته هم بخش ترکیبیات این بخشم اگه بخوان یه ذره بپیچینونن خوب میتونن دانش آموز رو بزارن سر کار این قسمت بنظرم هوش میخواد.
      تو دیفرانسیل هم برد توابع اینم خیلی خلاقیت میخواد اصن راه مشخصی نداره اصن بهش نمیاد جز دیفرانسیل باشه بیشتر بهش میاد تو گسسته باشه که اینطور دهن آدم رو آسفالت میکنه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هندسه پایه خیلی تستاش تو کنکور وقت گیره
      بخاطر همین خیلیا نمیزنن
      گسسته و تحلیلی ک تا اینجا آسون بوده به نظرم
      استاده ما از احتمال و آنالیز شرو کرده
      امیدوارم تا آخرش آسون بمونه
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      واي انشااله كه اين هندسه پايه نابودشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای بابا چرا همه میگن هندسه پایه سخته شاید از هشت تا تستش توی کنکور 4 تاش سخت باشه و 4 تای دیگش رو میشه تو کنکور جواب داد و فقط مشکل ما اینه که همگی هندسه رو میزاریم واسه بعد از عید یا از اول کارش نمیکنیم .خوب معلومه که تا اخر هم به اون تسلط منورد نیاز نمیرسیم
      .ایا کسی هست که هدسه پایه و از تابستون و یا مهر شروع کرده باشه و نتونتسه باشه به حد اقل به نصف تستاش پاسخ بده (البته نه اونایی که ابی قلمچی خوندن )اگه کسی هست اعلام کنه !

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو کتاب های درسی سوالات هندسه رو فول فولم اما تو کنکور حالم از سوال های هندسه بهم می خوره.

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      ای بابا چرا همه میگن هندسه پایه سخته شاید از هشت تا تستش توی کنکور 4 تاش سخت باشه و 4 تای دیگش رو میشه تو کنکور جواب داد و فقط مشکل ما اینه که همگی هندسه رو میزاریم واسه بعد از عید یا از اول کارش نمیکنیم .خوب معلومه که تا اخر هم به اون تسلط منورد نیاز نمیرسیم
      .ایا کسی هست که هدسه پایه و از تابستون و یا مهر شروع کرده باشه و نتونتسه باشه به حد اقل به نصف تستاش پاسخ بده (البته نه اونایی که ابی قلمچی خوندن )اگه کسی هست اعلام کنه !
      ببین داداش من نمیدونم دقیقن تعریفت از این که 4 تا از تستای هندسه پایه کنکور آسون چیه؟!
      اما من حسابان و جبر 20 شدم هندسه رو 19 اما اذعان میکنم که هندسه هیچی بلد نیستم.از همون سال دومم که هندسه 1 داشتیم تستای نشر الگو رو میزنم شاید از هر 10 تا فقط بتونم 4 دیگه با آسفالت شدن 5 تا رو جواب بدم.

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      من سال دوم برای هندسه 1 گاج منصف شکری فقط تست های مهمشو زدم (بقیش خیلی سخت بودن!)
      سال سوم برای هندسه 2 نشر الگو داشتم اونم بیشتر از 60% حل کردم
      پیش دانشگاهی آبی کانون.
      فکر کنم کنکور 93 از 8 تا تست 2 تاشو زدم.
      من نمیدونم شما کنکور دادی یا نه ، ولی کنکور یه فاکتوری داره که مهمتر از سواده.اونم میزان کنترل روی استرسته.من اصلا کلا معروفم به اینکه توی زمانه محدود و تحته فشار ، بازدهیه خیلی کمی دارم.به قول خودمون باید تحت شرایطه آروم کاری رو کنم.خیلی ها هم مثله من هستن و خب توی کنکور اون طور که باید و شاید تو کنکور جواب نمیدن...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood66 نمایش پست ها
      ببین داداش من نمیدونم دقیقن تعریفت از این که 4 تا از تستای هندسه پایه کنکور آسون چیه؟!
      اما من حسابان و جبر 20 شدم هندسه رو 19 اما اذعان میکنم که هندسه هیچی بلد نیستم.از همون سال دومم که هندسه 1 داشتیم تستای نشر الگو رو میزنم شاید از هر 10 تا فقط بتونم 4 دیگه با آسفالت شدن 5 تا رو جواب بدم.
      در جواب اون دوست عزیمون باید بگم که خیر بنده کنکور ندادم هنوز .صد البته که کنترل استرس اگه بیشتر نه اما به اندازه ی معلومات مهمه
      ایا بنده گفتم اسونه .قطعا خیر گفتم قابل حله نه اینکه اسون باشه .اصلا اسون نیست به هیچ وجه ولی غیر قابل حل هم نیست

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      احتمال

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)