خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ادعای آقای سرورپور مبنی بر ارتباط با یونیسف

آقای ایمان سرورپور

بدین وسیله یونیسف تصدیق می کند آقای ایمان سرورپور که پیش از این خود را "دبیر یونیسف" و در ارتباط با این سازمان معرفی کرده است، هیچ گونه ارتباطی با یونیسف ندارد.

ادعای آقای سرورپور مبنی بر ارتباط با یونیسف بدون اجازه و اطلاع یونیسف بوده است. همچنین مطلع شدیم که آقای سرورپور دیگر ادعایی مبنی بر ارتباط با یونیسف نداشته و در آینده نیز چنین ادعایی نخواهند کرد.

یونیسف از کلیه افرادی که ما را در رسیدن به این نتیجه مثبت حمایت کردند، تشکر می کند.

UNICEF جمهوری اسلامی ایران - مرکز رسانه ها - آقای ایمان سرورپور

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان دقیقا منظور از ایتن تاپیک چیه ؟‌

یعنی آقای سرورپور دروغ میگن ؟؟؟ والا از بس خود من از این انسان انرژی گرفتم که اگه اهمیتی نداره برام یونیسف باشه یا نباشه !
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      باشه یا نباشه اصلا اهمیت نداره...مهم اینه که تو کار خودش که مشاوره و برنامه ریزی کنکوره موفق و کار بلده...
      خیلیای دیگه هم خیلی ادعاها یی میکنن که دروغه....
      بگو دل را که گرد غم نگردد
      اَزیرا غم به خوردن کم نگردد
      «مولانا»

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولا این که ادم دروغ بگه کار خیلی بدیه و بخواد از ان منصب سو استفاده کنه

خدا دروغگو ها رو به جهنم میبره از ما نصیحت
      :yahoo (4):

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      الان دقیقا منظور از ایتن تاپیک چیه ؟‌

یعنی آقای سرورپور دروغ میگن ؟؟؟ والا از بس خود من از این انسان انرژی گرفتم که اگه اهمیتی نداره برام یونیسف باشه یا نباشه !
      سایت رسمی یونیسف میگه که دروغ میگه.
      این کاری هم که کرده خیلی زشت بوده، من که بدم میاد مشاورم رسماً دروغگو باشه. (نمیخوام بگم کلاهبردار، چون نمیدونم از این ادعا چه سودی برده.)
      Math & Physics are fun

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      سایت رسمی یونیسف میگه که دروغ میگه.
      این کاری هم که کرده خیلی زشت بوده، من که بدم میاد مشاورم رسماً دروغگو باشه. (نمیخوام بگم کلاهبردار، چون نمیدونم از این ادعا چه سودی برده.)
      دقیقا.منم خیلی از برنامه های ایشون استفاده کردم.
      ولی حالا احساس میکنم یه بازیگره خیلی خوب هستن تا مشاور ... ای کاش خودشون یک بار کامل این موضوع رو توضیح بدن.امیدوارم که ما اشتباه کرده باشیم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behrus58 نمایش پست ها
      دقیقا.منم خیلی از برنامه های ایشون استفاده کردم.
      ولی حالا احساس میکنم یه بازیگره خیلی خوب هستن تا مشاور ... ای کاش خودشون یک بار کامل این موضوع رو توضیح بدن.امیدوارم که ما اشتباه کرده باشیم
      اگه بقول شما بازیکرم باشن با حرفایی که زدن تو برنامه هاشون اگه یه فرد معمولی هم میومد و میدید حس خوبی پیدا میکرد !!!!
      تو صحبتاش همیشه از ایمان حرف میزنه که من 100 % در این زمینه قبولش دارم !!!
      در ضمن نمیشه که بخاطر اینکه یونیسف هست یا نه بهش بگیم بازیگره !!! در کل برای من هیچ اهمیتی نداره و اگه یادتون باشه تو یه برنامه یه پیر مرد بهش یه بسته ای داده بود !!!
      این همه انرژی ای که منتقل میکنه به هر عیبی که داشته باشه می ارزه !

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من نباید نسنجیده عمل کنین.
      شاید ایشون دلایل یرا کاراش داشته باشه.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه بقول شما بازیکرم باشن با حرفایی که زدن تو برنامه هاشون اگه یه فرد معمولی هم میومد و میدید حس خوبی پیدا میکرد !!!!
      در ضمن نمیشه که بخاطر اینکه یونیسف هست یا نه بهش بگیم بازیگره !!! در کل برای من هیچ اهمیتی نداره و اگه یادتون باشه تو یه برنامه یه پیر مرد بهش یه بسته ای داده بود !!!
      خب نظر شما هم قابل احترامه و نمیشه گفت حرف غلطی میزنید. برمیگرده به سلیقه ها و عقاید، شما اعتقاد دارید محتوایی که میده به دردتون میخوره و کاری ندارید اون شخص کیه که غلط هم نیست. من به ارائه دهنده محتوا هم توجه میکنم که این هم غلط نیست.
      به هر حال بهتر بود به عنوان یه مشاور معروف این کار رو نمیکرد.
      Math & Physics are fun

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      صد در صد حق باهاته ولی من فقط احساسمو گفتم ... بازم میگم امیدوارم اشتباه کرده باشم.با این اتفاق حق ندارم به صداقته بقیه ی حرفاش شک کنم ؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب نظر شما هم قابل احترامه و نمیشه گفت حرف غلطی میزنید. برمیگرده به سلیقه ها و عقاید، شما اعتقاد دارید محتوایی که میده به دردتون میخوره و کاری ندارید اون شخص کیه که غلط هم نیست. من به ارائه دهنده محتوا هم توجه میکنم که این هم غلط نیست.
      به هر حال بهتر بود به عنوان یه مشاور معروف این کار رو نمیکرد.
      کاملا قبول دارم !!! ولی ایشون مطمئنم که خودشون توضیح میدن دلیلشونو چون میدونن که امکان داره دید افراد بهشون عوض بشه !
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behrus58 نمایش پست ها
      صد در صد حق باهاته ولی من فقط احساسمو گفتم ... بازم میگم امیدوارم اشتباه کرده باشم.با این اتفاق حق ندارم به صداقته بقیه ی حرفاش شک کنم ؟؟؟
      صداقته بقیه حرفاشو که اکثر صحبتایی که میکرد یا از آیه های قرآن بود یا از افراد معروف !!! خیلی بنظر من کم حرف از خودش میزد !
      ولی در کل حرف شما هم درسته انصافا ! ولی من خودم نمیدونم کی و کجا این ادعا رو کردن ! ؟

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کاملا قبول دارم !!! ولی ایشون مطمئنم که خودشون توضیح میدن دلیلشونو چون میدونن که امکان داره دید افراد بهشون عوض بشه !

صداقته بقیه حرفاشو که اکثر صحبتایی که میکرد یا از آیه های قرآن بود یا از افراد معروف !!! خیلی بنظر من کم حرف از خودش میزد !
      ولی در کل حرف شما هم درسته انصافا ! ولی من خودم نمیدونم کی و کجا این ادعا رو کردن ! ؟
      من فکر میکنم انتظار نداشته که یه سازمان بین المللی بزرگ واکنش نشون بده. هر روز کلی آدم میبینم که ادعای ارتباط با سازمان های مختلف رو دارند و کسی هم کارشون نداره.
      Math & Physics are fun

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این حرفا چیه دیگه؟؟؟!!
      آقای سرورپور یک انسان بزرگ و یکی از اسطوره های زندگی منه
      همیشه دعاش میکنم
      هر هفته جمعه ها ساعت 4 برنامه هاش رو میدیدم و کلی انرژی میگرفتم
      انگیزه های اون خیلی برام موثر بود
      یه عده هم که به خودشون میگن ایمان سرورپور فقط حرف میزنه و چرا خودش این کارا رو انجام نمیده،لازمه که بگم
      ایشون اینقدر با وقار هستند که حتی یکبار هم نگفتن رتبه 2 رقمی کنکور شدن(رتبش شده بود 51 کشوری)
      من که یکسال برنامه هاش رو دیدم نشنیدم بگه که ارتباط با یونیسف داره

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      این حرفا چیه دیگه؟؟؟!!
      آقای سرورپور یک انسان بزرگ و یکی از اسطوره های زندگی منه
      همیشه دعاش میکنم
      هر هفته جمعه ها ساعت 4 برنامه هاش رو میدیدم و کلی انرژی میگرفتم
      انگیزه های اون خیلی برام موثر بود
      یه عده هم که به خودشون میگن ایمان سرورپور فقط حرف میزنه و چرا خودش این کارا رو انجام نمیده،لازمه که بگم
      ایشون اینقدر با وقار هستند که حتی یکبار هم نگفتن رتبه 2 رقمی کنکور شدن(رتبش شده بود 51 کشوری)
      من که یکسال برنامه هاش رو دیدم نشنیدم بگه که ارتباط با یونیسف داره
      دوستِ من، سایت رسمی یونیسف واکنش نشون داده و شایعه و تخریب نیست.
      از من به شما نصیحت، هیچ وقت از یک انسان عادی برای خودت اسطوره نساز.
      Math & Physics are fun

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستِ من، سایت رسمی یونیسف واکنش نشون داده و شایعه و تخریب نیست.
      از من به شما نصیحت، هیچ وقت از یک انسان عادی برای خودت اسطوره نساز.
      من که نشنیدم آقای سرورپور همچین حرفی زده باشه هر کی شنیده یه کلیپی چیزی بیاد نشون بده
      ایشون یک انسان عادی نیست
      میدونید چقدر طرفدار از بچه ها جوون و پیر داره؟!
      اگه از ایشون اسطوره نسازم پس از لیونل مسی اسطوره بسازم؟!!!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن