خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      این حرفا چیه دیگه؟؟؟!!
      آقای سرورپور یک انسان بزرگ و یکی از اسطوره های زندگی منه
      همیشه دعاش میکنم
      هر هفته جمعه ها ساعت 4 برنامه هاش رو میدیدم و کلی انرژی میگرفتم
      انگیزه های اون خیلی برام موثر بود
      یه عده هم که به خودشون میگن ایمان سرورپور فقط حرف میزنه و چرا خودش این کارا رو انجام نمیده،لازمه که بگم
      ایشون اینقدر با وقار هستند که حتی یکبار هم نگفتن رتبه 2 رقمی کنکور شدن(رتبش شده بود 51 کشوری)
      من که یکسال برنامه هاش رو دیدم نشنیدم بگه که ارتباط با یونیسف داره
      زماني كه براي ٩٢ ميديدم برنامه هاشون رو هر يه جلسه در ميون ميگفت كه يونيسف ميرم بدبختارو ميبينم بربن خدارو شكر كنين و...
      رتبشونم ٤-٥بار رسما اعلام كردند

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر انسانی ممکنه اشتباه کنه ولی به هر حال آقای سرورپور مشاور خوبیه و من شخصا موقع کنکورو خارج از اون خیلی با صحبتا و برنامه هاشون انرژی میگرفتم!
      «شکست به وجود نمی آید مگر آنکه تلاشی مستمر و پیگیر در کار نباشد.هیچ مشکل یا مانع عبور ناپذیری بجز ضعف ذاتی عزم و اراده ما وجود ندارد.»:troll (4):

البرت هوبارد

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      دوستِ من، سایت رسمی یونیسف واکنش نشون داده و شایعه و تخریب نیست.
      از من به شما نصیحت، هیچ وقت از یک انسان عادی برای خودت اسطوره نساز.
      انصافا بعضی ویژگی هاش شایسته اسطوره بودنشه !!!!

مثلا : این انرژی هایی که به بچه ها و پدر مادر ها میده !!! که 100% به خودش بر میگرده ! به همین سادگی‌!

در کل انسان عادی هم گاهی لایق اسطوره شدن هستن(مثل پدری که صبح تا شب زحمت میکشه که بچه هاش خدایی نکرده سختی نببیند) البته این اسنانها عادی نیستن فرشته هسن !!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

4. Top | #19
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . از من خواستن که این لینک ببینم و نظر بدم ؛ بله متاسفانه باید گفت که ایشون در سال های 89 تا 91 در فرصت برابر و برخی کلاس هاشون به عنوان پژوهشگر اجتماعی و دبیر افتخاری یونیسف خودشون معرفی میکردن که سایت رسمی یونیسف نیز در سال گذشته طی اطلاعیه این ادعا باطل دونست و در تابستان سال گذشته جنجال زیادی در خبرگزاری ها در این مورد به راه افتاد و تنگ نظران چنان به تخریب ایشون دست زدند که خارج از انصاف بود و این مسلما" کار درستی نیست . هرکس شخصیت خودش داره و همه باید در کمال احترام باهم کار کنند ، ایمان سرورپور اگرچه در مباحث برنامه ریزی کنکور و شناخت فصول و منابع و روش های آکادمیک تجربه کمی داره ولی هم اکنون سخن بی آلایش و لحن صمیمانه اش اونو به یکی از عناصر روحیه بخش بین طیف دانش آموزان و دانشجویان و کنکوریها معرفی کرده که براشون از طرف خودم و همکاران تابع آرزوی توفیقات بیشتر و سلامتی کامل می کنیم . امیدوارم که دوستان این مجموعه هم بجای گشتن دنبال نقص ها و نقطه ضعف ها به درستی و شایستگی حق مطلب رو ادا کند و با همت بیشتر سعی کنند که خوب هرکسی ببینن و خودشون بسازن . توفیق من الله . افشار

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آپ

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      اصن کار درستی نیس
      آدم برا محبوب شدن همچین دروغی بگه
      من یادمه سال 91 تو همایشش تو قزوین همچین خالی بندی که کرده
      حتی صدای ضبط شدشم دارم
      تازه میگف همایش های بین المللیم رفته افریقا و اینا
      هرکیم باور نداره که نگفته عضو یونیسفه بگه همین کیبوردو بکنم تو حلقش!
      سند دارم

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Emrah نمایش پست ها
      اصن کار درستی نیس
      آدم برا محبوب شدن همچین دروغی بگه
      من یادمه سال 91 تو همایشش تو قزوین همچین خالی بندی که کرده
      حتی صدای ضبط شدشم دارم
      تازه میگف همایش های بین المللیم رفته افریقا و اینا
      هرکیم باور نداره که نگفته عضو یونیسفه بگه همین کیبوردو بکنم تو حلقش!
      سند دارم
      ما که موندیم توی این سیاه بازار کنکور کی راست میگه کی دروغ

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از جناب سرورپور خوشم میومد بطوری ک هروز صبح برنامه هاش رو ک از قبل ضبط کرده بودم گوش میدادم اما الآن ازش خوشم نمیاد چون زیادی اهل اغراق هستن ایشون

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      شما ی کاری کن
      تمام تلاشتونو بکنیدناامیدم نشید و با توکل به خدا و توسل به اهلبیت به هر چی ک بخوایید میرسید
      بهتون قول میدم
      اگ نرسیدید منو نفرین کنید

10. Top | #25
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      متاسفانه یکی ازعادتهای بدماایرانیااینه ک اول ازینفربدون اینکه خوب بشسناسیمش اینقدتعریف وتمجمیدمیکنیم تامیرسونیمش ب آسمون وازش ی بت میسازیم وبعدش نمیخوایم اشتباهی ک کرده روقبول کنیم.....

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سرورپور هفته ای یکبار میاد مدرسه ی ما برای مشاوره نمیگم خوبه یا بده من خودم از اولش قبولش نداشتم اما بزارید توضیحات خودشو براتون بگم که از دغدغه های دوستان کم بشه این داستان یونیسف دو بار سر کلاس مطرح شد یکبار مهر ماه و یکبار هم همین دیروز غروب.هر دوبار هم خودش گفت تقصیر خودم بود جوگیر شدم نباید همچین حرفی میزدم داستان از ای قراره که ایشون رفته افریقا یونیسف هم تو افریقا مدرسه داره.اقای سرور پور هم رفته این مدارس و یک سری کار های خیر خواهانه اونجا انجام میداده بعد ها به گفته خودش وقتی داشته با یک خیریه داخلی همکاری میکرده جو گیر شده و گفته من دبیر یونیسف هستم حالا ایشون یک اشتباهی کرده همه ی ادم ها اشتباه میکنن . هر کس از دوستان که در مورد حرف های من شک داره اسم و ادرس مدرسم بهش بگم تا خیالش راحت بشه

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      راست میگن دوستان من خودم با اقای سرورپور حرف زدم و اشون مثه هر ادم دیگه ای جایز الخطا هستن..خودشون همیشه توی برنامه ها میگن قضاوتتتتتتتتتتتتتتت نکن خواهر من بردار بزرگوار قضاوت نکن ...مگه شما خدایین که هی دنبال نقظه ضعف های بقیه هستین بیخیال بابا

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این چیزی نیست که در موردش بحث شه

تاپیک بسته شد
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خخخخ.متاسفانه منم چنتا از برنامه های ایشونو دیدم که به نیت افزایش انگیزه و اصلاح روشهای درسی و پیشرفت درسی برنامه هاشو از شبکه رسمی صدا و سیمای سیمای جمهوری اسلامی میدیدم تنها درسی که از سرورپور گرفتم درس بلوو کردن و بزرگنمایی بود. به جهالت خودم میخندم که چطور شرایطی رو ایجاد کردم که همچین ادمی بیاد و ساعت ها بشینه برام دروغ بگه و منم اونو الگو قرار بدم.البته تقصیر من نیست شهر که شیر تو شیر باشه قورباغه هفت تیر کش میشه.ایشون بجای اب دادن بهت اب شور میده و تشنه ترت میکنه بخاطر فروش اب شور خودش

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lotfi9573 نمایش پست ها
      خخخخ.متاسفانه منم چنتا از برنامه های ایشونو دیدم که به نیت افزایش انگیزه و اصلاح روشهای درسی و پیشرفت درسی برنامه هاشو از شبکه رسمی صدا و سیمای سیمای جمهوری اسلامی میدیدم تنها درسی که از سرورپور گرفتم درس بلوو کردن و بزرگنمایی بود. به جهالت خودم میخندم که چطور شرایطی رو ایجاد کردم که همچین ادمی بیاد و ساعت ها بشینه برام دروغ بگه و منم اونو الگو قرار بدم.البته تقصیر من نیست شهر که شیر تو شیر باشه قورباغه هفت تیر کش میشه.ایشون بجای اب دادن بهت اب شور میده و تشنه ترت میکنه بخاطر فروش اب شور خودش
      ​ داداش هیچ وقت این طور حرف نزن راجع به کسی که واقعا بعضی ها رو به دنیا برگردوند مثل خود من ایشون بسیار فرد درستکار و بزرگی هستند و یه مشاور خوب خیلی ناراحت شدم به خاطر این حرف... دارباره ارتباط با یونیسف هم خودش تو یه برنامه عذر خواهی کرد و توضیح داد چی شده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن