خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

تقویم رنگی رنگی

تقویم ها با زندگیمون گره خوردن. امکان نداره کسی پیدا بشه که از تقویم استفاده نکنه. ولی تا جایی که یادمون میاد تقویم ها همه شبیه هم هستند. به غیر از کمی تغییرات ظاهری در طرح و جلدشون، همیشه همون روزها با همون مناسبات تکراری که همه دیگه تقریبا حفظ شدیم تکرار می شن. اینجا اما خبر از یه تقویم متفاوته. تقویمی که هر روز رو براتون تبدیل به یه روز فراموش نشدنی می کنه. تقویمی که بهتون کمک میکنه توی زندگی خوشحال تر و پرانرژی تر از قبل باشید!
      رنگی رنگی برای بهتر و رنگی تر شدن زندگیهامون یه اپلیکیشن اندرویدی به نام “تقویم رنگی رنگی” رو درست کرده! توی این تقویم هر روز یه مناسبت خاص داره، ولی نه از اون مناسبت هایی که توی تقویم های معمولی می بینیم. توی تقویم ما، همه ی مناسبت ها و اتفاق ها منحصر به فرد هستن. روزهای قراردادی که اول از همه آدمهای رنگی راجع بهش میدونن و رفته رفته حرفش رو بین همه ی اطرافیانشون پخش می کنن تا همه با هم یک جامعه ی شاد و موفق رو تشکیل بدیم.
      توی تقویم رنگی، هدف اینه که به خودمون حس های خوب رو یادآوری کنیم، و هر روز صبح پیشنهادی برای زندگی سالم تر و شاد تر داشته باشیم. مثلا یک روز میتونه “روز استفاده از وسایل نقلیه عمومی”، “روز به هیچ وجه دروغ نگفتن”، یا “روز تعریف کردن از کسانی که در طول روز می بینیم باشه”، و همراه با اسم روز، رنگی رنگی کلی پیشنهاد کار و فعالیت برای انجام دادن توی اون روز بهتون میده. تقویم رنگی رنگی یه نوع شیوه و نگرش جدید به روزهای پیش رومونه. با این تقویم یاد میگیریم چطور هر روز دلخوشی های کوچکی برای شاد بودن و مفید زندگی کردن پیدا کنیم که نه تنها در اون روز خاص، بلکه برای همه ی روزهای زندگی میتونن قابل اجرا باشند.
      نسخه ی جدید تقویم رنگی رنگی کلی امکانات جدید داره که استفاده از اون رو براتون خیلی راحت تر میکنه! این امکانات شامل: اضافه کردن یادداشت روزانه، انتخاب ویجت در طرح ها، رنگ ها و سایزهای مختلف، نمایش روزهای شمسی، قمری و میلادی در یک تقویم، امکان به اشتراک گذاری روزها و…. هست! تقویم رنگی رنگی حرفه ای رو دانلود کنید تا شما هم از امکانات جدید این اپلیکیشن برخوردار بشید!

*looking for..
      **in niz bogzarad

2. Top | #2

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من داشتم ولی حذفش کردم آخه به کاراش عمل نمیکردم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بهترین تقویم مربوط به برنامه باد صبا هستش هم ویدجت داره هم اذان گو داره

هم تقویم شمسی و هم عالی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parAdis75 نمایش پست ها
      من داشتم ولی حذفش کردم آخه به کاراش عمل نمیکردم
      :yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4):

*looking for..
      **in niz bogzarad

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من هم بهترین تقویم ، تقویم باد صبا هستش.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این تقویم کلا چهارچوبش با باد صبا فرق می کنه! پیشنهاد می کنم ی خورده خود متن پست رو هم بخونید!

*looking for..
      **in niz bogzarad

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من این تقویمو دارم.
      حس محشری میده. درسته که نمیتونم پا به پاش بیام جلو و هر روزم رو خاص کنم ولی حتی خوندن مناسبت هاش هم به من یه خوشحالی خاصی میده.
      الانم که اپ رو آپدیت کردن گویا
      کلا این مجموعه رنگی رنگی عالیه. من امیدوارم به عنوان یه محصول ایرانی هر روز پیشرفت کنه و انقدر کارش بگیره که همه حداقل یه چیزی ازش داشته باشن ^_^
      ~ Because in the End ~
      __
      We are all just Dreams__
      * In an Endless Universe *

(Infinity#)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن