خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قرابت نشر دریافت چه برتری نسبت به الگو داره؟

لطفا مزایا و معایب هر دو کتاب رو بگید...

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      >> قرابت نشر الگو تا دلت بخواد «ماهی » میده دستت ! میگه اینا را هرجا یافتی یعنی همین !! مثلش که یافتی بدون خودشه !! === >> دیگه حالا خودت فکر کن تو دنیایی که این همه شعر و شاعر هستش تا چند ماهی میتونی تو تورت داشته باشی و بعد بتونی پیداش کنی و معادلش بیابی !!
      .............
      >> قرابت نشر دریافت ======== >> اول تر از همه، شیک و تمیز بهت میگه :: عزیزم، جگرم، نفسم، دلبندم، عسلم ، خوســــــــگلم : اول یاد بگیر چه جوری یه ماهی را دیدی خوب بهش نگاه کنی و درست وراندازش کنی (روش صحیح بیت خوانی! ==== > و بعد هم روش صحیح ماهی گیری را یادت میده ======== >> مشخصات عمومی و کلی دسته های مشخص از ماهی ها (بیت هآ) را که یاد بگیری یواش یواش با تمرین یاد میگیری که هر جا بیت دیدی چه جوری معادلش صید کنی
      ...............
      و بعد هم که با قرابت ادبیات موضوعی گاج پیش بری، یه دریایی جلو چش خودت می بینی که فقط دلت میخواد تا میتونی ماهی صید کنی و مهارت بیشتری کسب کنی تا جایی که واسه خودت یه پا اوستا میشی !!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دقیقاااااااا
      نشر دریافت راه و روش رو بهت یاد میده اصولی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من که از هر کس پرسیدم گفت نشردریافت بهتر هست خودم هم همین اعتقاد رو دارم چون مفهومی یاد میده:yahoo (3):

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط نشردریافت

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من که نشر الگو رو بیشتر به جای نشر دریافت توصیه میکنم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      من که نشر الگو رو بیشتر به جای نشر دریافت توصیه میکنم
      دلیل بهتر بودنش؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      دلیل بهتر بودنش؟
      نشر دریافت برای کسایی هستش که کلا از قرابت چیزی سرشون نمیشه و از پایه مشکل دارند ولی نشر الگو برای کسایی هستند که دوم و سوم کتابارو خوندن و معنی هر بیت رو میدونند ولی رو مفهوم مشکل دارند که در انتهای کتاب تمامی ابیاتی که در کنکور آمده + ابیات تالیفی خود مولف موضوع بندی شده و گفته این با این هم مفهومه من خودم نشر الگو کار کردم و از 9 تست قرابت تونستم 7 تاشو تو کنکور 93 بزنم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من هردو رو خوندم
      دریافت رو فقط بخش دوم رو خوندم چون بخش اول رو مشکل نداشتم و این کتاب رو فقط چون خیلی خوب نوشته شده برای اینکه خستگی ام در بره بین درس های سنگین تر میخوندم و گرنه اخرش احساس کردم درک ادبی ام هیچ فرقی نکرد ولی اگه کسی دیر میگیره موضوع بیت هارو حتما بخونه:yahoo (3):
      الگو هم تقریبا همه تست هاشو زدم با اینکه یه سری تست هاش مثل تست های گزینه دو فوق العاده چرت و پرت بودن
      و بعد هم تست های مهمشو دوره کردم بقیه کتابش مخصوصا پاسخ تشریحی هاش اصلا فایده نداره و حتی بهش نگاه هم نندازید تعدادی از پاسخ هاشم اشتباه بود مخصوصا سوال های خارج کشورش
      پس اگه یه منبع تست دیگه دارید بیخیال الگو بشید ولی حتما تست زیاد بزنید چون دریافت تست هاش کمه و طراح های کنکور برای یه سری مفهوم ها نظرشون روی یه بیت های خاصی هست که اون بیت های خاص رو فقط با تست زدن یاد میگیرید مثلا من دو بیت رو دیدم که سبطی هر دو رو هم مفهوم قرار داده بود و در یه تست هر دو بیت اومده بودند که باید میدونستید نظر طراح محترم کدوم گزینه است

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به نظر من نشر الگو بهتره دلیلشم اینکه به حفظ کردن عادت نمی کنی و درک ادبیت بالاتر میره اما نشر دریافت مفهوم بیت ها رو نوشته و خسته کننده در عین حال کمی حفظی است !
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی نشر الگو بگیریم؟؟ من همیشه قرابت معنایی ها رو درست میزنم پس الگو بگیرم بهتره؟؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      یعنی نشر الگو بگیریم؟؟ من همیشه قرابت معنایی ها رو درست میزنم پس الگو بگیرم بهتره؟؟
      با توجه به حرفای بچه ها، برای تو که میگی تا حدودی بلدم، نشر الگو شاید بهتر باشه...
      البته رفتی کتابفروشی هر 2تا رو خوب نگا کن شاید دریافت بنظرت بهتر اومد

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      >> قرابت نشر الگو تا دلت بخواد «ماهی » میده دستت ! میگه اینا را هرجا یافتی یعنی همین !! مثلش که یافتی بدون خودشه !! === >> دیگه حالا خودت فکر کن تو دنیایی که این همه شعر و شاعر هستش تا چند ماهی میتونی تو تورت داشته باشی و بعد بتونی پیداش کنی و معادلش بیابی !!
      .............
      >> قرابت نشر دریافت ======== >> اول تر از همه، شیک و تمیز بهت میگه :: عزیزم، جگرم، نفسم، دلبندم، عسلم ، خوســــــــگلم : اول یاد بگیر چه جوری یه ماهی را دیدی خوب بهش نگاه کنی و درست وراندازش کنی (روش صحیح بیت خوانی! ==== > و بعد هم روش صحیح ماهی گیری را یادت میده ======== >> مشخصات عمومی و کلی دسته های مشخص از ماهی ها (بیت هآ) را که یاد بگیری یواش یواش با تمرین یاد میگیری که هر جا بیت دیدی چه جوری معادلش صید کنی
      ...............
      و بعد هم که با قرابت ادبیات موضوعی گاج پیش بری، یه دریایی جلو چش خودت می بینی که فقط دلت میخواد تا میتونی ماهی صید کنی و مهارت بیشتری کسب کنی تا جایی که واسه خودت یه پا اوستا میشی !!
      بقیه کتابای هامون سبطی هم همینطورین؟ یا فقط این کتاب خوب کار شده؟
      ویرایش توسط marsad : 09 شهریور 1393 در ساعت 22:06

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها

بقیه کتابای هامون سبطی هم همینطورین؟ یا فقط این کتاب خوب کار شده؟
      کلا دکتر سبطی در زمینه ادبیات عالی هستن !!
      ویرایش توسط Mr. ARAD : 09 شهریور 1393 در ساعت 22:41

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلا به کتاب ربطی نداره!!مهم تمرین و تکراره!!خود عبدالمحمدی فقط همیشه میگه شبی یه صفحه قرابت بزنین کافیه واسه اینکه کنکورو خوب بزنین!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا کتابای هامون سبطی تو ادبیات عالیه. از دستش ندین. ولی قرابتش یه چیز دیگست. چیزایی که به آدم یاد میده برای بعد کنکور هم به درد می خوره
      قرابت گاج موضوعی هم برای تست عالیه!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن