خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

این کتاب ها برای امتحان نهایی سوم تجربی خوب هستند؟(نظر سنجی)

سلام
      من طی مشاوره ها و تحقیقاتی که داشتم اینارو برای سومم انتخاب کردم...
      ریاضی:خیلی سبز
      فیزیک: بین الگو و گاج پایه دو دلم
      دینی:خیلی سبز
      زیست: نشر الگو
      شیمی:مبتکران
      عربی: خیلی سبز(تالیف غزاله موسوی)
      ادبیات:ارایه ادبی نشر الگو

فقط من اولویتم نهایی هست و میخوام اول از همه امتحان نهاییم رو بتونم بالای 19.80 بشم...و فعلا کاری به کنکور ندارم...

اگرم کتاب بهتری برای هر درس هست با ذکر دلیل بگید....

مرسی

من تستی عربی و ریاضی و زیستم خیلی ضعیفه و معمولا تو تست ها خیلی کم میزنم، برای همین یه کتابی میخوام کامل ساپورت کنه درس رو

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه میخای نهایی موفق باشی اصلا سراغ اینا نرو

میگن جزوه های بنی هاشم خیلی خوبن

من که خودم فقط کتاب درسی + سوالای گذشته خوندم

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام داداش

از کتاب ریاضی تخته سیاه هم زیاد تعریف شنیدم محمد هم اونو بهم پیشنهاد کرد

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از نظر دهیتون
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها

اره معلم شیمی هم میگفت جزوه های بی هاشم خوبن،ولی فکر کنم فقط سوال و پاسخ بود...یعنی درسنامه جدا نداشت...

شما معدل سومتون چند شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0lfazl_97 نمایش پست ها
      سلام داداش

سلام دوست خوبم

اره منم چندتا تاپیک دیدم بچه ها اونو معرفی کرده بودند...

الان که تو سایتشون دیدم، زده بود بیشتر برای کنکور هست...
      انتشارات تخته سیاه -صفحه اصلی - Takhtesiah

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

ببینید دوستان،من تو امتحانات درس هایی مثه زیست و ریاضی و عربی رو خوب میزنم ولی تو تست ها حدود 20-30 درصد میزنم

فکر که کردم دیدم این مشکل برای این هست که کتاب تستی ندارم و با صورت تست ها اشنایی ندارم... برای همین قصد دارم اینارو بگیرم تا با انواع تست هم اشنا شم

و همینطور کانون هم میخوام برم برای همین...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مرسی از نظر دهیتون
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها

اره معلم شیمی هم میگفت جزوه های بی هاشم خوبن،ولی فکر کنم فقط سوال و پاسخ بود...یعنی درسنامه جدا نداشت...

شما معدل سومتون چند شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0lfazl_97 نمایش پست ها
      سلام داداش

سلام دوست خوبم

اره منم چندتا تاپیک دیدم بچه ها اونو معرفی کرده بودند...

الان که تو سایتشون دیدم، زده بود بیشتر برای کنکور هست...
      http://www.takhtesiah.net/page.php?2

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

ببینید دوستان،من تو امتحانات درس هایی مثه زیست و ریاضی و عربی رو خوب میزنم ولی تو تست ها حدود 20-30 درصد میزنم

فکر که کردم دیدم این مشکل برای این هست که کتاب تستی ندارم و با صورت تست ها اشنایی ندارم... برای همین قصد دارم اینارو بگیرم تا با انواع تست هم اشنا شم

و همینطور کانون هم میخوام برم برای همین...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها
      مرسی از نظر دهیتون

شما معدل سومتون چند شد؟

..
      والا یادم نیست
      زیست 19
      فیزیک 19.5
      شیمی 19.5
      زیاضی 19
      ادبیات دینی زبان فارسی 20
      انگلیش 19
      عربی و زمین 18

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      لینکی که دادی برام باز نشد ولی منظور من این کتاب بود ( اولین کتاب )

آموزش - Takhtesiah

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      من طی مشاوره ها و تحقیقاتی که داشتم اینارو برای سومم انتخاب کردم...
      ریاضی:خیلی سبز
      فیزیک: بین الگو و گاج پایه دو دلم
      دینی:خیلی سبز
      زیست: نشر الگو
      شیمی:مبتکران
      عربی: خیلی سبز(تالیف غزاله موسوی)
      ادبیات:ارایه ادبی نشر الگو

فقط من اولویتم نهایی هست و میخوام اول از همه امتحان نهاییم رو بتونم بالای 19.80 بشم...و فعلا کاری به کنکور ندارم...

اگرم کتاب بهتری برای هر درس هست با ذکر دلیل بگید....

مرسی

من تستی عربی و ریاضی و زیستم خیلی ضعیفه و معمولا تو تست ها خیلی کم میزنم، برای همین یه کتابی میخوام کامل ساپورت کنه درس رو
      این منابعی که انتخاب کردین بیشتر برای کنکور استفاده میشه و در امتحانات نهایی تقریبا کاربردی نداره !
      در مورد امتحانات نهایی تمام تمرکز شما بر روی خط به خط کتاب درسی و سوالات گذشته امتحانات نهایی باشه !!!
      اما برای معدل بسیار عالی لازمه که در کنارش کمی هم تست بزنید تا کاملا مسلط بشین ، و تست های که مربوط به کتاب باشه نه مفهوم که بیشتر به کار کنکور میاد نه امتحانات نهایی .
      کتاب های زیر رو معرفی می کنم .
      ادبیات : ادبیات محوری 3 گاج ( تمام خط به خط کتاب رو پیش برده و ارایه و چیزی هایی که لازمه رو ذکر کرده فقط به یاد داشته باشید نیازی نیست مفهوم شعر ها رو یاد بگیرید معنی مهم تره !!)
      عربی : عربی 3 گاج ( نیازی به تست ندارین فقط تسلط کامل بر سوالات امتحان نهایی سال گذشته و ترجمه تمرینات و متن کتاب )
      دین و زندگی : فقط تسلط کامل بر کتاب درسی
      زبان انگلیسی : دفترچه واژگان زبان کنکور گاج + پیک امتحانات گاج 3
      زیست شناسی : فقط کتاب درسی ( برای تست نشر الگو یا جامع گاج )
      فیزیک : مثال و تمرین های کتاب درسی! ( تست میکرو گاج پایه یا نشر الگو پایه )
      شیمی : شیمی باز هم کتاب درسی( تست شیمی 3 گاج میکرو طبقه بندی ؛ مبتکران برای کنکوره و علاوه بر حجم زیاد وقتتون رو می گیره )
      زمین شناسی : فقط کتاب درسی
      ریاضیات : تمرین های کتاب درسی ( تست ریاضی 3 میکرو گاج )
      سوالات امتحان نهایی سال های اخیر از 84 به بعد تا 93 ( به خصوص 93 ) را به دقت بررسی کنید !

موفق باشید ...
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !
      ویرایش توسط vseo : 09 شهریور 1393 در ساعت 13:38

8. Top | #8
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بنظر من هم برای امتحانات نهایی کتاب کلا جویده و خورده و خمیر بشه ... یعنی واو و ویرگول جا نمونه ! بعدش هم نمونه سئوالات سالهای قبل !
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      این منابعی که انتخاب کردین بیشتر برای کنکور استفاده میشه و در امتحانات نهایی تقریبا کاربردی نداره !
      در مورد امتحانات نهایی تمام تمرکز شما بر روی خط به خط کتاب درسی و سوالات گذشته امتحانات نهایی باشه !!!
      اما برای معدل بسیار عالی لازمه که در کنارش کمی هم تست بزنید تا کاملا مسلط بشین ، و تست های که مربوط به کتاب باشه نه مفهوم که بیشتر به کار کنکور میاد نه امتحانات نهایی .
      کتاب های زیر رو معرفی می کنم .
      ادبیات : ادبیات محوری 3 گاج ( تمام خط به خط کتاب رو پیش برده و ارایه و چیزی هایی که لازمه رو ذکر کرده فقط به یاد داشته باشید نیازی نیست مفهوم شعر ها رو یاد بگیرید معنی مهم تره !!)
      عربی : عربی 3 گاج ( نیازی به تست ندارین فقط تسلط کامل بر سوالات امتحان نهایی سال گذشته و ترجمه تمرینات و متن کتاب )
      دین و زندگی : فقط تسلط کامل بر کتاب درسی
      زبان انگلیسی : دفترچه واژگان زبان کنکور گاج + پیک امتحانات گاج 3
      زیست شناسی : فقط کتاب درسی ( برای تست نشر الگو یا جامع گاج )
      فیزیک : مثال و تمرین های کتاب درسی! ( تست میکرو گاج پایه یا نشر الگو پایه )
      شیمی : شیمی باز هم کتاب درسی( تست شیمی 3 گاج میکرو طبقه بندی ؛ مبتکران برای کنکوره و علاوه بر حجم زیاد وقتتون رو می گیره )
      زمین شناسی : فقط کتاب درسی
      ریاضیات : تمرین های کتاب درسی ( تست ریاضی 3 میکرو گاج )
      سوالات امتحان نهایی سال های اخیر از 84 به بعد تا 93 ( به خصوص 93 ) را به دقت بررسی کنید !

موفق باشید ...
      خیلی ممنون
      ولی من درس هایی مثله عربی رو با اینکه هم معلممون بهترین معلم منطقه هست و هم کتاب درسی با جزوه رو خوب میخونم بازم تو تست ها(نه تو امتحان تشریحی) لنگ میزنم...

من پارسال برای شیمی 2،مبتکران گرفتم و خیلی کمکم کرد،هم درسم بهتر شد هم بهتر جواب معلم رو میدادم و هم تونستم تو المیاد تا حدودی موفق باشم...

در واقع ضعفم تو تستی ها هست...

یعنی اینارو نگیرم؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط arj نمایش پست ها
      بنظر من هم برای امتحانات نهایی کتاب کلا جویده و خورده و خمیر بشه ... یعنی واو و ویرگول جا نمونه ! بعدش هم نمونه سئوالات سالهای قبل !
      خیلی ممنون از شما

بله کاملا درسته... ولی خب همراهش مکمل های اموزشی هم استفاده شه خوب نیس؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین سهم نهایی داره سال به سال زیاد میشه خودت میدونی عقل میگه اول نهاییا رو بترکونی

بینوایان-ویکتور هوگو

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون
      ولی من درس هایی مثله عربی رو با اینکه هم معلممون بهترین معلم منطقه هست و هم کتاب درسی با جزوه رو خوب میخونم بازم تو تست ها(نه تو امتحان تشریحی) لنگ میزنم...

من پارسال برای شیمی 2،مبتکران گرفتم و خیلی کمکم کرد،هم درسم بهتر شد هم بهتر جواب معلم رو میدادم و هم تونستم تو المیاد تا حدودی موفق باشم...

در واقع ضعفم تو تستی ها هست...

یعنی اینارو نگیرم؟
      خودت می گی ضعفت تو تستی هست که اصلا در نهایی تست نداره که بخوای به مشکل بخوری فعلا تمرکزت باید روی امتحان نهایی باشه ! وقتی تموم شد بعدش به فکر کتاب های کنکوری و روش تست باشه !

این منابعی که معرفی کردی خوبه ولی در نهایی کاربرد ندارند . درسته شیمی دو مبتکران خوبه خودت گفتی برای المپیاد . در امتحانات نهایی فقط کتاب ملاک طراح هستند و به سبک سوالات سال گذشته سوال میدن حالا ممکنه کمی سخت تر طرح بشه مثل سال 93 که نیاز بود بیشتر کار بشه . منابعی که گفتی خوبن اما برای امتحان نهایی وقت گیرن اصلا پیشنهاد نمی کنم ! ولی برای معدلی که گفتی حتما باید تست بزنی و مسلط بشی چون سوالات نهایی رو به رو سخت تر میشن
      و حتما یاددت باشه تمام کتاب ها رو کامل باید بخونی حتی اگه بهترین جزوه رو هم داشته باشی کتاب در امتحان نهایی حرف اول رو میزنه ( چیز هایی اضافی که در جزوه داری اصلا نخون )

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

در ضمن کتاب های گل واژه هم کتاب های بسیار خوبی هستند اما دقت کنید همه سوالات رو حل نکنید و سوال مربوط به کتاب رو ملاک قرار دهید چون بعضی سوالاتش خیلی سخت تر از مباحث کتاب هست و کاربردی ندارند !
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دینی رو میکرو گاج پیشنهاد میکنم +اگر بتونین کتابای مرجع نهایی مهرو ماه رو کامل بگیرین و بخونین
      به این شکل که وقتی معلم یه درسیو میده تمام سوالات نهایی که از اون درس اومده رو از مرجهع نهایی مهروماه بخونید
      در ضمن سوالای 92 خیلی از 93 ابکی تر بوده
      از الان تا شب امتحان به سوالای 93 اصلا و ابدا نگاه نکنید ولی از 90 به قبلو در طول سال حل کنید
      دبیرامون امسال امتحاناشون همه از نهایی بود با یه سری تغییرات واقعا کار خوبی کردن

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای امتحانات نهایی همه ی کتاب های گاج پرسمان(مشکی) رو تهیه کن ولی برای عربی گل واژه رو بخر که عمده تر و بهتر توضیح داده ؛ اگر فقط هدفت امتحانات نهایی هستش اصلا کتاب تست نخر و تست کار نکن چون مسیرت رو عوض میکنن
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid75 نمایش پست ها
      من دینی رو میکرو گاج پیشنهاد میکنم +اگر بتونین کتابای مرجع نهایی مهرو ماه رو کامل بگیرین و بخونین
      به این شکل که وقتی معلم یه درسیو میده تمام سوالات نهایی که از اون درس اومده رو از مرجهع نهایی مهروماه بخونید
      در ضمن سوالای 92 خیلی از 93 ابکی تر بوده
      از الان تا شب امتحان به سوالای 93 اصلا و ابدا نگاه نکنید ولی از 90 به قبلو در طول سال حل کنید
      دبیرامون امسال امتحاناشون همه از نهایی بود با یه سری تغییرات واقعا کار خوبی کردن

خیلی ممنون...
      منظورتون این کتاب ها هست؟
      کتاب های مرجع نهایی - مهروماه

پاسخ نامشون کامله؟ میتونه مفید باشه؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ببين من رشتم رياضيه ولي خوب شايد بتونم تو بعضي درس ها كمكت كنم.خودم تو يه مدرسه ي داغون امسال درس خوندم ولي معدلم 19.5شد.برا درس ادبيات شك نكن گاج محوري عاليه و اصن نيازي به خود كتاب هم نداري.برا درس دين و زندگي اول بايد بياي خط به خط كتاب را حفظ كني بعدشم بايد معني و پيام آيات و انديشه تحقيق هارابياي از گاج نقره اي بخوني چون پاسخ هايي كه تو راهنماي تصحيحه با گاج مو نمي زنه.برا زبان فارسي بايد همه ي كتاب را بخوني و برا بعضي درس هاي دستور مثل تكواژ و واژه حتما سوال از رو گاج مشكي يا محوري حل كن.برا درس عربي بايد علاوه برسوم بايد كل قواعد اول و دوم را هم بلد باشي و تمام تمرينات به خصوص كارگاه هاي ترجمه را فول باشي من خودم دو تا كتاب داشتم خيلي سبزو گاج محوري ولي به نظرم خيلي سبز خيلي بهتر از گاج باشه.براشيمي بازم بايد كل كتاب به خصوص توضيحات زير شكل هاي كتاب را بخوني چون تو همه ي سال ها از اين شكل ها سوال اومده برامسايل اگه جزوه ي معلمتون خوبه به هيچ كتابي نياز نداري اگه معلم خوبم نداري مي.توني از رو خيلي سبز سوال حل كني من خودم اين كارا رو كردم وتو65 دقيقه شيمش را20 گرفتم. مي رسيم به زبان كه به نظرم آسون ترين امتحان را داره تو اين درس به هيچ كتابي نياز نداري فقط كافيه قواعد و تمرين هاي كتاب رابلدباشي و ريدينگ ها و قسمت هاي new words راحفظ كني چون طراح ها از اين قسمتا سوالاي جا خالي ميدن و فقط به اون كلمه اي كه تو متن كتاب اومده نمره ميدن هم چنين برا قسمت تلفظ بايد همه ي لغات راحفظ كني (معنيشون را نمي خواد حفظ كني فقط كافيه بدوني مثلا كلمه ي mother رو كدوم بخش استرس داره).برا حل كردن نمونه سوال هم اصلا سراغ بني هاشمي و منتشران و... نرو فقط كافيه يه dvd كه شامل مجموعه سوالات امتحا نيه بخري اينم آدرس سايتشه gsamen.com .چرا چون شامل 36 دوره امتحانات نهاييه و پاسخ هاشم همون پاسخ هاي سنجشه تو بايد بانحوه ي نمره دادن مصحح هاو چگونگي نوشتن امتحانات آشنا باشي كه همه ي اينا مطابق راهنماي تصحيح سنجشه كه فقط تو اين مجموعه است

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)