خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 106
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کنکور اسان است .....ونوس .......پرواز کنکوری ها

سلام کسی هست از سی دی ها کنکور اسان یا ونوس یا پرواز کنکوری استفاده کرده باشه
      هر درسیش خوبه بگه لطفا
      لطفا لطفا لطفا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poorya94 نمایش پست ها
      هر درسیش خوبه بگه لطفا
      لطفا لطفا لطفا
      س.همش چرته فقط خودت، چیزایی ک اینا میگن توکتابای کنکوریم هست تازه ارزونترن...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که کنکور آسان است فیزیکش رو دارم ... خداییش من که معلم نداشتم خیلی برام خوبه ولی دارم میبینم تقریبا چیزایی که تو گاج میکرو اومده تو اونم هستش .... ولی خوبیش اینه که مثلا وقتی یکی برات توضیح بده زودتر یاد میگیری ... البته تاکید میکنم من هرمزگان درس میخونم که واقعا امکاناتش بده .... قبلا که شیراز بودیم معلممون کاملا نور هندسی رو فرو کرد تو مغزمون

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعله همش تو کتابا هست.شما میری وقت میذاری چندساعت از رو دی وی دی یه مبحثو میبینی بعد باز باید تازه بیای تست بزنی.خب چه کاریه اگه سال کنکورت هم هس که نباید اینجوری وقتت هدر بره.میتونی به نصف اون زمان هم از رو همون کتاب به همون اندازه یاد بگیری.پس خودتون رو درگیر فیلم های اموزشی نکنین.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بنظرم به روش خودت مربوط میشه ....

یکی مثه من فقط عادت داره از روی لوح فشرده یا فیلم یاد بگیره ( ینی یکی بهش یاد بده )‌ یکی هم دوست داره خودش از روی کتاب آموزش ببینه !

نظر در مورد لوح ها : ریاضیات : انتشارات حرف آخر ( منتظری‌) - فیزیک : مسعودی خوبه ( جمع بندی استاد کامیار از حرف آخر ) - شیمی : از مجموعه فیلم های آلا آقای حاجی سلیمانی (‌رایگان در دسترس است) - بقیه دروس هم دوستان صاحب نظر هستن:yahoo (1):

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من 93 ایی بودم و اصلا پول این چیزارو نداشتم ولی همیشه یه تاپیک مرتبط با این مسایل داریم که از کاربرا میپرسند که اینا خوبه یانه؟ که همه ی این مسایل به خاطر تبلیغات اغراق آمیز این موسسات هست. خواهش میکنم اصلا ذهن رو درگیر این چیزا نکنید یه خدا ما هم همش فکرمون رو با این ها مشغول میکردیم و از اصل مطلب خارج می شدیم که اون درس خوندن هست.
      اگه واقعا تدریس کسی رو دیدید و مورد پسند شما بود و قیمتش هم مناسب بود که فعلا نیست حتما تهیه کنید و گرنه بدون اینا هم میشه موفق شد.
      من خودمو مثال میزنم من برای جمع بندی دی وی دی جمع بندی آقای واعظی رو با قیمت مناسب از اردو خریداری کردم چون اولا قیمتش مناسب هست و سبک تدریس ایشون رو دوست داشتم. به اعتقادم در این صورت خریداری کنید. 1- قیمت مناسب 2- مورد نظر بودن سبک دبیر

موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به لیست دی وی دی فروشا گروه آفبا هم اضافه شد،ولی به اساتید آفبا توجه کنید:
      فیزیک:مجتبی سادات
      شیمی:بابایی و مصلایی
      ریاضی:سروش موئینی و مقدم نیا
      انگلیسی:رضا کیاسالار
      دینی:استاد کریمی
      عربی:ماهینی
      :ادبیات:شاهین زاد
      استاد زیستشون قراره تو برنامه فرصت برابر رونمایی سپس افتتاح کنن:yahoo (4):

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها

به نظرتون ریاضی و فیزکش می ارزه ادم بگیره؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      همش کلک پوله!!!!!!!!!!فقط برو کتاب کمک درسی خوب بخر بخون

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melinamirmiran نمایش پست ها
      به نظرتون ریاضی و فیزکش می ارزه ادم بگیره؟
      صد درصد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برین به فکر درس خوندنتون باشین.
      با اینا چیکار دارین.:yahoo (4):

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poorya94 نمایش پست ها
      هر درسیش خوبه بگه لطفا
      لطفا لطفا لطفا
      بستگی به خودت داره اگر وقت دیدن فیلم ها وپول کافی داری خیلی خوبه من خودم فیزیک وریاضی مسعودی را گرفتم خیلی برام عالی بود بخصوص توی فیزیک امیدمو زیاد کرد

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد می کنم با کتاب های کمک آموزشی مثل گاج و .. کار کنید و جزوات معلم هاتونو هم مکمل قرار بدید و به عنوان راه اصلی. و این دی وی دی هارو برای کار تکمیلی یا روش دوم یا رفع اشکال کار کنید
      یا اگر واقعا درس معلم رو نمی فهمید و با کتاب ها کنار نمیاید در درجه اخر ازشون استفاده کنید بله می تونه مفید باشه.

اما کتاب های کمک آموزشی بهتر هستند ولی خب هر کسی حوصله خوندن اونارو نداره مخصوصاً ریاضی و فیزیک برای بچه های تجربی. اگه واقعاً‌ نمی تونید با اونا کار کنید دی وی دی ها خوبن. البته در کنار دی وی دی ها خواهی نخواهی باید کتاب های کمک آموزشی هم کار کنید اما کمتر!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      تمام استاداش فوق العادن ! اگه مثل کلاساشون درس بدن ، به نظرم دی وی دی هاشون جای کلاس درس رو بتونه پر کنه !
      پ.ن : قیمتاشون که عالی است نسبت به موسسه های دیگه ! . لیست قیمت : http://www.afba.ir/afbaform.pdf
      حقیقتش اینه که من امسال کنکور دادم و در رشته ریاضی 620 منطقه 1 شدم و از هیچ ویدیویی استفاده نکردم ولی راستش اگه این دی وی دی ها رو اگه میشناختم دروغ نگم به جای مدرسه 1-2درسش رو تست می کردم ! .

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood.rahimi نمایش پست ها
      تمام استاداش فوق العادن ! اگه مثل کلاساشون درس بدن ، به نظرم دی وی دی هاشون جای کلاس درس رو بتونه پر کنه !
      پ.ن : قیمتاشون که عالی است نسبت به موسسه های دیگه ! . لیست قیمت : http://www.afba.ir/afbaform.pdf
      حقیقتش اینه که من امسال کنکور دادم و در رشته ریاضی 620 منطقه 1 شدم و از هیچ ویدیویی استفاده نکردم ولی راستش اگه این دی وی دی ها رو اگه میشناختم دروغ نگم به جای مدرسه 1-2درسش رو تست می کردم ! .
      جناب مصلايي سر كلاس شخصيشون در دبيرستان فرزانگان 1 تهران به دانش آموزاي شخص خودش كه كل سال رو باهاش درس ميخونن گفته كه دقيقا همين چيزايي كه سر كلاس ميگه رو توي dvd ها هم گفته

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن