خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 106
    1. Top | #91
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_76 نمایش پست ها
      سلام دوستان حالتان خوبه ؟
      امیدارم همیشه شاد و خرم باشید
      ببخشید درخواستی داشتم
      من کتاب آیات و نکات گاج چاپ 93 رو دارم اما در آخر کتاب سوالات کنکوری همه رشته ها رو درس به درس ذکر کرده
      میخواستم اگر امکانش هست کسی از چاپ 94 این کتاب بخش آخر کتاب سوالات کنکوری عکس بگیره بفرسته اینجا
      من از روستا هستم باور کنید امکاناتمون کمه الانم از روی ناچاری این در خواستو کردم
      منتظرم دوستان
      یاعــــــــــــــــــــلی
      بهتره توی ی تایپک دیگه خودت بزنی و درخواستتو بگی ک اگر کسی داشت کمکت کنه.
      من ک خودم دینا با کتابا تنها پیش میرم و اگر داشتم حتما برات میفرستادم.
      موفق باشی

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز...اونقدر که من دبیر داشتم هیچکس نداشته...روک بگم خیلی از چیزا که مسعودی میگه توکتابا نیس درضمن درسنامه سرد وبی روحه کتابو با مسعودی یکی نکنید...انصافا تو مثلثات کاری کرده ذهنی حل میکنم بدون تکنیک وعدد گذاری های بیجا..مثلا کتاب موشک مهروماه اومده تکنیکای مسعودی رو کپی زده جوری که خیلی جاها ناقص بوده واشتباه تکنیک رو نوشته...درضمن تنها دبیر ریاضی فیزیک که مورد تایید سازمان دکتر حسابی وخانواده ایشون هستن فقط مسعودیه یه سر بزن توسایتا یا اینستا میبینی...درضمن یادگیری بر اساس تصویری 16برابر مطالعه س...من که اماده صد زدن ریاضی دارم میشم وروک بگم اگرم درصدای بدی بیارم بخاطر ضعف پایه ایی خودم بوده..درضمن ریاضی پرواز به درد نمیخوره..بخدا من همه رو دیدم ویکسال ازمکون خطا کردم روک بگم مسعودی رقیب ونظیر نداره...برای مثال همین افبا که میگن مدرسش سروش موینی هستش خدایی مثلثاتش 3dvdاما مسعودی مثلثاتش 16تاس درواقع هرچی داشته گذاشته...واقعا شعارش با نگاه زدنه که حقیقت داره...مثلا فیزیک سوم مسعودی 400قیمت داره گرون هس اما خب دیگه کولاکه...ولی حجمش بالاس وبا dvdمن به ازمون نمیرسم نمیرم چونکه ساعات اموزشم بالاس...

3. Top | #93
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان این دی وی دی های ونوس روش رمزه یا میشه چند نفر ازش استفاده کنن همزمان؟

4. Top | #94
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      دوست عزیز...اونقدر که من دبیر داشتم هیچکس نداشته...روک بگم خیلی از چیزا که مسعودی میگه توکتابا نیس درضمن درسنامه سرد وبی روحه کتابو با مسعودی یکی نکنید...انصافا تو مثلثات کاری کرده ذهنی حل میکنم بدون تکنیک وعدد گذاری های بیجا..مثلا کتاب موشک مهروماه اومده تکنیکای مسعودی رو کپی زده جوری که خیلی جاها ناقص بوده واشتباه تکنیک رو نوشته...درضمن تنها دبیر ریاضی فیزیک که مورد تایید سازمان دکتر حسابی وخانواده ایشون هستن فقط مسعودیه یه سر بزن توسایتا یا اینستا میبینی...درضمن یادگیری بر اساس تصویری 16برابر مطالعه س...من که اماده صد زدن ریاضی دارم میشم وروک بگم اگرم درصدای بدی بیارم بخاطر ضعف پایه ایی خودم بوده..درضمن ریاضی پرواز به درد نمیخوره..بخدا من همه رو دیدم ویکسال ازمکون خطا کردم روک بگم مسعودی رقیب ونظیر نداره...برای مثال همین افبا که میگن مدرسش سروش موینی هستش خدایی مثلثاتش 3dvdاما مسعودی مثلثاتش 16تاس درواقع هرچی داشته گذاشته...واقعا شعارش با نگاه زدنه که حقیقت داره...مثلا فیزیک سوم مسعودی 400قیمت داره گرون هس اما خب دیگه کولاکه...ولی حجمش بالاس وبا dvdمن به ازمون نمیرسم نمیرم چونکه ساعات اموزشم بالاس...
      ولی مفت نمی ارزه از نظر من.
      دیدم ک میگم.
      حد و پیوستگی و مشتقشو دیدم دیگه گذاشتم کنار.
      کل خیلی سبزو داره درس میده و قوانین جانشینی حد.
      من ضربشو خوردم میدونم سمت موسسات نرین ک پشیمون میشین.
      البته بازم نظرات محترمه و فرق داره.
      موفق باشین

5. Top | #95
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سی دی و اینا بنظرم خوب نیس..کتابا رو بخونید

6. Top | #96
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خداییش مسعودی حدو مشتقو خوب درس داد ولی دیدن فیلمای اینا با اون ابر کلاهبردار ک رِیسشونه ضرر زیادی میزنه ولی برای کسی ک گول خورد دیگه مجبوره استفاده کنه درکل واسه من ک شبانه خوندم خوب بود
      ولی درکل حرومشون

7. Top | #97
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

دوستانی که dvd زیست ارام فر از ونوس دارن لطفا نظرشون درباره نحوه اموزش دکتر ارام فر بگن؟

ممنون

8. Top | #98
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارمان@ نمایش پست ها
      سلام

دوستانی که dvd زیست ارام فر از ونوس دارن لطفا نظرشون درباره نحوه اموزش دکتر ارام فر بگن؟

ممنون
      سلام من چندتا فصلشو دیدم که روی کتاب تانک تست گذاشته بودن تدریسشون خوبه و ترکیبی و تست های خوب هم میزنن ولی به تنهایی کافی نیست

9. Top | #99
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      وستان مسعودی سطحش بالا به حسادتا توجه نکنید...یادتون رفته 3ساعت بعد کنکور93 اومد تستارو زد؟نکنه اونم کلک بود...دینی دوم استاد احمدی هرچی گفت تو 94 اومد..برید مطابقت بدید...اما تو سایر دروس فاجعه س کنکور اسان است...مسعودی 50ساعت مشتق درس داده ازپایه کدوم موسسه انقد تست تو ریاضی حل میکنه..برید ببینید تا بفهمید...این بنده خدا حتی کل تمرینا کتابم حل میکنه..کی گفته همش تکنیکه..؟بارها جلو تلوزیون گفت حاضرم با تمام دبیرای کشور مسابقه علمی بدم...پس جفنگ نگید..من ازهرموسسه گلچین دارم...میدونید چرا خیلی با مسعودی نتیجه نمیگیرن؟چون اول کار انقد قوی میشن که ادامه راه ول میکنن ومستمر تلاش نمیکنن...منطقی حرف بزنید وشک نکید قسم میخورم مسعودی کسیه که اکثر کتابا مقلدشن..یاعلی

تو دانش اموزی با سواد..مگه رونالدو با یه تکنیک میتونه همه رو جابذاره؟مگه همه جا میشه دریبل زد؟تو اصن حد جامع مهندس رو دیدی؟مثلثات رو دیدی؟من مثلثات رو میدم نگا کن اونوقت ایمان بیار...

خت در اشتباهی ...تو تلوزیون بارها گفت با همه انتشارات اماده رقابتم واسه اینکه اثبات کنم ای تکنیکا واسه من بوده ومبتکرش بودم...پسزرخوب همون کاظم قلمچی ساعتی 2100میده تا پسرش بره تو این کلاسا یادبگیره...همنه چیزو نمیشه گفت اما مسعودی خیلی عالیه

چون رییس صداوسیما عوض شد ودیدی پارسال تا الان دیگه ن پرواز اومد تو تلوزیون نه ونوس نه کنکور اسان...صداسیما نذاشت وگرنه مسعودی حل میکرد...طوری نیس دایره المعارف 94 مسعودی رو بگیر توش تمامی تستارو داخل وخارج با تکنیک زده...عزیزم مسعودی کارش درسته اما ممکنه بعضیا حرفاشو نفهمن که طبیعیه...

خیانت به علمه؟شما میدونی مسعودی کجادرس میخونه؟پس تو پیگیر مسعودی نبودی وحرفات دروغه..میدونی چرا چون این اقا هم تشزیحی حل میکنه تو درس دادن هم تکنیکی...دایره المعارف 93 و94اومده من دیدم همه رو حل کرد با همون قلقا داخل وخارج ریاضی وتجربی...امکان نداره مسعودی مفهوم نگه؟اگه خیلی فک میکنی میدونی برو موسسه بهت جواب بده...الان هس که از خودش دفاع کنه؟بنده خدا هرسال دایره المعارف سوالات رو میده بیرون من کلید سنجش رو گذاشتم جلوم ودیدم درست حل کرده...همیشه یه ضرب المثل هس که میگه اگه دیدی یکی خیلی بد خواه داره بدون موفقه...وقتی قراره تو حریفتو با دریبل جابذاری باید انقد تمرین کنی تا دریبل بزنی وردبشی...همیشه میگه مفهوم عین پاسکاریه وتکنیک عین دریبله تو فیزیک...بارها تو تلوزیون گفت حاضرم واسه تک تک دبیرا عقبه علمی روشامو اثبات کنم...خیلیا از جمله نادری نژاد که مدرس جدید محصولات پروازه تاییدش کردن...بروسابقه علمی مهندسو بخون بعد نظر بده...کنکور اسان است چرته چرت اما مسعودی عالیه...اوناییم که با تکنیکاش تست نمیزنن نمیتونن تو روز کنکور موفق شن...درضمن من خودم منتخب اعلم پرواز ومسعودی رو دارم...اگه تکنیکاش بدبودن بدون هیچوقت اینهمه کتاب مقلد نبودن...7سال پیش یه تکنیکایی رو گفته که کتابا اوردن...قبلا نمیدونستن محاسبات عددی چیه تازه امسال این مهروماه باب کرد چیزی که مسعودی چندساله داره یگه...

اون دسته از دوستانی که میگن تکنیکای مسعودی تو گاجم هس...میخوام بگم یه نمونه بیارید که هس تامنم هزار نمونه بیارم...حتی تو ریاضی مهروماه....روک بگم من هم ریاضی ونوس هم ریاضی پرواز هم فیزیکاشونو دیدم...مقایسه مسعودی با دبیرای دیگه مقایسه برق شیراز با بارسلوناس ...پس دوستانی که ایراد میگیرن مدرک بیارن...من باخودشون در ارتباطم بارها دیدم از انتشارات خیلی سبز و.....شکایت کردن همون سروش موینیی ...پس حرف بیخود نزنید...

سلام...من 94رتبم 10000کشورشد...بنظرم dvdبهتر ازکلاسه...1وقت کمتری میبره2توسرما وگرما اذیت نمیشی3دبیرای قوی تری داره وبا حوصله درس دادن4فرصت مرور بیشتر داری5شاید یه روز مریض بشی یاهراتفاقی بیفته که کلاس نری..6توصیه میکنم گول نخورید وازهرموسسه بهترینارو بگیرید از ادبیات شروع کنم..احمدنیای پرواز .افبا...زبان اناری ونوس وخزایی پرواز...عربی منتخب از پرواز ویا پک کامل ونوس...ریاضی ببینید شاید کنکور اسان است تو خیلی از درسا بد باشه وفاجعه اما قسم میخورم مهندس مسعودی واقعا یک سرو گردن ازهمه دبیرا جلوتره شاید توبعضی مباحث عال نباشه اما اگه ازمنتخب مسعودی واساتید پرواز تو درس ریاضی وفیزیک استفاده کنید تو روز کنکور منفجرمیکنید مثلا کدوم دبیر میتونه عین مسعودی مثلثات رو درس بده...دوستان مسعودی واحدی کنکوراسان است درزد نیستند اطرافیان خرا ب میکنن...یه مشت بی سواد که مشاور شدن تو موسسه...من پارسال فقط ریاضی مسعودی رو خریدم با بعضی ازفیزیکا اما امسال کلا منتخب چیدم...زوج اریان حیدری ومسعودی قاتل تستاست..منم95کنکور دارم..واسه تک رقمی میخونم فقطم میخونم..کاربا حاشیه ندارم
      عجب مشاوره توپی , مرسی از این راهنماییت
      متوجه شدم که اوج هنرت تبلیغ واسه موسسه های کلاهبردار و طرفداری از مسعودی هست , حالا فهمیدم از کجا تغذیه میشی و رو چه حساب توهم مشاور بودن بهت دست داده ...

راستی 95 که واسه تک رقمی خوندی چند رقمی شدی در نهایت با کمک مسعودی و دی وی دی هاش ؟

توکه 94 کنکور اولت بوده با 95 و 96 میشه 3 تا کنکور , چرا میگی 2 بار کنکور دادی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط _.faEze_ نمایش پست ها
      بخون اراجیف مشاور منحصربه فردت رو
      ویرایش توسط Doctor.Mohandes : 27 خرداد 1397 در ساعت 04:01

10. Top | #100
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هیچ کدوم
      فقط حرف آخر

11. Top | #101
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکور آسان است مشاورش به من گفت "هیچی نمیشی" چون درخواستشونو رد کردم

12. Top | #102
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hnie نمایش پست ها
      کنکور آسان است مشاورش به من گفت "هیچی نمیشی" چون درخواستشونو رد کردم
      درخواستشون چی بود؟

13. Top | #103
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      درخواستشون چی بود؟
      سلام دکتروقت بخیربه تجربه من که ثابت شده درخواست کنکورآسان استی هاازدم اینه که5_10میلیون پول بدیم به دی وی دی های چرت وپرت مسخرشون بعدشم بهمون مشاوره ندهندیااگه بدهنداونقدربحث روفیک کشدارمیکنندکه خودت بگی ازخیرپولم گذشتم فقط ولم کنیددیگه زنگ نزنیدالبته این تجربه منه
      یعنی من اگه روزی روزگاری وزیرارشادبشم اولین کاری که میکنم اینه که احمدی ودارودسته اش حتی اگه التماسم کنن و500میلیاردپول بی زبون بهم بدن بهشون مجوزکه نمیدم هیچ یه راست میفرستمشون پیش رییس قوه قضاییه برای رسیدگی به شکایت کیفریم به جرم منحرف کردن افکارعمومی درباره کنکوروفرجام کار
      پ.ن:میگن بهت اگه منابع مارونگیری کنکورقبول نمیشی آخرش شانس بیاری اگه پسرباشی چوپان بشی اگه دخترباشی.......................
      البته اینم بگم بخدااین چوپان روکه گفتم نه اینکه شوخی کرده باشم عین جملات یکی ازمشاوراشونه میگفت معلم شیمی دی وی دی های نمیدونم یازدهمه یادهم(تابستون)
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 07 مرداد 1397 در ساعت 16:49

14. Top | #104
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قشنگ یادمه سه سال پیش بود زنگ زدم خود احمدی تلفن رو برداشت منم گفتم وضعیت اینه ... البته اشتباهی چون صفر بودم دقیق نمیدونستم وضعیت چطوره گفتم وضعیت خوبه در حد 60-70 درصد بعد گفت زنگ میزنیم. بعد یکی دیگه زنگ زد ... مهندس فلانی. خیلی امیدوارانه حرف میزد خوشم اومده بود ... گفتم چند میشه... گفت 3 میلیون من: احمدی:

بعده اون به قول دوستمون فقط کارم شده بود رد کردن زنگای کنکور اسان است... خداییش ول کن نبودن یکی دو بار پیام دادم اقا نخواستیم بازم پیام دادن ولی بلاخره تموم شد

15. Top | #105
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم س سال پیش گول خوردم درحد دوتومن....عب نداره خدا میزاره توکاسشون
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها
      قشنگ یادمه سه سال پیش بود زنگ زدم خود احمدی تلفن رو برداشت منم گفتم وضعیت اینه ... البته اشتباهی چون صفر بودم دقیق نمیدونستم وضعیت چطوره گفتم وضعیت خوبه در حد 60-70 درصد بعد گفت زنگ میزنیم. بعد یکی دیگه زنگ زد ... مهندس فلانی. خیلی امیدوارانه حرف میزد خوشم اومده بود ... گفتم چند میشه... گفت 3 میلیون من: احمدی:

بعده اون به قول دوستمون فقط کارم شده بود رد کردن زنگای کنکور اسان است... خداییش ول کن نبودن یکی دو بار پیام دادم اقا نخواستیم بازم پیام دادن ولی بلاخره تموم شد
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن