خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 106
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      چرا ماهینی رو دیدم خوبه درسته !!! ولی حرف من اینه : این همه پول نمی ارزه بخاطر دی وی دی وقتی کتابای خوبی داریم‌ !!!!
      درسته حرف شمارو كاملا قبول دارم ولي كلاساي اينا قيمتاش نجومي تره حدود ٣-٤ برابر بايد هزينه كني

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      درسته حرف شمارو كاملا قبول دارم ولي كلاساي اينا قيمتاش نجومي تره حدود ٣-٤ برابر بايد هزينه كني
      ولی مطمئن باش یه دلیلی داره که کلاس هاشون اینقدر با دی وی دی هاشون فرق داره قیمتاش‌!

اگه همه رو توی دی وی دی ها گفتن دیگه چرا اینقدر قیمتاشون بالاست ؟
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      ولی مطمئن باش یه دلیلی داره که کلاس هاشون اینقدر با دی وی دی هاشون فرق داره قیمتاش‌!

اگه همه رو توی دی وی دی ها گفتن دیگه چرا اینقدر قیمتاشون بالاست ؟
      نميدونم (شايد) شايد چون ظرفيت كلاسهاشون محدوده نهايتا ١٠٠نفر تو ي كلاس خيلي ديگه بخوان شلوغش كنن همايش بذارن ٣٠٠_٤٠٠نفر(ماكسيمم) (كه البته همچين كاري هم نديدم كنن اموزش بصورت همايش)
      ولي با دي وي دي ميتونن به حدود يك ميليون نفر در يك سال بفروشن اگه تبليغات داشته باشن و اين سودش خيلي زياده

4. Top | #34
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام من پارسال از dvd دینی کریمی(آفبا) استفاده کردم از لحاظ کیفیت از بقیه موسسه ها بهتره اما بعضی از درسا رو خیلی خلاصه گفته بود کلا 15 ساعت تدریس داشت اما به نظر من اول کتاب خوب بعد کلاس خوب اگه به نتیجه نرسیدید dvd بگیرید.

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.من کنکوری 95 تجربی هستم.اگه کسی از دی وی های شیمی آقای مصلایی(افبا )استفاده کرده راهنمایی کنه که خوبه یا نه.ممنون
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 11 شهریور 1394 در ساعت 20:11 دلیل: گذاشتن ایمیل و ای دی ممنوع است

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiar.m نمایش پست ها
      سلام دوستان.من کنکوری 95 تجربی هستم.اگه کسی از دی وی های شیمی آقای مصلایی(افبا )استفاده کرده راهنمایی کنه که خوبه یا نه.ممنون
      بنظر من نخر.اومده بعضی چیزارو خیلی گنگ یا سطح بالا درس داده.اگه شیمیت در حد 40 هست خوبه واست
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

اتفاقا بنده هم این سی دی ها رو دیدم و بعضی از اونها رو دارم - بنظرم نمیشه به هیچکدامشون اکتفا کرد و تائید کرد که کامل هستن - شما باید فقط جاهایی که از کتاب متوجه نمیشید رو از روی سی دی یا کتاب کمک آموزشی مطالعه کنید و حتی بعضی مطالب رو سی دی گفته که خوب متوجه میشید ولی بخشی دیگش رو نه باز هم باید مراجعه کنید به یه کتاب کمک آموزشی دیگه - نه میشی بگی اصلا بدرد نمیخورن نه میشه بگی عالین - شما اصل رو کتاب قرار بده و هر قسمتی رو که میری جلو سعی کن یاد بگیری فرقی هم نمیکنه چه با کتاب چه با سی دی البته سی دی ای باشه که بشه تا حدودی بهش اعتماد کرد . مهم کتاب هست - متاسفانه امروزه اکثر بچه ها دنبال سی دی یا کتاب یا معلمی میگردن که کامل باشه و با خوندن یا سر کلاس رفتنش دیگه فول بشن در حالی که همچین چیزی وجود نداره و بقول شاعر معروف شیخ اجل سعدی که میگه " نابرده رنج گنج میسر نشود / مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد " تا زحمت نکشن و از اینور و اونور نکته و سوالاشون رو پیدا نکنن نمیتونن موفق بشن - سعی کن کتابها و سی دی ها مسیر برات تعیین نکنن - کتاب درسی رو بردار هر جا رو نمیفهمی برو ببین کجای سی دی و کتابهای دیگه هست همون قسمت رو بخون -
      ویرایش توسط Araz : 13 شهریور 1394 در ساعت 12:16 دلیل: لینک خروجی ممنوع

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دور کنکور آسان است که کامل خط بکش.... خیییییییییییلییییی مزخرفه....اصن همش مزخرفه...کپی برداریه...من همشونو گرفتم....انصافن ونوس بهتره... خیلی خوبه باور کن.... رطبه میره بالا....نمیگم 1ول میشی...به خودت بستگی داره اما از بقیه بهتره

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام...من 94رتبم 10000کشورشد...بنظرم dvdبهتر ازکلاسه...1وقت کمتری میبره2توسرما وگرما اذیت نمیشی3دبیرای قوی تری داره وبا حوصله درس دادن4فرصت مرور بیشتر داری5شاید یه روز مریض بشی یاهراتفاقی بیفته که کلاس نری..6توصیه میکنم گول نخورید وازهرموسسه بهترینارو بگیرید از ادبیات شروع کنم..احمدنیای پرواز .افبا...زبان اناری ونوس وخزایی پرواز...عربی منتخب از پرواز ویا پک کامل ونوس...ریاضی ببینید شاید کنکور اسان است تو خیلی از درسا بد باشه وفاجعه اما قسم میخورم مهندس مسعودی واقعا یک سرو گردن ازهمه دبیرا جلوتره شاید توبعضی مباحث عال نباشه اما اگه ازمنتخب مسعودی واساتید پرواز تو درس ریاضی وفیزیک استفاده کنید تو روز کنکور منفجرمیکنید مثلا کدوم دبیر میتونه عین مسعودی مثلثات رو درس بده...دوستان مسعودی واحدی کنکوراسان است درزد نیستند اطرافیان خرا ب میکنن...یه مشت بی سواد که مشاور شدن تو موسسه...من پارسال فقط ریاضی مسعودی رو خریدم با بعضی ازفیزیکا اما امسال کلا منتخب چیدم...زوج اریان حیدری ومسعودی قاتل تستاست..منم95کنکور دارم..واسه تک رقمی میخونم فقطم میخونم..کاربا حاشیه ندارم

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      رتبه های برتر مجموعه پرواز کنکوری ها در آزمون سراسری 94

لینک ویدیو مصاحبه با من در پرواز کنکوری ها

البته استاد شیمی من استاد پرواز هم بود و من از پرواز استفاده نکردم

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید استاد شما که واسه پرواز بود اقای اسلامی بودن؟؟؟؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بنظر من هیچکدوم
      فقط افبا
      کنکو اسان است که واقعا بدرد نخوره
      من یسری دی وی دی هاشو دارم خواستین بگین بهتون بدم
      روشای مسعوی همه جا جواب نمیده
      بنظرم بعضی جاها مسعودی خودشم میدونه نمیشه حل کرد واسه همین دو سه تا نمونه بیشتر حل نمیکنه
      شیمی یزدانی ارزش حرف زدن هم نداره
      واسه پرواز کنکوری هم بگم حضوری با اریان حیدری استاد ریاضی و علیرضا اسلامی استاد شیمی کلاس داشتم
      هیچکدوم اش دهن سوزی نیستن
      اتفاقا اسلامی توی کلاسای حضوریش خیلی بی برنامس و کلی مبحث بود که ازش واسمون تست حل نکرد

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همشون سودجوهایی هستن که فکرشون پول جیب شماست.
      به نظر من ازشون دور بشین بهتره.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وستان مسعودی سطحش بالا به حسادتا توجه نکنید...یادتون رفته 3ساعت بعد کنکور93 اومد تستارو زد؟نکنه اونم کلک بود...دینی دوم استاد احمدی هرچی گفت تو 94 اومد..برید مطابقت بدید...اما تو سایر دروس فاجعه س کنکور اسان است...مسعودی 50ساعت مشتق درس داده ازپایه کدوم موسسه انقد تست تو ریاضی حل میکنه..برید ببینید تا بفهمید...این بنده خدا حتی کل تمرینا کتابم حل میکنه..کی گفته همش تکنیکه..؟بارها جلو تلوزیون گفت حاضرم با تمام دبیرای کشور مسابقه علمی بدم...پس جفنگ نگید..من ازهرموسسه گلچین دارم...میدونید چرا خیلی با مسعودی نتیجه نمیگیرن؟چون اول کار انقد قوی میشن که ادامه راه ول میکنن ومستمر تلاش نمیکنن...منطقی حرف بزنید وشک نکید قسم میخورم مسعودی کسیه که اکثر کتابا مقلدشن..یاعلی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      وستان مسعودی سطحش بالا به حسادتا توجه نکنید...یادتون رفته 3ساعت بعد کنکور93 اومد تستارو زد؟نکنه اونم کلک بود...دینی دوم استاد احمدی هرچی گفت تو 94 اومد..برید مطابقت بدید...اما تو سایر دروس فاجعه س کنکور اسان است...مسعودی 50ساعت مشتق درس داده ازپایه کدوم موسسه انقد تست تو ریاضی حل میکنه..برید ببینید تا بفهمید...این بنده خدا حتی کل تمرینا کتابم حل میکنه..کی گفته همش تکنیکه..؟بارها جلو تلوزیون گفت حاضرم با تمام دبیرای کشور مسابقه علمی بدم...پس جفنگ نگید..من ازهرموسسه گلچین دارم...میدونید چرا خیلی با مسعودی نتیجه نمیگیرن؟چون اول کار انقد قوی میشن که ادامه راه ول میکنن ومستمر تلاش نمیکنن...منطقی حرف بزنید وشک نکید قسم میخورم مسعودی کسیه که اکثر کتابا مقلدشن..یاعلی

شما 5 تا پست دادید فقط از مسعودی تبلیغ کردید

عضو جدید هم که هستید

بچه ها لطفا گول نخورید
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن