خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 106
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood.rahimi نمایش پست ها
      تمام استاداش فوق العادن ! اگه مثل کلاساشون درس بدن ، به نظرم دی وی دی هاشون جای کلاس درس رو بتونه پر کنه !
      پ.ن : قیمتاشون که عالی است نسبت به موسسه های دیگه ! . لیست قیمت : http://www.afba.ir/afbaform.pdf
      حقیقتش اینه که من امسال کنکور دادم و در رشته ریاضی 620 منطقه 1 شدم و از هیچ ویدیویی استفاده نکردم ولی راستش اگه این دی وی دی ها رو اگه میشناختم دروغ نگم به جای مدرسه 1-2درسش رو تست می کردم ! .
      ببخشیدا ولی شما الان اصلا تبلیغ نکردین نه ؟
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      صد درصد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      میتونم بپرسم چرا ؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان مجموعه آفبا کسی گرفته ؟ چطوره ؟ خوبه ؟!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      ببخشیدا ولی شما الان اصلا تبلیغ نکردین نه ؟
      نظرتون چیه کسی اینجا نظرش رو نده که خدای نکرده تبلیغ نباشه و کسی ناراحت نشه؟!! . اسم این دبیران + قیمت مناسب محصولاتش به نظرم هر کسی رو ترغیب می کنه امتحان کنه ! . البته من کنکور دادم و خدا رو شکر بدون هیچ دی وی دی و بعضی درسا بدون معلم نتیجه دلخواهم رو گرفتم شاید این موسسه هم مثل موسسه معروف ..... کارشون بدرد نخوره ! ولی نظر دادن بدون بررسی اون هم بی انصافی هست . ولی نام دبیرای ریاضی و زبان (کتاب آقای کیاسالار برای من عالی بود) و هم چنین عربی (همه دیگه عربی گاج رو میشناسن) منو ترغیب کرد که بگم من بودم 1-2درس رو حد اقل تست میکردم ! . شایدم اصلاً تدریسشون بدرد نخوره چون من فقط کتاباشون رو استفاده کردم !

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poorya94 نمایش پست ها
      سلام کسی هست از سی دی ها کنکور اسان یا ونوس یا پرواز کنکوری استفاده کرده باشه
      هر درسیش خوبه بگه لطفا
      لطفا لطفا لطفا
      سلام ،من پک کامل کنکور آسان است و عربی ونوسو گرفتم،چون رشتم ریاضی بود و میخاسم دارو بیارم به حرفه کسی گوش ندادم و بی گدار به آب زدم، امشکله این dvdها اول اینه که چیزه جدید توش نیست دوم اینکه مثلا واسه فیزیک برا هر نوع مسئله ای یه راه تستی میگه بنظر خودت سر جلسه کنکور میتونی همزمان Nتا راه تستی یادت بیاد؟ سوم اینکه خیلی ی بحثو بیخودی توضیح داده کلی وقتت واسه DVDها گرفته میشه چهارم اینکه احتمال وابستگی و تن پروریت میره بالا و تلاشت کم میشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      فیزیک ونوس مهندس یحیوی معلم فیزیک من هستن...
      سر کلاس که فوق العاده درس میدن...اگه تدریسشون تو دی وی دی ها مث تدریس سر کلاساشون باشه ارزش خریدن داره...
      بگو دل را که گرد غم نگردد
      اَزیرا غم به خوردن کم نگردد
      «مولانا»

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظرتون چیه کسی اینجا نظرش رو نده که خدای نکرده تبلیغ نباشه و کسی ناراحت نشه؟!! . اسم این دبیران + قیمت مناسب محصولاتش به نظرم هر کسی رو ترغیب می کنه امتحان کنه ! . البته من کنکور دادم و خدا رو شکر بدون هیچ دی وی دی و بعضی درسا بدون معلم نتیجه دلخواهم رو گرفتم شاید این موسسه هم مثل موسسه معروف ..... کارشون بدرد نخوره ! ولی نظر دادن بدون بررسی اون هم بی انصافی هست . ولی نام دبیرای ریاضی و زبان (کتاب آقای کیاسالار برای من عالی بود) و هم چنین عربی (همه دیگه عربی گاج رو میشناسن) منو ترغیب کرد که بگم من بودم 1-2درس رو حد اقل تست میکردم ! . شایدم اصلاً تدریسشون بدرد نخوره چون من فقط کتاباشون رو استفاده کردم !
      شما هم که خودتون از کتاباشون استفاده کردی نه از دی وی دی هاشون !!! به قول شما دلیل نمیشه کسی که کتاب خوبی نوشته تو دی وی دی ها هم بهمون خوبی تدریس کنه !!!
      در ضمن من بدون بررسی جواب ندادم !!! بنظر من بجای این همه هزینه ای که برا یه دی وی دی میشه میتونیم با همون هزینه 7 8 تا یا حتی بیشتر کتابای نویسنده های خوبو بگیریم !

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میتونم بپرسم چرا ؟
      اسم دبيراش خيلي دهن پر كنه
      هرچند من واقعا هزينه شو ندارم بدم هرچي پول داشتم دادم كنكور اسان خريدم! اگه ميدونستم قراره همچين موسسه اي بياد بدون شك از خودشون ميخريدم

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اسم دبيراش خيلي دهن پر كنه
      هرچند من واقعا هزينه شو ندارم بدم هرچي پول داشتم دادم كنكور اسان خريدم! اگه ميدونستم قراره همچين موسسه اي بياد بدون شك از خودشون ميخريدم

همون کنکور آسانی که خریدین بدرتون خورد آیا‌؟
      پس فقط چون اسمه دبیراش دهن پر کنه گفتین صد در صد خوبه نه ؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      همون کنکور آسانی که خریدین بدرتون خورد آیا‌؟
      پس فقط چون اسمه دبیراش دهن پر کنه گفتین صد در صد خوبه نه ؟
      اره بي استفاده كه نموند خوب بودن ولي خب دبيرهاي اينا خيلي فرق ميكنن
      بچه ها هم كه ميگن گفتن همونطور توي كلاس درس ميدن اينجا هم درس دادن
      ضمنا تدريس ماهيني رو نديدين مگه توي دي وي دي هاي گاج؟ اينجا كه تعدادش بيشتره بي شك سنگ تموم گذاشته

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پارسال تمام محصولات ونوس و کنکور اسان است رو تهیه کردم و باور کنین همشونم با دقت نگاه می کردم , جز یه اعتماد به نفس کاذب چیزی نصیبم نشد و رتبم هم شد 90 هزار,
      خوددانید.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali880 نمایش پست ها
      بستگی به خودت داره اگر وقت دیدن فیلم ها وپول کافی داری خیلی خوبه من خودم فیزیک وریاضی مسعودی را گرفتم خیلی برام عالی بود بخصوص توی فیزیک امیدمو زیاد کرد
      امیدتو زیاد میکنه اما سوادتو کم...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما هم که خودتون از کتاباشون استفاده کردی نه از دی وی دی هاشون !!! به قول شما دلیل نمیشه کسی که کتاب خوبی نوشته تو دی وی دی ها هم بهمون خوبی تدریس کنه !!!
      در ضمن من بدون بررسی جواب ندادم !!! بنظر من بجای این همه هزینه ای که برا یه دی وی دی میشه میتونیم با همون هزینه 7 8 تا یا حتی بیشتر کتابای نویسنده های خوبو بگیریم !
      من تو پست اولم هم همینو گفتم! . عزیز من نگفتم دی وی دی ها خوبه ولی اگه شما اهل درس باشی (ایشاالله هستی) اسم همه ی این دبیرا رو شنیدی . کنکور آسان است کدوم دبیراش معروفن دقیقاً؟ . الان شما فیلم های استاد واعظی رو برای عربی ندیدید شبکه 7/؟ . بدرد نمیخوره؟ . دلیل نمیشه چون کنکور آسان است بد است بقیه هم بد باشن که !

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من تو پست اولم هم همینو گفتم! . عزیز من نگفتم دی وی دی ها خوبه ولی اگه شما اهل درس باشی (ایشاالله هستی) اسم همه ی این دبیرا رو شنیدی . کنکور آسان است کدوم دبیراش معروفن دقیقاً؟ . الان شما فیلم های استاد واعظی رو برای عربی ندیدید شبکه 7/؟ . بدرد نمیخوره؟ . دلیل نمیشه چون کنکور آسان است بد است بقیه هم بد باشن که !
      اتفاقا استاد واعظی رو خودم استفاده کردم !!! ولی نه با این قیمتای نجومی از اردو گرفتم خیلی هم ارزون تر از ایناس !!!

منم نمیگم همشون بده !!! میگم شما خودت اگه دقیقا استفاده کردین بیاین بگین خوبه نکه از رو اسمه دبیر بگین خوبه !!! همین !!!

آقای واعظی رو همه تدریسشونو دیدن مشخصه !!!

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره بي استفاده كه نموند خوب بودن ولي خب دبيرهاي اينا خيلي فرق ميكنن
      بچه ها هم كه ميگن گفتن همونطور توي كلاس درس ميدن اينجا هم درس دادن
      ضمنا تدريس ماهيني رو نديدين مگه توي دي وي دي هاي گاج؟ اينجا كه تعدادش بيشتره بي شك سنگ تموم گذاشته

چرا ماهینی رو دیدم خوبه درسته !!! ولی حرف من اینه : این همه پول نمی ارزه بخاطر دی وی دی وقتی کتابای خوبی داریم‌ !!!!

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن