خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

مقایسه زیست سال دوم الگو یا خیلی سبز

دارم می رم سال دوم به نظر شما زیست الگو بهتره یا خیلی سبز؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza77 نمایش پست ها
      نه خیلی سبز! و نه نشر الگو !! واسه شما بهترین هم خود کتاب درسی هستش !! ======== >> یه فرصت خوبی داری که یاد بگیری چه جوری میشه از همون کتاب درسی تحلیلی یاد گرفت !! + یاد بگیر که تا هر حد ممکن کتابتو کثیف و خط خطی نکنی و علامت نزاری و فقط ازش بخون و واسه سال چهارم که رسیدی کم کم خط کشیدنا شروع کن و شناسایی مهم ترینا !! == >> خلاصه ایکه، مطالعه حرفه ای کتاب درسی زیست را یاد بگیر و تمام !!

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول کتاب درسی رو قشنگ بخور یه ابم روش.بعد واسه تست نشرالگو خیلی خوبه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      قطعا الگو بهتره...البته تو مقدمه ی کتاب الگو هم ذکر شده که بعد از مطالعه ی دقیق کتاب درسی سراغ این کتاب و تستاش برید...
      بگو دل را که گرد غم نگردد
      اَزیرا غم به خوردن کم نگردد
      «مولانا»

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رضا جان شما اول همونطور که دوستان گفتن کتاب رو بخون .... میتونی کتاب رو همراه کتاب نشر دریافت بخونی تا خوب فول بشی .... دور خیلی سبز هم خط بکش چون درسنامه هاش واقعا حجیم هستن منم رو خیلی سبز خوندم اما تستای خوب رو اصلا نمیتونم جواب بدم چون تستاش زیادی کهنه ان.... واسه تست هم از الگو استفاده کن و کل درسنامه اش رو هم بخون .... اگه وقت داری میتونی به جای نشر دریافت از درسنامه های 8000 تست گاج استفاده کنی که واقعا من درسنامه هاشو دوست دارم ... ولی نشر دریافت هم عالیه ... مشکل 8000 تست ... تستاشه که اونم خیلی قدیمیه....کتاب درسی + نشر دریافت +الگو
      سال دومو فول میشی خدا شاهده...خخخخخ... موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      نه خیلی سبز! و نه نشر الگو !! واسه شما بهترین هم خود کتاب درسی هستش !! ======== >> یه فرصت خوبی داری که یاد بگیری چه جوری میشه از همون کتاب درسی تحلیلی یاد گرفت !! + یاد بگیر که تا هر حد ممکن کتابتو کثیف و خط خطی نکنی و علامت نزاری و فقط ازش بخون و واسه سال چهارم که رسیدی کم کم خط کشیدنا شروع کن و شناسایی مهم ترینا !! == >> خلاصه ایکه، مطالعه حرفه ای کتاب درسی زیست را یاد بگیر و تمام !!
      درود برشما
      بهترین و جامع ترین پاسخ ممکن بود
      سعی کنید از همین الان ماهی گیری یاد بگیرید

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو که وقت داری سعی کن الان تحلیلی بخونی و از خیلی سبز جدید و فاگوزیست جدید بهره ببری!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای دانش آموز سال دوم هیچی مناسبتر از خیلی سبز نیست یا مهروماه نیست.
      برای کنکوری ها فرق میکنه حتما باید گاج یا الگو بخونن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز این دوستمون ظاهرا الان میخواد بره سال سوما !! تاریخ تاپیک مال پارسال همین موقس

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      my frinds please intrduse the best book for second biology very green or olgo publition
      ویرایش توسط zamina : 26 تیر 1396 در ساعت 23:24

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      my frinds please intrduse the best book for second biology very green or olgo publition
      اولندِش فارسی را پاس بداریم بعدشم بگم که الان تو این بازه زمانی (!!!) من فکر نمیکنم مقایسه بین منابع خیلی کار درستی باشه ! شما با یه سرچ ساده میتونی 2-3 تا منبع خوب گیر بیاری . و بری و پی دی اف و نمونه صفحات اونارو از تو سایتا ببینی و بعدشم سفارش بدی !
      خلاصه بگم که خیلی عجله کن ! خیلیا اینا رو از سال دوم شروع کردن و یه دور هم تستاشو زدن . الان دارن ریکاوری میکنن فقط !
      مرسی
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      thanks for your kindness

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      برای دانش آموز سال دوم هیچی مناسبتر از خیلی سبز نیست یا مهروماه نیست.
      برای کنکوری ها فرق میکنه حتما باید گاج یا الگو بخونن
      گاج و الگو رفتن پی کارشون.کسی میخواد زیست کنکورو بالای 80 بزنه باید با iq کار کنه.من هم خیلی سبز و هم مهروماه و هم نشرالگو رو زدم.همشون تستای ضعیفی دارن.کتابی ک باش حال کردم فقط iq بود.هم تستاش عالی و هم متن کتابو بالای 10 بار دقیقا میارو تا مرورشون کنی.فقط iq و بس.

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول کتاب.بعد الگو(درسنامه های خیلی سبز بدردت نمیخوره چو خودت باید ترکیبی و مفهومی کردن هارو یاد بگیری).تو این بین سوالای iq هم تونسی بزن.تستای ترکیبیش مشخص شدن باورکن اگ اینو بزنی قول میدم ی غولی میشی تو این درس.بعدشم اگ مشکلی با سوالاش داشتی میتونی از دبیرت کمک بگیری.تستای خیلی سبز و مهروماه و گاج نقره ای دیگ بدرد کنکور های الان نمیخوره.سوالای کنکور خیلی مفهومی شدن.خیلی...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن