خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 20 از 55 نخستنخست ... 1019202130 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 286 به 300 از 820
    1. Top | #286
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من عربی و دین و زندگی رو گرفتم و قفلشون رو هم شکستم.
      هردوتاشون عالی هستن ولی این قیمت هاشون با شعار عدالتشون جور درنمیاد

2. Top | #287
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      من عربی و دین و زندگی رو گرفتم و قفلشون رو هم شکستم.
      هردوتاشون عالی هستن ولی این قیمت هاشون با شعار عدالتشون جور درنمیاد
      اصلا دینی و عربی قفل نداشت

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بعضیا فک میکنند دی وی دی ها میخواد براشون معجزه کنه فقط دی وی دی میتونه30 درصد کمکت کنه بقیشو خودت میتونی به خودت کمک کنی اگه کسی فکر کرده با خریدن دی وی دی افبا همه چیزه تمومه و رفت صد بزنه سخت در اشتباهه این واسه اونایی گفتم که نمیدونند همچین خبرای هم نیس

3. Top | #288
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی چی کامل نیست؟؟!من دینی و ریاضی وشیمی رو خریدم 20 روزه هنوز نفرستادن نامردا..حالا هم که شما میگین کامل نیست!!!بقیش رو بعد می فرستن؟؟!!

4. Top | #289
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      ریاضی تجربی ناقصه؟
      یعنی چی؟ شیمی هم ناقصه؟چه فایده داره؟ سال تموم شد

5. Top | #290
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دینی و عربیش رو دارم و کاملا راضیم ازشون.
      فقط قیمتشون گرونه فکر کنم همه کپی بخرن

6. Top | #291
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بنیاد دانش بنیان آفبا

منم شيمي عربي ادبيات دارم
      ویرایش توسط mahsa92 : 12 آبان 1393 در ساعت 17:03

7. Top | #292
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      راستی شیمی ناقصه؟

8. Top | #293
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من که مفتش گرونه...همش ناقصه اصلا بدرد نمیخوره...فقط تبلیغه و کلک پوله...من موندم بعضی ها چطور دلشون میاد هزینه های الکی کنن واسه این سی دی ها مثلا دین و زندگی کتاب گاج رو من خودم با پاسخ نامه اش میخونم و 100 میزنم تو قلم چی!!!...به خدا پولاتون رو الکی حروم نکنید اخرش پشیمون میشید!!دو تا کتاب کمک اموزشی بخرید رو همونا بخونید من شرط میبندم نتیجه تون بهتر میشه تا چند ساعت بخواین وقت بزارین پشت مانتیور و این فیلم ها رو نگاه کنید..هم چشماتون بدتر خسته وضعیف میشه هم اون کارایی لازم رو نداره..حالا از ما گفتن بود//

9. Top | #294
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      و اما بنیاد دانش بنیان(!!!!!!) آفبا،
      حدودا اواخر مرداد ماه بود که ناگهان متوجه شدیم جمعه ها دیگه مهندس محمد مهربان و تیم انتشارات تخته سیاه به برنامه ی فرصت برابر نمیان و بجاش تیم جدیدی بنام افبا با برنامه ی فرصت برابر همکاری می کند.و از آن روز به بعد هر جمعه دو نفر از بنیاد دانش بنیان آفبا بعد از مهندس ایمان سرور پور شروع به تدریس می کنن .و وقتی دیدیم که مهندس مقدم و بابایی و آقای شاهین زاد در تیم آفبا حضور دارن به این موسسه امیدوار شدیم.
      خب از اعتماد بی جای خودم شروع می کنم.
      روز 8 شهریور با آفبا تماس گرفتم و یکسری از محصولات را سفارش دادم و بهم گفتند که طی 15 روز محصولات به دستم می رسه. روز 23 شهریور تماس گرفم و اطلاع دادم که هنوز محصولات نرسیده .بهم گفتن که تا آخر شهریور برات ارسال می کنیم.و گذشت تا 7 مهر و هنوز هیچی نفرستاده بودند تا اینکه 15 مهر عمومی هارا برایم فرستادند. و باهاشون تماس گرفتم و گفتم که اختصاصی ها را چرا نفرستادید خانمی به نام خانم ثابت جواب داد که قطعا تا هفته ی آینده اختصاصی ها را مفرستیم.و هفته ی بعدش نفرستادند و بعد از دو هفته اختصاصی ها را ناکامل برایم فرستادند .(از کل شیمی فقط شیمی 2 را فرستادند از کل فیزیک فقط فیزیک 3 را فرستادند و از ریاضی تجربی هم بحث های اصلی شامل مثلثات و حد و دنباله و مشتق و ... را نفرستادند.) باهاشون تماس گرفتم خانمی بنام محسنی جواب دادند و گفتند که تا هفته ی بعد کاملبراتون ارسال می کنیم و یک هفته بعد از آن هم نفرستادند و وقتی که باهاشون تماس گرفتم گفتند که به آقای محمدی رئیس بخش ارسال تماس بگیرید .وفتی با ایشون تماس گرفتم گفتند که هنوز ضبط دی وی دی ها تمام نشده و چهار شنبه ی هفته ی آینده به دستت می رسه اما امروز چهارشنبه 14 آبان هنوز به دستم نرسیده امروز باهاشون تماس گرفتم بهم گفتند که هفته ی آینده برات ارسال می کنیم (همه ی افراد متل من همین شرایط را داشته اند. حال خودتان قضاوت کنید آیا می شود به موسسه ای اعتماد کرد که با سرنوشت کنکوری ها بازی میکند.)
      و اما از کیفیت دی وی دی ها
      1-دی وی دی های عربی: آقای ماهینی به همراه آقای اسماعیل خان
      آقای ماهینی در یکی از کلاس های تدریسشون در کرمانشاه به دانش آموزان گفته اند که مطالب دی وی دی ها خلاصه ی کلاس است و از دی وی دی ها تنها به عنوان یک مکمل کلاس استفاده کنید.(منبع وبلاگ آقای موئینی(رياضي تجربي - سروش موئيني) :در یکی از نظرات :دانش آموزی این بحث را بیان کرده و اقای موئینی هم گفته اند که به همین دلیل آفبا همکاری خود را با آقای ماهینی قطع کرده و دی وی دی های جدید عربی شامل تدریس آقای ایاد فیلی هستند.)
      2-دی وی دی های ادبیات:تدریس آقای شاهین زاد
      آقای شاهین زاد انصافا خیلی خوب درس می دهند ولی اگر تنها کتاب های آرایه و زبان فارسی ایشان را بخوانید کاملا مکفی است به طوری که تمام اسلاید های تدریس ایشون عینا صفحاتی از کتاب های درسشان هست و تمامی مطالبی را که تحت عنوان نکته می گویند در کتابهایشان هم هست.و در کل زبان فارسی را در 3 دی وی دی و ارایه را در 3 دی وی دی و کل املا و قرابت و واژگان را در یک دی وی دی تدریس می کنند.
      3-دی وی دی های دینی :آقای کریمی
      واقعا دینی را به خوبی تدریس می کنند اما کیفیت فیلم ها به دلیل صرفه جویی در حافظه خیلی پایین است به طوری که در هر دی وی دی 4 درس تدریس می شود
      و اما اینکه دی وی دی تحلیل سوالات کنکور دینی 2 کاملا خام است و هیچکس هم پاسخگو نیست (اگر پکیج دینی را دارید لطفا دی وی دی شماره 5 دینی 2 را چک کنید)
      4-دی وی دی های فیزیک :استاد مجتبی سادات
      تدریس ایشون در فیزیک 3 دقیقا اینجوریه که متن کتابشون را می خونن و حتی اسلاید ها هم شباهت بسیار عجیب و زیادی به کتابشون داره(به طوری که اگر کتاب ایشون (فیزیک 3 انرژی اتمی درسنامه)را بخوانید از کلاس درس ایشان خیلی خیلی مفید تر است چون واقعا بیان کتابشون خیلی خیلی بهتر از بیان تدریسشون می باشد) و ایشون اصلا استاد معروفی نیستند
      5-دی وی دی های شیمی:آقای مصلایی و بابایی
      شیمی 2 را که الان دارم واقعا بر خلاف تبلیغات زیاد خیلی تدریس فوق العاده ای نیست .یعنی اگر شما کتاب بازرگان را فقط دو سه دور بخونید خیلی بهتر نتیجه می گیرید.حالا شاید دی وی دی های آقای بابایی(شیمی سال چهارم ) بهتر باشد(احتمال بهتر بودنش خیلی ضعیف است که در ادامه دلیلشو گفتم)(که قرار است تازه بعد از 60 روز، هفته ی آینه به دستم برسه)
      6-ریاضی تجربی:آقایان مقدم،سروش موئینی و شروین سیاح نیا)
      تدریس سیاح نیا که واقعا خیلی بد است اما تدریس آقای مقدم خیلی خوب است که متاسفانه از بین 35 دی وی دی ریاضی تجربی تنها در 5-6 دی وی دی ایشان مشترکا با آقای سیاح نیا تدریس می کنند و اما آقای سروش موئینی تدیرس معمولی دارند و ایشون از دبیرای خیلی معروف نیستند .قبول دارم کتابشون خیلی خوبه .ولی دلیل نمیشه که هرکی که قلم خوبی داشت بیان خوبی هم داشته باشه به طوریکه به نظر من معلم مدرسمون بیان خیلی بهتری از ایشون دارند.
      جمع بندی کلی:بنیاد دانش بنیان آفبا اون طوری که در بوق و کرنا کرده اند خیلی هم به دنبال عدالت آموزشی نیست
      در کل تعداد معدودی از دبیرانش ،دبیران شناخته شده ای هستند ( تنها از آن دبیران فقط یک نفر کل کلاس تدریسشو در دی وی دی ها بیان کرده(آقای کریمی)
      ( هفته ی قبل مدیر مدرسمون با آقای بابایی تماس گرفتند و از ایشون یکسری کلاس نکته و تست به صورت همایشی برای جمع بندی نیمسال اول برای دی ماه در کرمان درخواست کردند. ایشون گفتند که بابت هر همایش 7.5 ساعته، مبلغ 10 میلیون تومان را می گیرند و وقتی که مدیر مدرسه از ایشان پرسیده بود که دی وی دی های ایشون چند درصد از مطالب همایششون را در بر می گیره گفته بودند که حدودا 15،10 درصد )
      از ما که گذشت ولی اگر شما خواستید دی وی دی ها را بگیرید فقط دینی را بگیرید و در بقیه ی درس ها کتاب های آموزشی خیلی خیلی بهتر از دی وی دی ها جواب می دهند
      حرف آخر:از بنیادی که موسس آن عضو کوچکی از دارودسته احمدی و مسعودی و....(مافیای کنکور ایران) است. بیشتر از این هم (تدریس ناقص،دروغ گویی،پول گرفتن و ارسال محصولات بعد از 65 روز،استفاده از برند نامی چند استاد مشهور مانند مقدم و بابایی و تدریس ناقص یا مشترکی این اساتید با دبیران نامعروف )انتظار نمیرود
      masoudahar_111603-304418-1.jpg
      ویرایش توسط Araz : 14 آبان 1393 در ساعت 16:51 دلیل: شماره تماس و لینک خروجی نذارید - در صورت تکرار برخورد خواهد شد با شما

10. Top | #295
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alialiali نمایش پست ها
      حدودا اواخر مرداد ماه بود که ناگهان متوجه شدیم جمعه ها دیگه مهندس محمد مهربان و تیم انتشارات تخته سیاه به برنامه ی فرصت برابر نمیان و بجاش تیم جدیدی بنام افبا با برنامه ی فرصت برابر همکاری می کند.و از آن روز به بعد هر جمعه دو نفر از بنیاد دانش بنیان آفبا بعد از مهندس ایمان سرور پور شروع به تدریس می کنن .و وقتی دیدیم که مهندس مقدم و بابایی و آقای شاهین زاد در تیم آفبا حضور دارن به این موسسه امیدوار شدیم.
      روز 8 شهریور با آفبا تماس گرفتم و یکسری از محصولات را سفارش دادم و بهم گفتند که طی 15 روز محصولات به دستم می رسه. روز 23 شهریور تماس گرفم و اطلاع دادم که هنوز محصولات نرسیده .بهم گفتن که تا آخر شهریور برات ارسال می کنیم.و گذشت تا 7 مهر و هنوز هیچی نفرستاده بودند تا اینکه 15 مهر عمومی هارا برایم فرستادند. و باهاشون تماس گرفتم و گفتم که اختصاصی ها را چرا نفرستادید خانمی به نام خانم ثابت جواب داد که قطعا تا هفته ی آینده اختصاصی ها را مفرستیم.و هفته ی بعدش نفرستادند و بعد از دو هفته اختصاصی ها را ناکامل برایم فرستادند .(از کل شیمی فقط شیمی 2 را فرستادند از کل فیزیک فقط فیزیک 3 را فرستادند و از ریاضی تجربی هم بحث های اصلی شامل مثلثات و حد و دنباله و مشتق و ... را نفرستادند.) باهاشون تماس گرفتم خانمی بنام محسنی جواب دادند و گفتند که تا هفته ی بعد کاملبراتون ارسال می کنیم و یک هفته بعد از آن هم نفرستادند و وقتی که باهاشون تماس گرفتم گفتند که به آقای محمدی رئیس بخش ارسال تماس بگیرید(09351339959) وفتی با ایشون تماس گرفتم گفتند که هنوز ضبط دی وی دی ها تمام نشده و چهار شنبه ی هفته ی آینده به دستت می رسه اما امروز چهارشنبه 14 آبان هنوز به دستم نرسیده امروز باهاشون تماس گرفتم بهم گفتند که هفته ی آینده برات ارسال می کنیم (همه ی افراد متل من همین شرایط را داشته اند. حال خودتان قضاوت کنید آیا می شود به موسسه ای اعتماد کرد که با سرنوشت کنکوری ها بازی میکند.)
      آقای ماهینی در یکی از کلاس های تدریسشون در کرمانشاه به دانش آموزان گفته اند که مطالب دی وی دی ها خلاصه ی کلاس است و از دی وی دی ها تنها به عنوان یک مکمل کلاس استفاده کنید.(منبع وبلاگ آقای موئینی(رياضي تجربي - سروش موئيني) :در یکی از نظرات :دانش آموزی این بحث را بیان کرده و اقای موئینی هم گفته اند که به همین دلیل آفبا همکاری خود را با آقای ماهینی قطع کرده و دی وی دی های جدید عربی شامل تدریس آقای ایاد فیلی هستند.)
      آقای شاهین زاد انصافا خیلی خوب درس می دهند ولی اگر تنها کتاب های آرایه و زبان فارسی ایشان را بخوانید کاملا مکفی است به طوری که تمام اسلاید های تدریس ایشون عینا صفحاتی از کتاب های درسشان هست و تمامی مطالبی را که تحت عنوان نکته می گویند در کتابهایشان هم هست.و در کل زبان فارسی را در 3 دی وی دی و ارایه را در 3 دی وی دی و کل املا و قرابت و واژگان را در یک دی وی دی تدریس می کنند.
      واقعا دینی را به خوبی تدریس می کنند اما کیفیت فیلم ها به دلیل صرفه جویی در حافظه خیلی پایین است به طوری که در هر دی وی دی 4 درس تدریس می شود
      و اما اینکه دی وی دی تحلیل سوالات کنکور دینی 2 کاملا خام است و هیچکس هم پاسخگو نیست (اگر پکیج دینی را دارید لطفا دی وی دی شماره 5 دینی 2 را چک کنید)
      تدریس ایشون در فیزیک 3 دقیقا اینجوریه که متن کتابشون را می خونن و حتی اسلاید ها هم شباهت بسیار عجیب و زیادی به کتابشون داره(به طوری که اگر کتاب ایشون (فیزیک 3 انرژی اتمی درسنامه)را بخوانید از کلاس درس ایشان خیلی خیلی مفید تر است چون واقعا بیان کتابشون خیلی خیلی بهتر از بیان تدریسشون می باشد) و ایشون اصلا استاد معروفی نیستند
      شیمی 2 را که الان دارم واقعا بر خلاف تبلیغات زیاد خیلی تدریس فوق العاده ای نیست .یعنی اگر شما کتاب بازرگان را فقط دو سه دور بخونید خیلی بهتر نتیجه می گیرید.حالا شاید دی وی دی های آقای بابایی(شیمی سال چهارم ) بهتر باشد(احتمال بهتر بودنش خیلی ضعیف است که در ادامه دلیلشو گفتم)(که قرار است تازه بعد از 60 روز، هفته ی آینه به دستم برسه)
      تدریس سیاح نیا که واقعا خیلی بد است اما تدریس آقای مقدم خیلی خوب است که متاسفانه از بین 35 دی وی دی ریاضی تجربی تنها در 5-6 دی وی دی ایشان مشترکا با آقای سیاح نیا تدریس می کنند و اما آقای سروش موئینی تدیرس معمولی دارند و ایشون از دبیرای خیلی معروف نیستند .قبول دارم کتابشون خیلی خوبه .ولی دلیل نمیشه که هرکی که قلم خوبی داشت بیان خوبی هم داشته باشه به طوریکه به نظر من معلم مدرسمون بیان خیلی بهتری از ایشون دارند.
      جمع بندی کلی:بنیاد دانش بنیان آفبا اون طوری که در بوق و کرنا کرده اند خیلی هم به دنبال عدالت آموزشی نیست
      در کل تعداد معدودی از دبیرانش ،دبیران شناخته شده ای هستند (بار دیگر با حضور دانش آموزان موفق در دوره دوم نظرسنجی دبیران برتر کنکور - پرتال تخصصی آموزش،مشاوره،کنکور||از مدرسه تا دانشگاه||مرجع آموزشی تنها از آن دبیران فقط یک نفر کل کلاس تدریسشو در دی وی دی ها بیان کرده(آقای کریمی)
      ( هفته ی قبل مدیر مدرسمون با آقای بابایی تماس گرفتند و از ایشون یکسری کلاس نکته و تست به صورت همایشی برای جمع بندی نیمسال اول برای دی ماه در کرمان درخواست کردند. ایشون گفتند که بابت هر همایش 7.5 ساعته، مبلغ 10 میلیون تومان را می گیرند و وقتی که مدیر مدرسه از ایشان پرسیده بود که دی وی دی های ایشون چند درصد از مطالب همایششون را در بر می گیره گفته بودند که حدودا 15،10 درصد )
      از ما که گذشت ولی اگر شما خواستید دی وی دی ها را بگیرید فقط دینی را بگیرید و در بقیه ی درس ها کتاب های آموزشی خیلی خیلی بهتر از دی وی دی ها جواب می دهند
      حرف آخر:از بنیادی که موسس آن عضو کوچکی از دارودسته احمدی و مسعودی و....(مافیای کنکور ایران) است. بیشتر از این هم (تدریس ناقص،دروغ گویی،پول گرفتن و ارسال محصولات بعد از 65 روز،استفاده از برند نامی چند استاد مشهور مانند مقدم و بابایی و تدریس ناقص یا مشترکی این اساتید با دبیران نامعروف )انتظار نمیرود
      سلام.واقعا که متاثر ومتاسف شدم دوست عزیز.شما راست میگی.هدف این جور موسسات جز تجارت وجنبه مالی و مشهور شدن در عرصه کنکور واومدن تو تلوزیون چیز دیگه ای نیست!!البته به جزبعضی ها که اون بعضی ها انقدر تجارت واسشون مهم نیست که بیان تلوزیون واینترنت فقط تبلیغ های دروغ و بزرگ جلوه دهنده بکنند.تا اونجایی که من می دونم کلاس آقای بابایی تو موسسه هدف تهران 1350000تومان است وتا اونجا فکر می کنم واحتمال میدم ، فکر نمی کنم ایشون یا حتی همین دبیرهای معروف که تو افبا اومدن بخواهند تمام داشته هایشان را به نحو عالی آموزش بدهند وکامل باشه.نه این که تدریسشان ناقص باشه یا بد بخوان بگن ولی مطمئنا نمیان تو دی وی دی عین کلاس هاشون یا کلاس خصوصی که جلسه ای دارن بالای500000 می گیرن تدریس کنند و اون موقع دیگه چیزی برای گفتن ندارن وهمه فقط دی وی دی می گیرن.همین موسسه ونوس هم که انقدر تبلیغ می کنه ومیگن دی وی دی ها کامل وعالیه اصلا این طورنیست.من خودم شیمی جدیش رو گرفتم که خیلی تعریف می کردن ولی واقعا در حد تعریف ها نبود وفقط با ذهن ادم با این تبلیغات بازی می کنند.فقط اومدن جزوه ساده رو اسلاید کردن وگذاشتن رو صفحه و معلم هم که فقط انگار داره از رو کتاب روخونی می کنه وانقدر هم سریع مطالبو میگه که ادم کلا بی خیال میشه و زده میشه.نه خبری از تکنیک هست ونه خبری از تدریس مفهومی وعالی بلکه فقط انگار یه شخصی داره کتاب یا یه جزوه ساده رو برات با صدای بلند روخونی می کنه واخرش چندتا مسئله با سرعت جت حل می کنه!خدایی کتاب بهمن بازرگانی ودکتر بابایی رو داشته باشی کافی وعالیه و شرافت داره به هرچی دی وی دی هست.خلاصه می خوام بگم بچه ها خودتون رو زیاد درگیر این موسسات نکنید چون حسابی هم روحی هم مالی به هم میریزید و از هدفتون دور میشید.واقعا اگه کسی اهل درس وتلاش باشه بدون دی وی دی هم موفق میشه.چه بسیار بچه هایی بودن که یه عالمه دی وی دی خریدن ولی اخرش هم نه وقت کردن ببینن (چون واقعا انرژی و وقت می خواد) و نه موفقیتی که در انتظار داشتن حاصل شد.

11. Top | #296
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام به دوستان.

من نماینده آفبا نیستم و نمیخوام حمایت بیجا از این موسسه کنم.کاملا" هم درست هستش که بدقولی کردن ولی باید با انصاف برخورد کرد.من خودم مجموعه ریاضی تجربی رو سفارش دادم و برعکس خیلی ها ، دقیقا" دو هفته بعد از تماسم بسته ها به دستم رسید.فکر نمیکنم کسی الان بخواد سفارش بده بیشتر از دو هفته باید منتظر بمونه.در مورد کیفیت تدریس هم من کمی با کاربر عزیز "alialiali" مخالفم.درسته که شروین سیاح نیا یه مقدار سطح تدریسش پایین تره ولی هنوزم نسبت به 90درصد کل دبیرای کشور بهتر تدریس میکنه.من خودم سال دوم هستش که کنکور میدم و خودم پارسال کلاس ریاضی میرفتم ، میتونم با اطمینان بگم این مجموعه 200% از کلاس پارسالم بهتره! شما با DVD دیگه رفت و آمد خاصی ندارید و از کلاسای بیرونم هزینتون کمتر در میاد(من خودم ریاضی تجربی رو با تخفیف 315 تومن خریدم که از قیمت خیلی از کلاس ها کمتره).تدریس علی مقدم نیا عالی و تدریس سروش مویینی هم خیلی خوبه ، اگه کسی میگه تدریس اینا خوب نیست دیگه سطح توقعش خیلی بالاست .متاسفانه بعضی ها انتظار دارند داخل DVD سوالای کنکور سال آینده به صورت کامل و قلمبه(!) وجود داشته باشه.DVD قرار نیست جای شما درس بخونه و تست بزنه ، فقط مشکل آموزش رو حل میکنه.البته ناقص فرستادن پکیج ریاضی تجربی خودش ایراد بزرگیه و قابل چشم پوشی نیست اما من تماس گرفتم و گفتند که از 15 آبان شروع به ارسال بخش دوم ریاضی تجربی میکنند.

از پکیج های دیگر من خودم زمین شناسی را سفارش دادم که هرچی باشه ارزش داره( تدریس محمد چلاجور + حجم مختصر و مفید (حدود 10 ساعت) و قیمت مناسب( با تخفیف 30 درصدی 105 تومن) ) . من بقیه پکیج ها را ندیدم و نظر خاصی نمیدم .

12. Top | #297
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من خودم کلاس آقای شاهین زاد بودم آن چه که در سیدیا میگن چیزی کم تر از کلاسشون نیست و واقعا در کلاسشون هم همین تعداد جلسات خوب بود بقیه کلاس روخوانی متن کتاب بود

13. Top | #298
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alialiali نمایش پست ها
      روز 8 شهریور با آفبا تماس گرفتم و یکسری از محصولات را سفارش دادم و بهم گفتند که طی 15 روز محصولات به دستم می رسه. روز 23 شهریور تماس گرفم و اطلاع دادم که هنوز محصولات نرسیده .بهم گفتن که تا آخر شهریور برات ارسال می کنیم.و گذشت تا 7 مهر و هنوز هیچی نفرستاده بودند تا اینکه 15 مهر عمومی هارا برایم فرستادند. و باهاشون تماس گرفتم و گفتم که اختصاصی ها را چرا نفرستادید خانمی به نام خانم ثابت جواب داد که قطعا تا هفته ی آینده اختصاصی ها را مفرستیم.و هفته ی بعدش نفرستادند و بعد از دو هفته اختصاصی ها را ناکامل برایم فرستادند .(از کل شیمی فقط شیمی 2 را فرستادند از کل فیزیک فقط فیزیک 3 را فرستادند و از ریاضی تجربی هم بحث های اصلی شامل مثلثات و حد و دنباله و مشتق و ... را نفرستادند.) باهاشون تماس گرفتم خانمی بنام محسنی جواب دادند و گفتند که تا هفته ی بعد کاملبراتون ارسال می کنیم و یک هفته بعد از آن هم نفرستادند و وقتی که باهاشون تماس گرفتم گفتند که به آقای محمدی رئیس بخش ارسال تماس بگیرید .وفتی با ایشون تماس گرفتم گفتند که هنوز ضبط دی وی دی ها تمام نشده و چهار شنبه ی هفته ی آینده به دستت می رسه اما امروز چهارشنبه 14 آبان هنوز به دستم نرسیده امروز باهاشون تماس گرفتم بهم گفتند که هفته ی آینده برات ارسال می کنیم (همه ی افراد متل من همین شرایط را داشته اند. حال خودتان قضاوت کنید آیا می شود به موسسه ای اعتماد کرد که با سرنوشت کنکوری ها بازی میکند.)
      در کل تعداد معدودی از دبیرانش ،دبیران شناخته شده ای هستند ( تنها از آن دبیران فقط یک نفر کل کلاس تدریسشو در دی وی دی ها بیان کرده(آقای کریمی)
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: masoudahar_111603-304418!1.jpg
مشاهده: 146
حجم: 23.9 کیلو بایت
      اين نكته كه گفتين كرمان هستين
      اگه بهترين اساتيد بابت نكته و تست يا هرچي اومدن كرمان لطفا خواهش ميكنم به منم خبر بدين ممنون

14. Top | #299
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      الان آفبا میاد میگه اینا تبلیغاته ویروسیه همه بدن به جز ما

15. Top | #300
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دی وی دی های افبا اونقدایی که شما میگین افتضاح نیست اقای alialiali من خودم خیلی دل خوشی ندارم از این موسسه ولی انصافا تو کدوم کتاب تست یا کتاب کمک اموزشی نکات حل تست های ترجمه وشکل رو نوشته اگه سراغ داری به من هم بگو همین فردا میرم میخرم!
      DVD های دینی که برای من فرستادن هیچ کدومش خالی نبود اگه مال شما خالیه زنگ بزنید موسسه تا براتون بفرستن. dvd 1 عربی که برای من فرستادن خالی نبود ولی هیچ دستگاهی هم نمیخوندش زنگ زدم گفتن پیگیری میکنن برام میفرستن (حالا کاری با دیر و زودش ندارم)بالاخره این جور مشکلا پیش میاد...
      من یکی به شخصه از DVD هایی که خریدم ناراضی نیستم ادمی هم نیستم که تازه وارد باشم تو زمینه کنکور,توی شهرستان یا روستا هم زندگی نمیکنم که دبیر ندیده باشم!تو شهرمون کلی دبیر تاپ هست درسی هم نیست که تاحالا براش کلاس نرفته باشم حتی کلاس دینی هم رفتم که خیلی ها اصلا اعتقادی به کلاس رفتنش ندارن ومیگن یه درسیه که میشه بدون کلاس کنکور از پسش بر اومد....

صفحه 20 از 55 نخستنخست ... 1019202130 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن