خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      VCP
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کنار گذاشتن کلاس زبان؟

سلام خسته نباشید

من الان کلاس زبان میرم و سال چهارم رو سال دیگه دارم...به نظر شما این کلاس لطمه میزنه به کارم؟-من در طول سال کلاس کنکور هم میرم البته 4 5 تا کلاس نه همه درسا رو...........
      نکته ای هم که هستش اینه که زبان خیلی فراراه و میترسم این همه وقتی که گذاشتم و این همه پولی که دادم دود بشه......هم چنین کلاس زبان اصلا جزئی از من شده و اصلا نمیتونم رهاش کنم........
      به نظر شما لازمه کنار بذارم یا میشه با یه برنامه ریزی خوب ادامش بدم؟.........

خیلی خیلی ممنون.........

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VCP نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید

من الان کلاس زبان میرم و سال چهارم رو سال دیگه دارم...به نظر شما این کلاس لطمه میزنه به کارم؟-من در طول سال کلاس کنکور هم میرم البته 4 5 تا کلاس نه همه درسا رو...........
      نکته ای هم که هستش اینه که زبان خیلی فراراه و میترسم این همه وقتی که گذاشتم و این همه پولی که دادم دود بشه......هم چنین کلاس زبان اصلا جزئی از من شده و اصلا نمیتونم رهاش کنم........
      به نظر شما لازمه کنار بذارم یا میشه با یه برنامه ریزی خوب ادامش بدم؟.........

خیلی خیلی ممنون.........
      سلام . طبق نظرات مشاوره ای تا پایان تابستان که اصلا ولی از پاییز تا زمستان اگه خوب کار کنی و برنامه ریزی میتونی باز هم بری ولی بهتره از نیمسال دوم به بعد دیگه نری . در مورد فرار بودن و الزام ادامه دادنش هم موافق هستم ولی خب از نیمسال دوم کنکور مهمتره. البته اگه میتونی مرخصی بگیر واسه زبان از نیمه دوم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن