خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

کارلوس کیروش رفتنی شد...

حرف آخر کی‌روش در گفت‌وگوی اختصاصی با فارس:
      مجبورم بدون امضای قرارداد ایران را ترک کنم/ نمی‌دانم بر سر توافقم با کفاشیان چه رخ داد؟!
      سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: به خاطر به پایان رسیدن روادیدم مجبورم بدون امضای قرارداد ایران را ترک کنم.

کارلوس‌ کی‌روش در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه چرا توافق نهایی با فدراسیون فوتبال ایران هیچ گاه منجر به عقد قرارداد نشد، گفت: ابتدا باید بگویم که متاسفانه برخلاف میل باطنی‌ام مجبور هستم ایران را ترک کنم. باز هم تاکید می‌کنم برخلاف خواسته خودم، چرا که بنده علاقه خاصی به تیم ملی ایران داشتم.
      وی ادامه داد:‌ طبق قوانین ویزایی که وجود دارد و بنا بر همین چارچوب اداری باید کشور ایران را ترک کنم چون تاریخ انقضای ویزای من فرا رسیده است.
      کی‌روش گفت: صادقانه می‌گویم که از این اتفاقاتی که برای تمدید قراردادم رخ داد، شوکه شدم چرا که باید بدون امضای قرارداد نهایی ایران را ترک کنم.
      سرمربی تیم ملی ایران یادآور شد: همان طور که همه از روند مذاکرات من با فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد آگاه بودند و طبق اعلام علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران که این موضوع را به طور عمومی اعلام کرد، در خصوص تمام بندهای قرارداد بین من و فدراسیون فوتبال ایران و البته مفاد آن به توافق نهایی رسیدیم. همین مسئله شوک‌آور است که چرا قرارداد نهایی امضا نشد.
      کی‌روش تاکید کرد: نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد چرا که این موضوع از اختیار من خارج است و دیگر تحت کنترل من نیست چون مطمئن نیستم در آینده نزدیک چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

سرمربی پرتغالی در ادامه تاکید کرد:اگر به هر دلیلی فدراسیون فوتبال ایران نتوانست قرارداد مرا را امضا کند، از شما می‌خواهم که میزان علاقه‌ام به فوتبال ایران، به ویژه قدردانی‌ام از هواداران ایرانی را به آنها انتقال دهید.
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهتر خیلی دفاعی بود سبکش

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازی با آرژانتین رو خیلی خوب کار کرد. من که هیچ وقت اون بازی رو فراموش نمی کنم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کیو میخوان به جاش بیارن آخه..!!!! قلعه مرغی؟ فرکی؟!!!

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فرکی بیاد به نظر من بهتره چون با جوون ها خیلی خوب کار می کنه.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshidr90 نمایش پست ها
      ایرانی بیارن از بین میره تیم...که اصلا نمیتونن ایرانی بیارن, یعنی مردم نمیذارن...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داری شوخی میکنی دیگه؟؟

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      داری شوخی میکنی دیگه؟؟
      یه مربی اومده با حاصل دسترنج مربیهای قبلی مثل جلالی و غیره 1 سال قهرمان لیگ شده چنان گندش کردن که...!همین مربی رو بکنن سرمربی تیم ملی بعد نتیجه نگیره هم تیم نابود میشه هم خود مربی!از هر طرف میکوبنش...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بره بسلامت
      این تیم و فوتبال به کسی وفا نکرده خخخخخخخخ

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زمانی که نفت تهران داشت به اراک منتقل می شد حاشیه ی خیلی زیادی داشت فرکی اومد اونسال تیمشو جزء 5 تا اول قرار داد.فولاد تا قبل از قهرمان شدن خیلی بالا می امد تا رده ی 5ام بود اما فرکی سال اول اونو سوم و سال بعدش اونو قهرمان کرد.
      تیم فرکی 10 نفری دفاع و 10 نفری حمله می کنن.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      بره بسلامت
      این تیم و فوتبال به کسی وفا نکرده خخخخخخخخ

خانوم شما برو مرغتو سرخ کن...تورو چه به فوتبال آخه.......

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زمانی که نفت تهران داشت به اراک منتقل می شد حاشیه ی خیلی زیادی داشت فرکی اومد اونسال تیمشو جزء 5 تا اول قرار داد.فولاد تا قبل از قهرمان شدن خیلی بالا می امد تا رده ی 5ام بود اما فرکی سال اول اونو سوم و سال بعدش اونو قهرمان کرد.

اغا داستان تیم ملی با باشگاهی مثه فولاد و نقت خیلی فرق داره این مقایسه ها واسه ایران نمیشه کرد

ما باید مربی خارجی بیاد تا دست زور بالا سرمون باشه تا یکی مثه رحمتی و عقیلی رو بندازه بیرون اغا

بینوایان-ویکتور هوگو

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دادا این تیم ملیه...رقباش تیمهای ملی هستن نه لیگ برتر ایران...این دوتا رو هیچ وقت باهم یکی نگیر...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها

خانوم شما برو مرغتو سرخ کن...تورو چه به فوتبال آخه.......
      سرخ کردم تموم شد
      واااااااااا مگه فقط شوماها باید فوتبال ببینین
      چشم حالا چون کوچیکتری حرفتو گوش میدم میرم مشاعره خخخخخخ
      9 فوتبال 9 مهم خخخ

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      سرخ کردم تموم شد
      واااااااااا مگه فقط شوماها باید فوتبال ببینین
      چشم حالا چون کوچیکتری حرفتو گوش میدم میرم مشاعره خخخخخخ