خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ابیات کنکور بیشتر از کدام شاعرند؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahpour نمایش پست ها
      معلوم نیست !!! مثلا من بگم سعدی شما میرید گلستان و بوستان سعدی رو میجوید برای کنکور؟
      مطمئنا اشعاری رو میارن که نه آسون باشه و نه خیلی سخت ... اشعاری که خاص باشند و معانی بعضی کلمات درش ایهام داشته باشه و آرایه های ادبی به سختی درش پیدا بشن رو امکان داره در سوالات قرار بدن ...
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حافظ

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عجب سواله جالب پرسیدی ! تا حالا بهش فکر نکرده بودم !

آخه اکثر ابیات به جز خود صورت سوال از خارج کتاب درسیه ! ولی اینکه بگم کدوم شاعر یه زره سخته !

ولی ببین اگه میخوای قرابتو تقویت کنی گلستان بوستان و اشعار حافظ و .... کلا متن ادبی بخونی خیلی موثره !
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به طراح سوال داره.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشخص نیست که

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صادق ، حصین و کمی هم هیچکس احتمالا از پیشرو و تی دی هم چند بیتی طرح بشه |:

آخه برادر من ، خواهر من

این چه سوالیه !! اگه معلوم بود که دیگه ادبیات معنی نداشت داشت ! نه جان 4 تا بچم داشت ؟؟

1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      معلوم نیست جون هرسال میرن میگردن سخت ترین سوال ها با سخت ترین ابیات که سخت ترین آرایهه ها و سخت ترین نوع ترجمه رو داره
      ببین با یه سیستم مشخصی عمل نمیکنن که بقیه بفهمن
      سوالات کاملا به نظر طراح بستگی داره مثلا یه دفعه ای دیدی یه طراح مثلا به کدوم شاعر ارادت داره و از یه شاعر بدش میاد واز یه نوع شعر خوشش میاد واز یه نوع شعر دیگه بدش میاد
      یا مثلا موقع طراحی سوال حالش خوبه و یه بیت شعر بی کیفیت رو پیدا میکنه و میزاره تو تستای کنکورو مثلا بعضی اوقات حالش بده و تو همون حالتبهترین شعر رو از هر نظر تو یه کتاب پیدا می کنه ولی چون حالش بده از اون شعر خوشش نماید
      به نظر من حتی دروس تخصصی ودیگر دروس عمومی هم گستردگی وتنوع مباحث درسادبیات رو ندارن چو ادبیات چندین قرن و چند صد تن آدم و چندین نوع طرز فکر رو در خودش جاداده و یگر دروس برای خودشون یه چارچوب و کلیشه مشخص دارن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

معلوم نیست جون هرسال میرن میگردن سخت ترین سوال ها با سخت ترین ابیات که سخت ترین آرایهه ها و سخت ترین نوع ترجمه رو داره
      ببین با یه سیستم مشخصی عمل نمیکنن که بقیه بفهمن
      سوالات کاملا به نظر طراح بستگی داره مثلا یه دفعه ای دیدی یه طراح مثلا به کدوم شاعر ارادت داره و از یه شاعر بدش میاد واز یه نوع شعر خوشش میاد واز یه نوع شعر دیگه بدش میاد
      یا مثلا موقع طراحی سوال حالش خوبه و یه بیت شعر بی کیفیت رو پیدا میکنه و میزاره تو تستای کنکورو مثلا بعضی اوقات حالش بده و تو همون حالتبهترین شعر رو از هر نظر تو یه کتاب پیدا می کنه ولی چون حالش بده از اون شعر خوشش نماید
      به نظر من حتی دروس تخصصی ودیگر دروس عمومی هم گستردگی وتنوع مباحث درسادبیات رو ندارن چو ادبیات چندین قرن و چند صد تن آدم و چندین نوع طرز فکر رو در خودش جاداده و یگر دروس برای خودشون یه چارچوب و کلیشه مشخص دارن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن