خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

قبولی با رتبه ده هزار یا درس خوندن واسه سال بعد

سلام دوستان

من رتبه 10 هزار منطقه 1 رو آوردم , تمام واحد های بین المللی که در 3 رشته پزشکی دندان و دارو در کشور وجود داشت رو در انتخاب رشته ام زدم , آیا احتمالش هست که جایی قبول بشم ؟؟ اگه نیست بشینم از الان واسه سال بعد درس بخونم و زمان رو از دست ندم ( من فوق لیسانس کامپیوتر دارم واسه همین هدفم فقط بین الملل هست و برای این کنکور هم فقط خرداد ماه رو زیست خوندم که با زیست آشنا بشم و بقیه درس ها رو از معلومات گذشته ام استفاده کردم )
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ترازتون چنده؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامان آیرملو نمایش پست ها
      حدود 7700
      احتمالش خیلی کمه قبول بشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام يكي از دوستان من هم اين مشكل را داشت .
      گفت با 30هزار منطقه2 پرستاري و پروتز و علوم آزمايشگاهي و اتاق عمل را تو كل كشور انتخاب كرده .قبول ميشي يا از الان شروع كنه واسه سوال ديگه ... لطفا كمك كنيد.....

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ینی انقدر ملت پولدار شدن که به رتبه 10 هزار صندلی نمیرسه تو بین الملل ؟!!!!
      يكي از دوستام با 30 هزار پزشكي بين الملل بندرعباس(قشم) قبول شد ..يك هم با 11 هزار بين الملل يزد قبول شد ..... (هر دوتاشون منطقه 2)
      البته سال پيش مصاحبه داشت ميشد پارتي بازي كرد ولي امسال...

كسي نيست به من كمك كنه.....
      ....

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      حدودا چقدر احتمال داره ...
      بهش بگم از الان شروع كنه يا صبر كنه تا اعلام نتايج ..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ممنون

شما هم انشاالله قبول ميشي و به آرزوت ميرسي.....

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ینی انقدر ملت پولدار شدن که به رتبه 10 هزار صندلی نمیرسه تو بین الملل ؟!!!!
      بله! تا سالهای قبل مصاحبه داشت و چند برابر ظرفیت اعلام میکردن ولی الان باید ترازتون حدودا 8400 به بالا باشه تا شانس داشته باشین البته جاهای دورافتاده تر کمتر ولی نه دیگه 7700

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.beheshti نمایش پست ها
      سلام يكي از دوستان من هم اين مشكل را داشت .
      گفت با 30هزار منطقه2 پرستاري و پروتز و علوم آزمايشگاهي و اتاق عمل را تو كل كشور انتخاب كرده .قبول ميشي يا از الان شروع كنه واسه سوال ديگه ... لطفا كمك كنيد.....
      پرستاری احتمال زیادی داره،پروتز اصلا! علوم ازمایشگاهی و اتاق عمل هم کمی شانس داره ولی پرستاری زیادتر
      ویرایش توسط MJavadD : 01 شهریور 1393 در ساعت 23:01

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad_603 نمایش پست ها
      بله! تا سالهای قبل مصاحبه داشت و چند برابر ظرفیت اعلام میکردن ولی الان باید ترازتون حدودا 8400 به بالا باشه تا شانس داشته باشین البته جاهای دورافتاده تر کمتر ولی نه دیگه 7700
      بر اساس کدوم آمار این تراز 8400 رو میگید ؟!
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بر اساس کدوم آمار این تراز 8400 رو میگید ؟!
      از مشاورم پرسیدم یکی از دوستامم 8300 بود بین الملل جایی قبول نشد و دبیری شیمی قبول شد رفت مصاحبه البته نمیدونم همه جا رو زده بود یا ن

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاش موقع انتخاب رشته سال دوم می اومدید ریاضی.

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

من رتبه 10 هزار منطقه 1 رو آوردم , تمام واحد های بین المللی که در 3 رشته پزشکی دندان و دارو در کشور وجود داشت رو در انتخاب رشته ام زدم , آیا احتمالش هست که جایی قبول بشم ؟؟ اگه نیست بشینم از الان واسه سال بعد درس بخونم و زمان رو از دست ندم ( من فوق لیسانس کامپیوتر دارم واسه همین هدفم فقط بین الملل هست و برای این کنکور هم فقط خرداد ماه رو زیست خوندم که با زیست آشنا بشم و بقیه درس ها رو از معلومات گذشته ام استفاده کردم )
      شما که ارشد کامپیوتر داری راضی هستی از این رشته ؟ کلا خوب هست ؟ چون منم احتمالا کامپویتر برم البته هنوز نتایج نهایی نیومده !!!
      بعد واسه ارشد میشه آی تی خوند ؟ اگه مثلا واسه کارشناسی نرم افزار باشی ؟
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      در مورد ماندن یا رفتن که به نظر من قبول شدی بری بهتره (حالا هر جا ) ....
      ولی اگه قبول نشدی که خب چاره ای جز خوندن نداری ! ولی آخه من تعجب میکنم ارشد کامپیوتر بخاد دوباره از اول خونه لرا یه چی دیگه !!!!!!!!!!!!!!
      ولی شما که ارشدتونو گرفتین خیلی راحت درسایی مثه ریاضی رو درک میکنین ! اونم در این سطح !
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      شما که ارشد کامپیوتر داری راضی هستی از این رشته ؟ کلا خوب هست ؟ چون منم احتمالا کامپویتر برم البته هنوز نتایج نهایی نیومده !!!
      بعد واسه ارشد میشه آی تی خوند ؟ اگه مثلا واسه کارشناسی نرم افزار باشی ؟
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      در مورد ماندن یا رفتن که به نظر من قبول شدی بری بهتره (حالا هر جا ) ....
      ولی اگه قبول نشدی که خب چاره ای جز خوندن نداری ! ولی آخه من تعجب میکنم ارشد کامپیوتر بخاد دوباره از اول خونه لرا یه چی دیگه !!!!!!!!!!!!!!
      ولی شما که ارشدتونو گرفتین خیلی راحت درسایی مثه ریاضی رو درک میکنین ! اونم در این سطح !
      ارشد کامپیوتر خیلی خوبه و اگه یکم استعداد و شعور برنامه نویسی رو داشته باشی به راحتی با یه حقوق خوب میتونی مشغول به کار بشی ... واسه ارشد میتونی بری آی تی اما من همون نرم افزار رو پیشنهاد میکنم چون کار برنامه نویسی شیرین تر و بهتر از کار شبکه هستش ...

اینکه چرا دارم تغییر رشته میدم 2 تا دلیل داره / اول اینکه خودم علاقه زیادی به پزشکی و دندون دارم و دوست دارم در 30 سالگی وارد یه چالش جدید بشم و دوم اینکه کل جد و آباد
      و خاندان ما پزشک و دندان پزشک هستن و فقط من بینشون فنی خوندم و کنار اومدن با این شرایط کار عذاب آوریه :yahoo (4):
      باید مبارزه کند
      " آدولف هیتلر "

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن