خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

منبع مطالعه لغت بعد از 504

سلام بچه ها
      من یواش یواش دارم 504 رو تموم میکنم . میخواستم بدنم بعد از اون چه کتاب لغتی بخونم ؟ خودم زیاد مایلم 1100 رو بخونم ولی نسبت به ایسنشال وورد فور تافل هم تعاریفی شنیدم.
      و یک کتاب گرامر خوب من الان سطح summit 2 رو تو آموزشگاه تموم کردم .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واسه کنکور زبان؟؟؟ یا کلی واسه خودت؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad76 نمایش پست ها
      واسه کنکور زبان؟؟؟ یا کلی واسه خودت؟؟؟
      خوب هم واسه خودم و هم واسه کنکور زبان مفید باشه دیگه .. ممنون
      اگه گرامر هم سراغ داشتید خوبشو معرفی کنید .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد من اینه دوباره 504 رو بخونید و همه کلمات کتاب رو بررسی کنید یعنی هرچی تو مثال ها و ... اومده
      و بعدش بیاید تمام معانی این کلمات رو یاد بگیرید در موقعیت های متفاوت نه فقط اون معانی که کتاب گفته
      اگه به این سطح از تسلط رو کتاب رسیدید برید سراغ 1100 یا vocabulary for high school students البته برا کنکور اینها سطحشون زیاده و من امسال کنکور دادم اصلا لازم نشد خوندن اینها حتی همون 504 هم زیادیش بود
      گرامر من زیاد کار نکردم ولی english in use ها خوب هستند که متناسب با سطحتون میتونید بگیرید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      خوب هم واسه خودم و هم واسه کنکور زبان مفید باشه دیگه .. ممنون
      اگه گرامر هم سراغ داشتید خوبشو معرفی کنید .
      والا هدف توی زبان خعلی مهمه یعنی هدف های مختلف راه و روشای مختلف می طلبند قطعا کلماتی که برای صحبت کردن و انگلیسی روزمره نیازه با کلماتی که برای کنکور نیازه کاملا متفاوته در مورد گرامر هم همینطور

برای کنکور زبان پیشنهاد بنده دو جلد کتاب زبان تخصصی مبتکران تالیف دکتر شهاب اناری که جلد اول درک و مطلب و لغطه و جلد دوم گرامره که برای کنکور زبان عالیه البته اگه سطح زبانتون در حد قابل قبولی باشه (که ظاهرا هست)

برای انگلیسی عامیامه و روزمره اصلا سراغ کتاب لغت جداگونه مثل 504 یا گرامر نرو !!'
      تجربه ی 6 سالم تو زبان آموختن(البته حمل بر خود ستایی نباشه) ثابت کرده خوندن گرامر و لغت به صورت تنها و خارج از متن نه تنها بسیار فرّاره بلکه در طولانی مدت ممکنه باعث دلزدگی از زبان بشه که این اصلا توصیه نمی شه به علاوه اینکه کلمات کتابی مثل 504 به هیچ وجه به درد صحبت کردن نمی خوره و بسیار فرماله

توصیه من استفاده از کتاب های کامل و جامع که همه ی مباحث رو با هم و به صورت کاربردی کار کرده که بهترینش به نظر بنده همون سری کتاب های top notch و در ادامه summit که اگر همراه با فیلم های کتاب و فایل های صوتی اون و work book کار بشه نتیجش فوق العاده است

بعد از اون با فایل های صوتی دیگه به صورت رایگان در دسترسه بهترینش Esl pod. و Effortless English

و در ادامه با فیلم های زبان اصلی....

ولی همون طور که گفتم هدف خیلی خیلی مهمه تو زبان سعی کن اگر هدف مشخصی نداری همین الآن هدفت رو انتخاب کنی در غیر این صورت دچار سردرگمی می شی

مثلا میشینی کتاب 504 رو کامل می خونی و کلی وقت روش می ذاری ولی توقع داری یه فیلم هالیوودی رو راحت بفهمی در حالی که این کجا و آن کجا .....

در نهایت اینکه زبان خیلی وسیعه شاید فرصت نباشه کلش رو یاد بگیری
      پس یه هدف برای خودت انتخاب کن و متناسب با اون هدف زبان یاد بگیر و بقیه جاهای زبان هی سرک نکش!!!

اینطوری نه خسته می شی نه دل زده و هم زبان واست لذت بخش می شه

امیدوارم مفید واقع شده باشه
      سوالی داشتی در خدمتم
      موفق باشی و شاد

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من 504 و 1100 رو خوندم

امـــــــا

به نظر من

این سه تا کتاب عالین برا لغت
      چون لغات رو به صورت دست بندی شده ، قرار داده

word.jpeg

البته Basic ش خیلی سطحیه

شما advanced و intermediate رو بخونید:yahoo (1):
      ویرایش توسط Mahsa.Nzr : 03 شهریور 1393 در ساعت 13:19

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa TbT نمایش پست ها
      من 504 و 1100 رو خوندم

امـــــــا

به نظر من

این سه تا کتاب عالین برا لغت
      چون لغات رو به صورت دست بندی شده ، قرار داده

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: WORD.jpeg
مشاهده: 105
حجم: 30.0 کیلو بایت

البته Basic ش خیلی سطحیه

شما advanced و intermediate رو بخونید:yahoo (1):
      كاملا موافقم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad76 نمایش پست ها
      والا هدف توی زبان خعلی مهمه یعنی هدف های مختلف راه و روشای مختلف می طلبند قطعا کلماتی که برای صحبت کردن و انگلیسی روزمره نیازه با کلماتی که برای کنکور نیازه کاملا متفاوته در مورد گرامر هم همینطور

برای کنکور زبان پیشنهاد بنده دو جلد کتاب زبان تخصصی مبتکران تالیف دکتر شهاب اناری که جلد اول درک و مطلب و لغطه و جلد دوم گرامره که برای کنکور زبان عالیه البته اگه سطح زبانتون در حد قابل قبولی باشه (که ظاهرا هست)

برای انگلیسی عامیامه و روزمره اصلا سراغ کتاب لغت جداگونه مثل 504 یا گرامر نرو !!'
      تجربه ی 6 سالم تو زبان آموختن(البته حمل بر خود ستایی نباشه) ثابت کرده خوندن گرامر و لغت به صورت تنها و خارج از متن نه تنها بسیار فرّاره بلکه در طولانی مدت ممکنه باعث دلزدگی از زبان بشه که این اصلا توصیه نمی شه به علاوه اینکه کلمات کتابی مثل 504 به هیچ وجه به درد صحبت کردن نمی خوره و بسیار فرماله

توصیه من استفاده از کتاب های کامل و جامع که همه ی مباحث رو با هم و به صورت کاربردی کار کرده که بهترینش به نظر بنده همون سری کتاب های top notch و در ادامه summit که اگر همراه با فیلم های کتاب و فایل های صوتی اون و work book کار بشه نتیجش فوق العاده است

بعد از اون با فایل های صوتی دیگه به صورت رایگان در دسترسه بهترینش Esl pod. و Effortless English

و در ادامه با فیلم های زبان اصلی....

ولی همون طور که گفتم هدف خیلی خیلی مهمه تو زبان سعی کن اگر هدف مشخصی نداری همین الآن هدفت رو انتخاب کنی در غیر این صورت دچار سردرگمی می شی

مثلا میشینی کتاب 504 رو کامل می خونی و کلی وقت روش می ذاری ولی توقع داری یه فیلم هالیوودی رو راحت بفهمی در حالی که این کجا و آن کجا .....

در نهایت اینکه زبان خیلی وسیعه شاید فرصت نباشه کلش رو یاد بگیری
      پس یه هدف برای خودت انتخاب کن و متناسب با اون هدف زبان یاد بگیر و بقیه جاهای زبان هی سرک نکش!!!

اینطوری نه خسته می شی نه دل زده و هم زبان واست لذت بخش می شه

امیدوارم مفید واقع شده باشه
      سوالی داشتی در خدمتم
      موفق باشی و شاد
      والا من خودم به شخصه از چند سال پیش تا حالا که کلاس رفتم و خودم هم خوندم بهترین کتابایی که خوندم Vocabulary ها بوده ! یعنی دایره لغت افزایش پیدا میکنه و بعد که دایره لغت زیاد شد خیلی از کارا حل میشه !
      بعد شما میگی 504 کلمه به کلمه یاد کیده که اصلا اینطور نیست ! همه کلماتشو با جمله یاد کیده که کاملا کاربردش تو ذهن آدم میمونه !
      در کل اول 504 که خوب یاد گرفته شد به نظر من بهترین انتخاب 1100 میتونه باشه و بعد از اون فیلم های آموزشی و فایل های صوتی !
      البته اگه بتونین کلاس برین و تو محیط قرار بگیرین از همه اینا مفید تر میتونه باشه‌!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      والا من خودم به شخصه از چند سال پیش تا حالا که کلاس رفتم و خودم هم خوندم بهترین کتابایی که خوندم Vocabulary ها بوده ! یعنی دایره لغت افزایش پیدا میکنه و بعد که دایره لغت زیاد شد خیلی از کارا حل میشه !
      بعد شما میگی 504 کلمه به کلمه یاد کیده که اصلا اینطور نیست ! همه کلماتشو با جمله یاد کیده که کاملا کاربردش تو ذهن آدم میمونه !
      در کل اول 504 که خوب یاد گرفته شد به نظر من بهترین انتخاب 1100 میتونه باشه و بعد از اون فیلم های آموزشی و فایل های صوتی !
      البته اگه بتونین کلاس برین و تو محیط قرار بگیرین از همه اینا مفید تر میتونه باشه‌!
      ببخشید بچه ها این 504 که میگید همون کتاب زبان گاج منظورتون هست یا چیز دیگه چون من 2 فش 504 دیدم یکی گاج یکی اکسفورد کدومشون رو شما میگید؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_taraneh25 نمایش پست ها
      ببخشید بچه ها این 504 که میگید همون کتاب زبان گاج منظورتون هست یا چیز دیگه چون من 2 فش 504 دیدم یکی گاج یکی اکسفورد کدومشون رو شما میگید؟
      اصلش که همون اکسفورد هست ولی خب انتشارات دیگه هم با یه سری تغییرات زدن !

ولی همشون 504 تا لغت مفید و کاربردی رو دارن !
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

11. Top | #11
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون از راهنمایی هاتون
      میخوام همین 504 رو خووووبه خوب موشکافی کنم و بعدا وورد اسکیل ادونسد بگیرم
      واسه گرامر هم از معلم خودمون پرسیدم ( تو آموزشگا ) گفت گرامر این یوس ادونسد بگیر. اونم می گیرم هر هفته یکی دو درسشو میخونم.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید این 504 واژه برای زبان کنکور تجربی هم بدرد میخوره؟یا فقط واسه کنکور زبانِ
      بیخودی پرسه زدیم روزمان شب بشود
      بیخودی حرص زدیم سهممان کم نشود
      ما خدا را با خود سر دعوا بردیم،و قسمها خوردیم
      ما به هم بد کردیم،ما به هم بد گفتیم
      ما حقیقتها را زیر پا له کردیم و چقدر حظ بردیم که زرنگی کردیم
      روی هر حادثه ای حرفی از عشق زدیم
      از شما میپرسم،ما که را گول زدیم؟!...

13. Top | #13
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اس.ام.اس نمایش پست ها
      ببخشید این 504 واژه برای زبان کنکور تجربی هم بدرد میخوره؟یا فقط واسه کنکور زبانِ
      شما که مقطعتون کارشناسیه . دیگه میخواین چیکار ؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب من از روی ناچار رفتم این رشته.حالا بعد از 5 سال فارغ التحصیلی میخوام رشته ای که دوست دارم ادامه بدم اگه خدا بخاد
      بیخودی پرسه زدیم روزمان شب بشود
      بیخودی حرص زدیم سهممان کم نشود
      ما خدا را با خود سر دعوا بردیم،و قسمها خوردیم
      ما به هم بد کردیم،ما به هم بد گفتیم
      ما حقیقتها را زیر پا له کردیم و چقدر حظ بردیم که زرنگی کردیم
      روی هر حادثه ای حرفی از عشق زدیم
      از شما میپرسم،ما که را گول زدیم؟!...

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من یواش یواش دارم 504 رو تموم میکنم . میخواستم بدنم بعد از اون چه کتاب لغتی بخونم ؟ خودم زیاد مایلم 1100 رو بخونم ولی نسبت به ایسنشال وورد فور تافل هم تعاریفی شنیدم.
      و یک کتاب گرامر خوب من الان سطح summit 2 رو تو آموزشگاه تموم کردم .
      اگه بخوای واسه کتنکور زبان بخونی که منابعش تو بازار هست ولی به به خاطر یادگیری و لذت بردنش میخونی بهتره به این سایت بریمرجع آموزش زبان ایرانیان
      در ضمن اگه بخوای واسه لذت بردن بخونی فک نکنم خوندن گرامر لذت بخش باشه!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن