خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برای فیزیک جزوه ندارم چیکار کنم؟+فیزیک رو چطوری خلاصه نویسی کنم؟

سلام دوستان من دوتا مشکل دارم:

1- نمی دونم تست رو چطوری بزنم, منظورم اینه نمی دونم تو کتاب بزنم یا نه! پیشنهادتون چیه! اگه جوابو توی خود کتاب تستم علامت بزنم بعداً دیگه نمی تونم دوباره بزنم؟ راهنماییم کنید

2-برای درس فیزیک هیچ جزوه ای ندارم, این غلطه که فقط از روی گاج نقره ای یاد بگیرم؟

2-فیزیک رو چطوری باید خلاصه نویسی کنم؟

خواهش می کنم جواب کاملی بهم بدین
      ویرایش توسط Parniya : 31 مرداد 1393 در ساعت 15:45 دلیل: ویرایش عنوان/واسه هر سوال تاپیک جداگونه و تو انجمن خودش بزنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      1-می تونید برای تست تو یک کاغذ جواب ها را وارد کنید و سپس بعد اتمام تست آن را تصحیح کنید و کنار تست داخل کتاب تیک درست یا غلط را بزنید
      2-اتفاقا درسنامه ی گاج خیلی هم خوبه من سال سوم را از روی درسنامه های گاج خوندم چیز خیلی مهم تر از درسنامه تعداد تستی که میزنید هست هرچه تست بیشتر موافق تر
      3-نمی دونم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      سلام دوستان من دوتا مشکل دارم:

1- نمی دونم تست رو چطوری بزنم, منظورم اینه نمی دونم تو کتاب بزنم یا نه! پیشنهادتون چیه! اگه جوابو توی خود کتاب تستم علامت بزنم بعداً دیگه نمی تونم دوباره بزنم؟ راهنماییم کنید

2-برای درس فیزیک هیچ جزوه ای ندارم, این غلطه که فقط از روی گاج نقره ای یاد بگیرم؟

3-فیزیک رو چطوری باید خلاصه نویسی کنم؟

خواهش می کنم جواب کاملی بهم بدین
      1-توی خودِ تست نزنید چون بعدا تستا لازمتون میشه!!! برگ آزمون بخرید!یا 1کاغذ کنارتون بذارید شماره تست و گزینه رو جلوش بنویسید!یا اینکه توی خود کتاب کنار شماره سوال با مداد خیلی کمرنگ گزینه رو بنویسید و بعدا پاک کنید یا واسه دور دوم اومدی سراغ تستا برو 1خط کش بذار کنار صفحه(همونجا که با مداد نوشتی جواب کدوم گزینه هس)

2-نه عیبی نداره فقط بعد خوندن درسنامه سری به تمرین و فعالیت های کتاب درسی بزن و بعد از برو سراغ تست/1تعدادی از تستا هم همون موقع که جواب میدی پاسخ تشریحی رو دقیق بررسی کن حالا میخواد درست جواب داده باشی یا غلط!

3-خلاصه نویسی اشخاص متفاوت با هم فرق داره!خلاصه هر کس واسه خودشه!من نمیتونم به شما بگم چجوری خلاصه نویسی کنی!شما باید خودتون متوجه بشید که کجا نیاز دارید خلاصه بنویسید کجا نیاز ندارید!چی رو بنویسی چی رو ننویسی!
      ولی مثلا چیزای مهم و کلیدی از تعاریف و فرمول ها رو خلاصه بنویس بعدش1مسئله ی مادر از مبحث پیدا کن واسه مرورت و توی برگ خلاصه هات واسه خودت بنویس

ویرایش توسط M o h a m m a d : 31 مرداد 1393 در ساعت 14:22

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون, دوستان بازم راهنماییم کنید توجیه نشدم توی مورد اول و سوم , چون مورد اول به هر حال حوصله هم می خواد

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      کنار شماره هر سوال اگه درست اون تست رو حل کردی تیک بزن
      اگه غلط حل کردی ضربدر بزن
      اگه دیدی نکته جالبی داره و مهمه یه ستاره هم بزن تا در دوران جمع بندی دوباره مرورش کنی
      من برای فیزیک پایه فقط درسنامه گاج رو خوندم خیلی خوب بود ولی برای فیزیک پیش به نظرم درسنامش جالب نبود(جزوه معلمم رو میخوندم)
      نیازی به خلاصه نویسی نیست(از نظر من)
      خلاصه نویسی فیزیک خیلی وقتت رو میگیره.در دوران جمع بندی از کتاب های جمع بندی مهروماه ( فرمول ها و تکنیک های فیزیک) استفاده کن
      اینا کارایی بود که خودم انجام دادم و خدا رو شکر درصد خوبی هم زدم
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب قسمت اول جوابتون یعنی چی ؟ یعنی تو خود کتاب جواب بدم موقع زدن تست؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب قسمت اول جوابتون یعنی چی ؟ یعنی تو خود کتاب جواب بدم موقع زدن تست؟
      راه حل رو تو چرک نویس بنویس
      اگه به جواب درست رسیدی کنار شماره سوال تیک بزن دیگه
      داخل کتاب راه حل ننویس کثیف میشه روحیه ات بهم میریزه

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش اون که برا محاسبست, من منظورم کلاً بود, مثلاً من الان می خوام زیست فصل گوارش رو تست بزنم , جوابهارو کجا بنویسم موقع زدن تست؟ تو کتاب بزنم مشکلی نداره؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو کتاب نزن دوباره بخوای بری تست بزنی نمیشه دیگه چون جوابا رو داری
      برگه تست حالا اگه گیر اوردی از مدرسه یا جایی ببر کپی بگیر بگیر تو اونا بزن
      اگرم گیر نیاوردی برو این لینک دانلود کن اگه پیرینتر داری که پیرینت بگیر اگه نه بریز رو فلش ببر بده بیرون برات پیرینت بگیره و استفاده کن
      gaj-test
      یا
      http://www.musavis.com/downloads/answersheet_small.pdf

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این شماره سئوالش خب به بعضی کتابا نمی خوره! اصلاً اومدیمو من خواستم تست 20 تا 30 رو بزنم بقیه ی این برگه ای که دادی چی؟؟؟؟؟؟؟ حیف میشه خب

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این شماره سئوالش خب به بعضی کتابا نمی خوره! اصلاً اومدیمو من خواستم تست 20 تا 30 رو بزنم بقیه ی این برگه ای که دادی چی؟؟؟؟؟؟؟ حیف میشه خب

خب برادر من کاری نداره که شما اول هر باکس ده تایی شماره تستی که شروع میشه رو بنویس

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بالای هر صفحه جدول بکش همونجا بزن که بعدا خواستی دوباره بزنی برات بهتره

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها فیزیک گاج نقره ای وقتی می خوام هر فصلو بخونم بعد هر پنجره برم تستاشو بزنم؟ یا اینکه کل پنجره هارو تموم کردم بعد برم سراغ تستها

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا توروخدا جواب بدین

15. Top | #15
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بچه ها فیزیک گاج نقره ای وقتی می خوام هر فصلو بخونم بعد هر پنجره برم تستاشو بزنم؟ یا اینکه کل پنجره هارو تموم کردم بعد برم سراغ تستها
      هر درسنامه رو خوندی برو تست های همون درسنامه رو بزن . البته نظر من اینه

ولی بعضی از مشاورا میگن که کلا طبقه بندی خوندن اشکال داره چون تو کنکور نمیان واست طبقه بندی کنن و بگن این سوال واسه کدوم مبحثه .

من با نظر مشاورا مخالف چون درسته که تو کنکور چنین کاری نمیکنن ولی فرد کنکوری باید رو یه مبحث خوب کار کنه بعد بره رو مبحث بعدی . بعد از اتمام فصل بیاد تست های جامع و میکروطبقه بندی نشده اون فصل رو جواب بده و یه آزمون آزمایشی و تمرینی و سپس یه آزمون زماندار و جامع از همون فصل بگیره . ( این جالبه که نظری که من دارم رو خودم چند وقتیه اجرا نمیکنم :yahoo (4): یه چند وقتی هست که اصلا حوصله درس خوندن رو ندارم )

البته این نظر منه و ممکنه بعضی ها باهش مخالف و بعضی ها باهاش موافق باشن .

موفق باشید .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن