خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

دانلود آخرین نسخه پخش کننده فیلم و فایل صوتی PotPlayer

PotPlayer نام نرم افزار پخش کننده انواع فایل های مالتی مدیا می باشد که از طرف شرکت سازنده نرم افزار معروف KMPlayer عرضه شده است. این نرم افزار دارای پخش با کیفیت فوق العاده بالا می باشد و از تمامی فرمت های صوتی و تصویری مدرن ، پشتیبانی می کند. این نرم افزار دارای طراحی مدرنی می باشد و به سادگی قابل تنظیم بوده و به راحتی می توان به ضبط صداهای در حال پخش پرداخت. از جمله دیگر ویژگی ها می توان به پلاگین DSP اشاره کرد که برای نشان دادن زیرنویس فیلم ها به کار گرفته می شود.این نرم افزار از گستره عظیمی از تنظیمات پشتیبانی می کند که می توانید کیفیت ویدیوهای خود را تا حد بسیار زیادی بهبود ببخشید.

20140314_152237_4742217.jpg

دانلود آخرین نسخه از مرجع اصلی:
      Global Potplayer

توجه:بستگی به نوع 32 یا 64 بیت بودن سیستمان یکی را دانلود کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تا kmplayer هست چه نیازی به اینه!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      تا kmplayer هست چه نیازی به اینه!
      این هم سازنده هاش همون سازنده های km player هستند بعضی ها این پلیر را از km player بیشتر قبول دارند

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeHrAn1374 نمایش پست ها
      این هم سازنده هاش همون سازنده های km player هستند بعضی ها این پلیر را از km player بیشتر قبول دارند
      درسته خودم هم ازش استفاده کردم اما با اینکه سازنده اش یکیه به نظرم هیچ نیازی به این نرم افزار نیستش!..حتی در مواردی gom player رو میشه بر این ترجیح داد!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      درسته خودم هم ازش استفاده کردم اما با اینکه سازنده اش یکیه به نظرم هیچ نیازی به این نرم افزار نیستش!..حتی در مواردی gom player رو میشه بر این ترجیح داد!
      سازندش که یکیه
      ولی من امتحان کردم واسه من سرعت عمل pot بهتر از KM بود
      اینو به km ترجیح میدم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      سازندش که یکیه
      ولی من امتحان کردم واسه من سرعت عمل pot بهتر از KM بود
      اینو به km ترجیح میدم
      درسته اما به نظرم در ساخت kmplayer بهتر عمل کرده.به هر حال سلایق متفاوته!...فقط kmplayer باید پیوسته آپدیت بشه!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن