خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مصاحبه تون واسه دانشگاه فرهنگیان چطوربود؟

سلام !!!!!!!!!
      چیکارکردین بچه ها !
      مال من فقط این مسوول مصاحبه گزینش یکم یه دنده بود!دی ....

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میشه بگی چه سوالایی پرسیدن ازت

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad_603 نمایش پست ها
      میشه بگی چه سوالایی پرسیدن ازت
      اوهوم....لطفا بگید

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا کسایی که رفتن گزینش بگن چه سوالایی ازشون پرسیدن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.خواهش بگید تو مصاحبه چی ازتون پرسیدن؟خیلی ضروریه آخه من برا دارو بقیه ا... اسمم اومده.
      باتشکر

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi5233 نمایش پست ها
      سلام !!!!!!!!!
      چیکارکردین بچه ها !
      مال من فقط این مسوول مصاحبه گزینش یکم یه دنده بود!دی ....
      اینا جزو رشته های نیمه متمرکزن دیگه ؟

چه خبرا بود ؟ چیکارا میکردن ؟
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی دوستام امروز واسه تربیت معلم رفته بود اینارو بهم گفت
      اول که میری یه اتاق هست که داخلش دکتر نشسته و طرز راه رفتن و چشم و... نگاه میکنه
      بعد میری یه اتاق دیگه سه نفر نشستن سوال ازت میپرسن اولش میگن خودتو و خانوادتو معرفی کن
      هدفت از معلم شدن،اگر دانش اموزی از شیوه درس دادنت راضی نباشه چیکار میکنی،اگر مسخرت کنن چیکار میکنی،تو هفته چندبار میری نماز جمعه!،اصول و فروع دین،نجاسات،یه نویسنده خارجی با چندتا کتاباش بگو،،قرانم باید بخونید سعی کنید قران یواش بخونید اصلا مهم نیست که تند بخونید که بخواید بگید بلدم شمرده شمرده بخونید فقط تا جایی که میتونید درست بخونید غلطاتون کمتر باشه در نهایتم گفت رفتم یه اتاق دیگه که مسئول گزینش بوده اونم گفته قران بخون و چندتا سوال دینی همین

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها یه سوالی.من شنبه واسه بیمه اکو مصاحبه دارم.اول اینکه نتایجش رو کی اعلام میکنن ؟؟ بعد در صورتی که ما قبول شدیم آیا باید فقط همین رشته رو بریم یا اگر رشته ی دیگه ای بعد از اعلام نتایج خواستیم بریم میتونیم ؟؟ اگه قبول نشدیم چی ؟؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad_603 نمایش پست ها
      یکی دوستام امروز واسه تربیت معلم رفته بود اینارو بهم گفت
      اول که میری یه اتاق هست که داخلش دکتر نشسته و طرز راه رفتن و چشم و... نگاه میکنه
      بعد میری یه اتاق دیگه سه نفر نشستن سوال ازت میپرسن اولش میگن خودتو و خانوادتو معرفی کن
      هدفت از معلم شدن،اگر دانش اموزی از شیوه درس دادنت راضی نباشه چیکار میکنی،اگر مسخرت کنن چیکار میکنی،تو هفته چندبار میری نماز جمعه!،اصول و فروع دین،نجاسات،یه نویسنده خارجی با چندتا کتاباش بگو،،قرانم باید بخونید سعی کنید قران یواش بخونید اصلا مهم نیست که تند بخونید که بخواید بگید بلدم شمرده شمرده بخونید فقط تا جایی که میتونید درست بخونید غلطاتون کمتر باشه در نهایتم گفت رفتم یه اتاق دیگه که مسئول گزینش بوده اونم گفته قران بخون و چندتا سوال دینی همین
      چه سوال جالبی : تو هفته چند بار میری نماز جمعه ؟
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      چه سوال جالبی : تو هفته چند بار میری نماز جمعه ؟
      اره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      کلا مواظب سوتی ها باشید یکی از دوستام رفته بود ازش پرسیدن اول شوال ناهار چی خوردی اونم گفته خورش سبزی هیچی کلا ردش کردن رفت

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash.kian نمایش پست ها
      سلام بچه ها یه سوالی.من شنبه واسه بیمه اکو مصاحبه دارم.اول اینکه نتایجش رو کی اعلام میکنن ؟؟ بعد در صورتی که ما قبول شدیم آیا باید فقط همین رشته رو بریم یا اگر رشته ی دیگه ای بعد از اعلام نتایج خواستیم بریم میتونیم ؟؟ اگه قبول نشدیم چی ؟؟
      این مال چن روز پیشه چرا ندیدی شما؟!یه نگا بنداز
      سازمان سنجش آموزش کشور
      اطلاعيه ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش كشور درباره اعلام اسامي معرفي‌شدگان‌ چند برابر ظرفيت‌ رشته‌هاي ‌مختلف ‌تحصيلي داراي شرايط خاص دانشگاههاي شاهد، رشته فلسفه وكلام اسلامي دانشگاه شهيدمطهري، رشته داروسازي علوم پزشكي بقيه‌ا.. ( عج)، مديريت بيمه اكو موسسه آموزش عالي بيمه اكو دانشگاه علامه طباطبائي، دانشكده غيرانتفاعي رفاه، واحد بين المللي پرديس خودگردان دانشگاه صنعتي شريف، وكليه كد رشته‌هاي تحصيلي متمركز دانشگاه فرهنگيان در پرديس‌هاي آموزشي و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي ـ تهران(وابسته به وزارت آموزش و پرورش ) درآزمون ‌سراسري ‌سال 1393 براي انجام مراحل مصاحبه و گزينش.

13. Top | #13

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عجیبه!!!
      حالا خوبه واسه تربیت معلم هیچی حقوق نمیدن بعدش! دیرکرد هم دارن!!!
      هرگز نگویم خدایا دستم بگیر
      عمری است گرفته ای مبادا رها کنی ....

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fayras95 نمایش پست ها
      این مال چن روز پیشه چرا ندیدی شما؟!یه نگا بنداز
      سازمان سنجش آموزش کشور
      اطلاعيه ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش كشور درباره اعلام اسامي معرفي‌شدگان‌ چند برابر ظرفيت‌ رشته‌هاي ‌مختلف ‌تحصيلي داراي شرايط خاص دانشگاههاي شاهد، رشته فلسفه وكلام اسلامي دانشگاه شهيدمطهري، رشته داروسازي علوم پزشكي بقيه‌ا.. ( عج)، مديريت بيمه اكو موسسه آموزش عالي بيمه اكو دانشگاه علامه طباطبائي، دانشكده غيرانتفاعي رفاه، واحد بين المللي پرديس خودگردان دانشگاه صنعتي شريف، وكليه كد رشته‌هاي تحصيلي متمركز دانشگاه فرهنگيان در پرديس‌هاي آموزشي و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي ـ تهران(وابسته به وزارت آموزش و پرورش ) درآزمون ‌سراسري ‌سال 1393 براي انجام مراحل مصاحبه و گزينش.
      من اینجا رو دیدم و خوندم ولی به جواب سوالم نرسیدم
      در صورتی که توی مصاحبه قبول بشیم ولی بخوایم رشته دیگه ای که انتخاب کردیم و قبول شدیم رو بریم میتونیم یا باید حتما بریم اون رشته نیمه متمرکز ؟؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول میرید بهتون برگه 4 قسمتی میدن شامل:
      1.پذیرش
      2.معاینه پزشک
      3.مصاحبه تخصصی
      4.مصاحبه گزینش
      هرکدوم رو باید مسوول اون امضا کنه !
      درضمن باید از شناسنامه و کارت ملیتون 3تا کپی بگیرین (نه 1دونه ومن خودم علاف اینکارشدم )

چندتاازسوالات که میپرسن :
      چگونگی نماز وضو-اخرین اخبارایران و دنیا چیه_روخوانی و قرائت سوره حفظی _تاثیر حجاب_تاثیر موادمخدرو<اسم امام جمعه تون و...
      هم چنین واکنشتون به قرارگرفتن توفضاهای مختلف اگه دبیر شینومثلا اگه یکی شلوغ کردچکار میکنین و...
      موفق باشید!!!!!!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن