خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      شما درصداتو تو گزینه 2 وارد کردی ببینی چه تاثیری گذاشته معدلت؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

منم معدلم همینه اما متاسفانه دیپلمم تجربی هست ، البته خیلی واسه شما تاثیر منفی نذاشته

نرم افزارهای کانون و گزینه2 که بر اساس سال 92 هستن تخمین رتبشون اشتباهه چون من درصدای کنکور 92م رو وارد کردم و رتبه ای که دادن 2 هزارتا با رتبه واقعیم فرق داشت.سال 92 تاثیر معدل مثبت بود فقط
      من رتبم 2400 شده بود کانون گفت 3500 گزینه 2 گفت 4000 پس دلیلی نداره به اونا اعتماد کنین.دوستای معدل بالام هم که امتحان کرده بودن رتبشون خیلی بهتر از اون چیزی شد که کانون گفته بود مال من بدتر شد!یعنی 500 تا رتبم بدتر شده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط Khorshid نمایش پست ها
      من يه سوال دارم
      معدل ١٩/١٣ رشته تجربى خوبه ؟
      يا تاثير منفى داره ؟

من يه سوال دارم
      يا تاثير منفى داره ؟

من يه سوال دارم
      يا تاثير منفى داره ؟

شما فک کن در کل از تراز 10 هزار 9 هزار گرفتی.واست خنثی است تقریبا به نظرم.شاید نظر من غلط باشه.به نظرم بهتره دیگه معدلو بیخیال شی بری تو فاز درصدات.همش 70 باشه کافیه.یه توصیه به همه.سعی کنین یاد بگیرین مثلا از 30 تا سوال فیزیک 25 تاشو انتخاب کنین اونا رو با دقت تمام حل کنین.نگران اون 5 تا نباشین و وسواس به خرج ندین.همین 25 تا رو بزنین میشه 83 درصد.راجع به شیمی هم همینطور.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معدل18.62تاثیرش منفی میشه یا مثبت؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sungirl نمایش پست ها
      معدل18.62تاثیرش منفی میشه یا مثبت؟؟؟
      براساس اون چیزی که خود سنجش میگه میشه در حدود تراز 7800 از 10 هزار.باید تمام تلاشتونو بکنین تا درصداتو بالا باشه.پست بالام رو بخونین

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      بچه ها بنظرتون با توحه به اینکه امسال درصد 30 یا 35 میشه من با معدل کتبی 15.65 اگه تمام درصدارو تو تجربی بالای 70 بزنم تو تجربی امیدی به پزشکی هست ؟ منطقه 2 هستم
      کسی تاثیر معدل من رو نمیدونه به چه صورته ؟
      مثلا با چند تست اضافه تر میشه معدل رو خنثی کنم ؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی تاثیر معدل من رو نمیدونه به چه صورته ؟
      مثلا با چند تست اضافه تر میشه معدل رو خنثی کنم ؟
      قرار بر خنثی کردن نیس.توو قسمت تراز معدل امتیاز از دست دادین باید توو قسمت تراز درصدا جبران کنی.تاثیر معدل هم همون 25 درصد مونده گویا به لطف اعتراضات امسال...به نظرم شما حدود نصف تراز رو از دست دادی ولی بالای 70 بزنی حله...فعلا برو بچسب به برنامه کانون.برو کلاس ریاضیِ پیش دانشگاهی بعد عید وقت کم میاری ریاضی رو میپیچونی الان که میگی 70 درصد اون موعق به 30 درصدش هم قانع میشی!گذشته رو ولش بچسب به حال آینده ایشالا قبولی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fayras95 نمایش پست ها
      قرار بر خنثی کردن نیس.توو قسمت تراز معدل امتیاز از دست دادین باید توو قسمت تراز درصدا جبران کنی.تاثیر معدل هم همون 25 درصد مونده گویا به لطف اعتراضات امسال...به نظرم شما حدود نصف تراز رو از دست دادی ولی بالای 70 بزنی حله...فعلا برو بچسب به برنامه کانون.برو کلاس ریاضیِ پیش دانشگاهی بعد عید وقت کم میاری ریاضی رو میپیچونی الان که میگی 70 درصد اون موعق به 30 درصدش هم قانع میشی!گذشته رو ولش بچسب به حال آینده ایشالا قبولی
      مرسی داداش
      حالا بر فرض مثال که همه درسارو 70 یا بالای 70 بزنم حدود رتبم چقدر میشه ؟ ( تو منطقه 2 )
      من خیلی استرس دارم
      میترسم اصلا با این معدل پزشکی قبول نشم :yahoo (2):

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی داداش
      حالا بر فرض مثال که همه درسارو 70 یا بالای 70 بزنم حدود رتبم چقدر میشه ؟ ( تو منطقه 2 )
      من خیلی استرس دارم
      داداش!شما از الان به ایناش ناناش فک نکن شما بشین درستو بخون 70 بزن من قول میدم دندون و پزشکی و دارو قبولی

8. Top | #23
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی داداش
      من خیلی استرس دارم
      شما اگه همرو 70 بزنی غیر از زمین حدود رتبت تو منطقه 2 میشه بین 500 الی 600 که به راحتی تهران تو هر رشته ای قبولی 70 یا بالاتر

موفق باشید دوست عزیز

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      شما اگه همرو 70 بزنی غیر از زمین حدود رتبت تو منطقه 2 میشه بین 500 الی 600 که به راحتی تهران تو هر رشته ای قبولی 70 یا بالاتر

موفق باشید دوست عزیز
      با رتبه 500 الی 600 هر رشته ای تهران قبوله؟!!:yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21):

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fayras95 نمایش پست ها
      با رتبه 500 الی 600 هر رشته ای تهران قبوله؟!!:yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21)::yahoo (21):
      نه اینطوریا هم که دوستمون میگه نمیشه ولی شهرهای دیگه 100% قبولی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برید درستونو بخونید اینقدرهم نیاین انجمن تو همچین تاپیکایی بنویسین بدبخت شدم کنکور دیگه قبول نمیشم پزشکی نمیارم
      والاااااااااااااااااااااا

ساعتها تو نت هستین انتظار پزشکی دارین معلومه قبول نمیشین هروقت نت رو از زندگیتونون کمتر کردین و به 30دقیقه در روز رسید اونوقت امید به پزشکی داشته باشین .......
      خدایا کمکمون کن

12. Top | #27
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomejaliliyan نمایش پست ها
      برید درستونو بخونید اینقدرهم نیاین انجمن تو همچین تاپیکایی بنویسین بدبخت شدم کنکور دیگه قبول نمیشم پزشکی نمیارم
      والاااااااااااااااااااااا

ساعتها تو نت هستین انتظار پزشکی دارین معلومه قبول نمیشین هروقت نت رو از زندگیتونون کمتر کردین و به 30دقیقه در روز رسید اونوقت امید به پزشکی داشته باشین .......
      احسن اینم شد یه حرف درست و حسابی

13. Top | #28
      sh2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      توی گزینه دو زدم نوشته بین 1000 تا 1200 میشی معدلت پایین بوده و حدودای 180 تا بهت ضرر رسونده
      دوست عزیز 180 تا به صورت مستقیم ضرر زده حالا شما حساب کن که خیلیا مثلا 180 تا سود کردن که با احتساب هم پوشانیشون من حدودا 600و700 تا ضرر کردم نه 180 تا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن