خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب فیزیک پیش تجربی انتشارات فار

.................................................. ..............
      ویرایش توسط senator93 : 18 فروردین 1396 در ساعت 15:40

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نظری نداره؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator93 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید.
      کتاب فیزیک پیش انتشارات فار چجور کتابی هست؟واسه یادگیری مفهومی مباحث فیزیک پیش تجربی؟؟
      کسی تابحال استفاده کرده؟درسنامه اش چطوره؟
      آخرین چاپش کی هست؟ویرایش شدن؟
      مرسی
      ساختارش اینه
      درسنامه مفهومی و حجیم!مثال های خیلی ساده توی درسنامه!تستای غیر استاندارد(البته تست های کتاب آزمونش رو ندیدم)!

توصیه من:
      فیزیک پیش گاج

تجربه ی من:
      دوستان کتابای فیزیک الان رفتن اکثرا کنکورای اخیر رو جمع کردن و 1حجم فضایی رو به ما دادن که واسه بعضیا غیر قابل تحمل هست(از همین گاج گرفته تا جوکار و اینا)
      ولی فیزیک پیش دریافت با کمترین حجم تمام اطلاعات رو داره
      راستش خودم اولش فک میکردم فیزیک رو باید هی تست بزنی تا یاد بگیری ولی وقتی نوسان رو از دریافت خوندم متوجه شدم که نه میشه با کمترین(حالا کمترین هم که نه ولی معقول ترین!) تعداد تست هم به یادگیری رسید
      تازه من فقط مثالای تشریحی جلد اول رو خوندم که شبیه سازی تستای کنکورن و فوق العاده کم(مثلا نوسان 52 تا مثال داشت البته مثال هاش موردی هست الف ب ج د داره) هست!
      بعد از خوندنش رفتم سراغ گاج فقط توی قسمت چند قدم تا صد بعضی وقتا گیر میکردم
      خیلی ازش راضیم من
      اینا فقط نظر من بود البته/پر کاری تستی1راه هست ولی راه های دیگه هم وجود داره!حالا این پر کاری تستی هم سرشار از تستای تکراری هست که عدد ها عوض شده
      و به نظرمن پر کاری تستی باید بعد از تسلط و یادگیری باشه و فقط سرعت عمل رو بالا میبره
      به این مقدمه از کتاب فیزیک پیش2 مبتکران تالیف فرید شهریاری هم توجه کنید:

2014-08-21_131425.jpg

یکی نیست بگه تو چقد حرف میزنی برو سر درس و مشقت:خخخخ
      والللا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator93 نمایش پست ها
      فیزیک های گاج(پایه و پیش) واسه تست و ارزیابی خوبن.من کتابی واسه آموزش مفهومی(در اولویت)+تست میخوام.
      تعریف از گاج،الگو و فار شنیده بودم.ولی دریافت رو نه.
      البته نظرها متفاوته.هرکی با یه کتاب حال میکنه.
      ضمنا حجم کتاب خیلی واسم مهمه.حجم کمی داشته باشه،اما کیفیت آموزش مفهومی بالایی به اندازه انتشارات رقیب داشته باشه.
      یادمه سال سوم کتاب فیزیک 3 اندیشه سازان،درسنامه خلاصه کوچیکی داشت.ولی همون درسنامه ها از خیلی از کتابای آموزش فیزیک 3 بهتر بودن و واقعا جای ابهامی نمیذاشت.
      شما میتونید نمونه صفحه شو از سایت انتشارات ببینید(گوگل سرچ کنید نشر دریافت و قسمت کتاب ها فیزیک پیش 1 و 2 شو پیدا کنید!)
      دریافت=درسنامه ی کامل و مفهومی با حجم معقول+تستای استاندارد(که واسه پیش1کتاب تستش جدا هست آموزشش جدا البته داخل آموزش مثال های تشریحی هم سبک با تست داره-که این مثال هاش فوق العاده عالی هستن!)+فقط1 خرده بهش میگیرم اینکه تو قسمت نوسانگر ها سوالات زیادی رو از فنر ها داده که اینا حذفیات هستن البته خب آموزشش هم کامله و اضافه کنم که فار و گاج هم اینا رو دارن حتی(الگو رو ندیدم که بگم اونم داره یا نه)!
      اینم بگم که مولف فیزیک دریافت یکی از بهترین مدرس های فیزیک هستن که کار تالیف رو تازه شروع کردن!
      (مولف:ذَهَبی::گه اکثرا کنکوریا آموزشگاه هدف که یکی از بهترین ها هست رو با کادر دبیر هاش میشناسن)
      البته این چیزا ملاک نیست واسه انتخاب کتاب مهم اینه که خوب بفهمیش و برات همه چی رو باز کنه!فقط چون دیدم درباره ی آوازه ی گاج و الگو و اینا حرف زدی گفتم 1ذره از شهرت مولف هم بگم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا محمد ممکنه عکس جلد کتاب فیزیک دریافت رو بفرستین؟؟در کنار این کتاب به کتاب جامع گاج نقره ای ف
      هم برای محکم کاری نیاز خواهد بود یا خیر یعنی تستای این کتاب برای جا افتادن مطلب کافیه یا به یه منبع دیگه نیازه؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن