خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

زندانی پشت کنکوری!!!(اگر میتونی کمک کن)

سلام
      بله دیگه زندانی پشت کنکوری...

عرض به خدمت شما من کنکور های 91،92 و 93 رو زیارت کردم
      ولی حاجتم رو ازشون نگرفتم!!!
      حتی نزدیک به حاجت هم نشدیم!!!

سلام...
      راستش دیگه خسته خسته شدم
      تا کی باید بمونم و منتظر باشم؟
      الان 4 سال میشه که پشت کنکوری ام اما حتی نزدیک به رشته ای که دوست دارم نمیشم
      {پزشکی یا دندان پزشکی}
      بهتره شفاف تر بگم،به زور تا مرز مجاز میام
      اگر این سهمیه شاهد نبود تا الان مرده بودیم
      لااقل موقع اعلام نتایج میگیم مثلا رشتمون بین 6 هزار نفر(سال 92) و یا بین 14 هزار نفر(سال 93) اینقدر رتبمون اومده
      تا بیشتر از این گند بالا نیاد!!!
      {اگر قبول بشم میگن با سهمیه قبول شدی،و اگر هم مثل الان که قبول نشدم،میگن با سهمیه هم قبول نشد!!}

واقعا نمیدونم چیکار کنم،اصلا ظاهرا یکی روی پیشونی من نوشته که تو نباید درس بخونی و حس درس خوندن کلا پریده(الان 3 ساله که پریده)
      هر بار هم که شروع میکنم به درس خوندن فوق فوقش 1 هفته طول میکشه

امروز حساب کردم تقریبا برای کنکور 93 چیزی حدود 100 ساعت فقط درس خوندم

باورتون میشه؟ فقط 100 ساعت
      که اون هم اواخر شهریور پارسال بود!
      یعنی حدود 9 ماه میخوردم و میخوابیدم! مثل........

الان دیگه به اجبار باید پشت کنکور بمونم چون اصلا رشته ای قبول نمیشم یعنی به جز این 2 تا رشته چیزی رو دوست ندارم

کل آرزوهام و آینده ام روی این دو تا رشته پایدار شده
      آدمی هم نیستم که برم تغییر رشته بدم و برم کنکور ریاضی یا انسانی بدم چون اصلا علاقه ای ندارم

با این وضعیت معدل که قربونش برم روحیه ام خراب تر شده

خانواده از دستم خسته شدن،دیگه کم مونده نفرینم کنن
      (خودم الان 2 ساله که دارم خودم رو نفرین میکنم!)

دوران دبیرستان هم به بطالت گذشت(بعضی ها پِیِ gf بازی بودن من هم تو خونه داشتم وبگردی میکردم و یا فیلم میدیدم)

الان هم اگر بخوام شروع کنم(نوبت برای مشاور گرفتم) نمیدونم چیکار بگم بکنه؟!

اصلا نمیدونم باید تشریحی بخونم(چند ماه؟) یا اینکه مثل همه ی پشت کنکوری ها از درسنامه ها استفاده کنم و تست بزنم؟

خلاصه اینکه این زندگی منه
      برای اولین بار گذاشتمش رو نت
      تو را به جون هر کسی که دوست دارید فاز منفی ندید چون همین الانش هم کل بدنم منفیه

نیازمند به کمکتون هستم

شاد باشید

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم شما اول باید ، تکلیفتون رو با اینترنت روشن کنید.
      ببین خودم سال کنکور کلی تفریح میکردم ! اصلا اینقدر که سال کنکور موزیک گوش دادم الآن گوش نمیدم ! :yahoo (4):
      اما یه چیز رو از زندگیم حذف کردم.اونم کامپیوتر بود.این داستانش فرق داره.کامپیوتر یه تفریح نیست.یه کاره.امکان نداره پاش بشینی و سرحال پاشی.کلافه پا میشی خودتم میدونی.
      سعی کن تفریحاته دیگه ای رو وارده زندگیت کنی.
      توی سال کنکور کلاس ورزشی بنویس ! آره ! به حرف این مشاورا گوش نکن که باید بکوب بخونی و از این حرفا.
      قراره درس بخونی ، و ورزش به درس خوندنت کمک میکنه.
      اما کامپیوتر نه.حتی به بهانه ی دیدنه ویدیو ی آموزشی ، حتی به بهانه ی سوال راجع به کتاب کمک درسی ، و به هر بهانه ای...

این گامه اول.مشکلی هست ؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداشم شما تا انگیزه نداشته باشی به چیزی که میخوای نمیرسی.

اگه چیزی که میخوای مثلاً دندونه باید براش انگیزه داشته باشی.

در ضمن همه راه های موفقیت روی کره زمین هم بر پایه درس خوندن و خصوصاً پزشک شدن بنا نشده.

به قول دوستمون تکلیف خودت رو روشن کن؛ حالا از هر جهت!

موفق باشی و شاد و خندون.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behrus58 نمایش پست ها
      به نظرم شما اول باید ، تکلیفتون رو با اینترنت روشن کنید.
      ببین خودم سال کنکور کلی تفریح میکردم ! اصلا اینقدر که سال کنکور موزیک گوش دادم الآن گوش نمیدم ! :yahoo (4):
      اما یه چیز رو از زندگیم حذف کردم.اونم کامپیوتر بود.این داستانش فرق داره.کامپیوتر یه تفریح نیست.یه کاره.امکان نداره پاش بشینی و سرحال پاشی.کلافه پا میشی خودتم میدونی.
      سعی کن تفریحاته دیگه ای رو وارده زندگیت کنی.
      توی سال کنکور کلاس ورزشی بنویس ! آره ! به حرف این مشاورا گوش نکن که باید بکوب بخونی و از این حرفا.
      قراره درس بخونی ، و ورزش به درس خوندنت کمک میکنه.
      اما کامپیوتر نه.حتی به بهانه ی دیدنه ویدیو ی آموزشی ، حتی به بهانه ی سوال راجع به کتاب کمک درسی ، و به هر بهانه ای...

این گامه اول.مشکلی هست ؟
      نه مشکلی نیست
      ولی به خدا بدون کامپیوتر هم شده که درس نخونم
      مثلا همین نزدیکای کنکور،من که میدونستم قبول نمیشم (با اینکه 2 ماه وقت داشتم)
      نشستم به رمان خوندن!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Godfather نمایش پست ها
      سلام
      بله دیگه زندانی پشت کنکوری...

عرض به خدمت شما من کنکور های 91،92 و 93 رو زیارت کردم
      ولی حاجتم رو ازشون نگرفتم!!!
      حتی نزدیک به حاجت هم نشدیم!!!

سلام...
      راستش دیگه خسته خسته شدم
      تا کی باید بمونم و منتظر باشم؟
      الان 4 سال میشه که پشت کنکوری ام اما حتی نزدیک به رشته ای که دوست دارم نمیشم
      {پزشکی یا دندان پزشکی}
      بهتره شفاف تر بگم،به زور تا مرز مجاز میام
      اگر این سهمیه شاهد نبود تا الان مرده بودیم
      لااقل موقع اعلام نتایج میگیم مثلا رشتمون بین 6 هزار نفر(سال 92) و یا بین 14 هزار نفر(سال 93) اینقدر رتبمون اومده
      تا بیشتر از این گند بالا نیاد!!!
      {اگر قبول بشم میگن با سهمیه قبول شدی،و اگر هم مثل الان که قبول نشدم،میگن با سهمیه هم قبول نشد!!}

واقعا نمیدونم چیکار کنم،اصلا ظاهرا یکی روی پیشونی من نوشته که تو نباید درس بخونی و حس درس خوندن کلا پریده(الان 3 ساله که پریده)
      هر بار هم که شروع میکنم به درس خوندن فوق فوقش 1 هفته طول میکشه

امروز حساب کردم تقریبا برای کنکور 93 چیزی حدود 100 ساعت فقط درس خوندم

باورتون میشه؟ فقط 100 ساعت
      که اون هم اواخر شهریور پارسال بود!
      یعنی حدود 9 ماه میخوردم و میخوابیدم! مثل........

الان دیگه به اجبار باید پشت کنکور بمونم چون اصلا رشته ای قبول نمیشم یعنی به جز این 2 تا رشته چیزی رو دوست ندارم

کل آرزوهام و آینده ام روی این دو تا رشته پایدار شده
      آدمی هم نیستم که برم تغییر رشته بدم و برم کنکور ریاضی یا انسانی بدم چون اصلا علاقه ای ندارم

با این وضعیت معدل که قربونش برم روحیه ام خراب تر شده

خانواده از دستم خسته شدن،دیگه کم مونده نفرینم کنن
      (خودم الان 2 ساله که دارم خودم رو نفرین میکنم!)

دوران دبیرستان هم به بطالت گذشت(بعضی ها پِیِ gf بازی بودن من هم تو خونه داشتم وبگردی میکردم و یا فیلم میدیدم)

الان هم اگر بخوام شروع کنم(نوبت برای مشاور گرفتم) نمیدونم چیکار بگم بکنه؟!

اصلا نمیدونم باید تشریحی بخونم(چند ماه؟) یا اینکه مثل همه ی پشت کنکوری ها از درسنامه ها استفاده کنم و تست بزنم؟

خلاصه اینکه این زندگی منه
      برای اولین بار گذاشتمش رو نت
      تو را به جون هر کسی که دوست دارید فاز منفی ندید چون همین الانش هم کل بدنم منفیه

نیازمند به کمکتون هستم

شاد باشید
      آقا علی تنها چیزی که آدم رو زنده نگه میداره امیده
      وقتی امید داری ک خدارو داشته باشی
      این وسط تنها خدا کمک نمیکنه که, خودش گفته اگر بشینی تو خونه و کاری نکنی و از من طلب رزق کنی دور از حکمتمه و خداییم رو زیر سوال بردی
      شما اول پیش یه مشاور برو.....باید اول روی اراده تون کار کنی....به هدف فکر کنین...هدفی ک 4 سال بهش نرسیدید
      من خودم حال شمارودرک میکنم....3 سال پشت کنکور موندن
      شما به بقیه توجه نکن....میدونم زخم زبونای دیگران چقدر سخته ولی اقا علی توجه نکنید ب این چیزا
      فقط و فقط باید بخواید
      یه نفر از اشنایان ما بعد از 10سال کنکور بلخره پزشکی اصفهان رو اورد....سال اخر تصمیم گرفته بودمردونه بخونه...مردونه بخون
      کار نشد نداره فقط همت میخواد
      بخدا توکل کن و برو جلو
      خدا یقینا دستتون رو میگیره
      امیدوارم به همه ی اهدافتون برسید
      یا حق

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه مشکلی نیست
      نشستم به رمان خوندن!!!
      من نگفتم کامپیوتر حذف شد ، درس خوندن شروع میشه.
      قدمه دوم تکنیکی هست به اسمه Small Start
      مغز ما در مقابله انجام کار سنگین مقاومت میکنه.
      همش میخواد بپیچوندش ! مثالش اینه که شما تصمیم گرفتی مثلا امروز 3 ساعت زیست بخونی ، بعد آخر شب میبینی هنوز شروع نکردی ...
      چرا بچه های ما همش میگن "از شنبه" ؟ چرا همیشه از برنامه های آزمون ها عقب میوفتیم ؟
      دلیلش اینه که از خودمون توقع داریم یه دفعه کاره سنگینی رو شروع کنیم.
      طرف تا الآن روزی نیم ساعت میخونده ، با خودش میگه از شنبه روزی 10 ساعت میخونم !
      خب روزی 10 ساعت خوندن خیلی خوبه ... اما این کار به این شکل نتیجه ای نداره.
      شما باید به شروع کوچیک راضی شی ... بعدا خورد خورد کارتو زیاد کنی.تا موقعی که اصلا برات سخت نباشه.
      مثلا تصمیم بگیر از فردا ، روزی 15 دقیقه زیست ، 15 دقیقه شیمی ...

یه همچین برنامه ای.یا مثلا به جای زمان ، حجمی بذار.بگو از فردا روزی 10 تا تسته زیست ، 10 تا شیمی ....

به عمل رسوندنه این برنامه به مراتب راحت تره.
      اصلا هم نگرانه نرسیدن نباشید.همین که از کم شروع کنید ، بهتر از اینه هی دست دست کنید تا نزدیکه کنکور ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behrus58 نمایش پست ها
      من نگفتم کامپیوتر حذف شد ، درس خوندن شروع میشه.
      قدمه دوم تکنیکی هست به اسمه Small Start
      مغز ما در مقابله انجام کار سنگین مقاومت میکنه.
      همش میخواد بپیچوندش ! مثالش اینه که شما تصمیم گرفتی مثلا امروز 3 ساعت زیست بخونی ، بعد آخر شب میبینی هنوز شروع نکردی ...
      چرا بچه های ما همش میگن "از شنبه" ؟ چرا همیشه از برنامه های آزمون ها عقب میوفتیم ؟
      دلیلش اینه که از خودمون توقع داریم یه دفعه کاره سنگینی رو شروع کنیم.
      طرف تا الآن روزی نیم ساعت میخونده ، با خودش میگه از شنبه روزی 10 ساعت میخونم !
      خب روزی 10 ساعت خوندن خیلی خوبه ... اما این کار به این شکل نتیجه ای نداره.
      شما باید به شروع کوچیک راضی شی ... بعدا خورد خورد کارتو زیاد کنی.تا موقعی که اصلا برات سخت نباشه.
      مثلا تصمیم بگیر از فردا ، روزی 15 دقیقه زیست ، 15 دقیقه شیمی ...

یه همچین برنامه ای.یا مثلا به جای زمان ، حجمی بذار.بگو از فردا روزی 10 تا تسته زیست ، 10 تا شیمی ....

به عمل رسوندنه این برنامه به مراتب راحت تره.
      اصلا هم نگرانه نرسیدن نباشید.همین که از کم شروع کنید ، بهتر از اینه هی دست دست کنید تا نزدیکه کنکور ...
      مرسی
      والا الان نمیدونم که برم پیش مشاور چی بهش بگم؟
      میترستم مسخره ام کنه
      بهش بگم روزی 5 ساعت!!!
      فک کنم میندازم بیرون
      راستش دیگه به ته ته خط رسیدم
      خیلی وقت ها فکر میکنم که بهتره یه مغازه بزنم(با اینکه متنفرم از مغازه داری)

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه مشکلی نیست
      نشستم به رمان خوندن!!!
      همونطوری که دوستمون پست بالا گفتن شما انگیزه ی لازم رو نداری .

این که میگی میدونستی قبول نمیشی یعنی اینکه خودتو باور نداری ؛ چون قبل کنکور خودتو " بازنده " فرض کردی مسلما نتیجه ی خوبی هم نمیاری

اگه واقعا میخوای این سالو نتیجه بگیری ؛ امروز فردا نکن واسه درس خوندن .

اول از همه برو پیش مشاور یه برنامه ی مناسب بریز ( یا اگه خودت میتونی برنامه ریزی کنی که چه بهتر )

بعد با قدرت و "طبق برنامه " شروع کن به خوندن . دیگه رمان اینارو بزار کنار و این یه سال ـو فقط درس بخون

هر وقت دلت خواست که خارج از برنامت بری تفریح کنی و گردش کنی ، به این فکر کن که ممکنه الان خوش بگذره ولی بعد کنکور هزاران حسرت میمونه برات

تازه بی نهایت (!) هم وقت داری برای خوندن

از دستش نده

موفق باشی
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همین که دنبال راهی هستی که خودتو پیدا کنید یعنی اوال راهو اومدید...... باید با امید و انگیزه شروع کنید... اشتباهات خودتون رو برسی کنید و دیگه تکرارش نکنید..... کار نشد نداره.... چ غم از پیمودن کوته راهی به درد... دوباره بلند بشید و با امید خدا موفق میشید. شک نکنید.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
      همونطوری که دوستمون پست بالا گفتن شما انگیزه ی لازم رو نداری .

این که میگی میدونستی قبول نمیشی یعنی اینکه خودتو باور نداری ؛ چون قبل کنکور خودتو " بازنده " فرض کردی مسلما نتیجه ی خوبی هم نمیاری

اگه واقعا میخوای این سالو نتیجه بگیری ؛ امروز فردا نکن واسه درس خوندن .

اول از همه برو پیش مشاور یه برنامه ی مناسب بریز ( یا اگه خودت میتونی برنامه ریزی کنی که چه بهتر )

بعد با قدرت و "طبق برنامه " شروع کن به خوندن . دیگه رمان اینارو بزار کنار و این یه سال ـو فقط درس بخون

هر وقت دلت خواست که خارج از برنامت بری تفریح کنی و گردش کنی ، به این فکر کن که ممکنه الان خوش بگذره ولی بعد کنکور هزاران حسرت میمونه برات

تازه بی نهایت (!) هم وقت داری برای خوندن

از دستش نده

موفق باشی

واییییییییییییییی عالی بود.ممنون. منکه انگیزم بیشتر شد برا خوندنمخصوصا اون قسمتی ک قرمزش کردم:yahoo (94):

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      توکه رشته خوب میخوای و سه سال از دیپلمت گذشته باید به مراتب بیشتر از کسایی که امسال سال اولشونه بخونی

منم تقریبن تفریخ ح زیاد میرم پای نتم زیادم ولی الان چند روزیه روزی 4 ساعت میخونم 10صب پامیشم تا 12 ناهار خواب 4 تا 6 میخونم بعدش میرم بیرون برنامه سنگینی نیس ولی حتمن پیش مشاور برو

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارمان 2 نمایش پست ها
      همین که دنبال راهی هستی که خودتو پیدا کنید یعنی اوا راهو اومدید...... باید با امید و انگیزه شروع کنید... اشتباهات خودتون رو برسی کنید و دیگه تکرارش نکنید..... کار نشد نداره.... چ غم از پیمودت کوته راهی به درد... دوباره بلند بشید و با امید خدا موفق میشید. شک نکنید.
      ممنون
      ولی داداش خدا اطراف من نیست
      چون از احمقا بدش میاد

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      توکه رشته خوب میخوای و سه سال از دیپلمت گذشته باید به مراتب بیشتر از کسایی که امسال سال اولشونه بخونی

منم تقریبن تفریخ ح زیاد میرم پای نتم زیادم ولی الان چند روزیه روزی 4 ساعت میخونم 10صب پامیشم تا 12میخونم ناهار خواب 4 تا 6 میخونم بعدش میرم بیرون برنامه سنگینی نیس ولی حتمن پیش مشاور برو

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون
      ولی داداش خدا اطراف من نیست
      چون از احمقا بدش میاد
      داداش نیستم..... خدا اطراف همه هست..... چون خیلی مهربون

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نیگا منم شریط مشابه تو رو داشتم ولی مال تو بدتره من امسال سوم بودم همش تفریح همش باغ رفیق بازی برنامه چت گوشی بگیر تا وارکرافت فک کن شب قبل یکی از امتحانا من باغ بودم با رفیقام
      اخرشم با معدل کتبی 8.42 دیپلم گرفتم فیزیک و ریاضی رو هم با تک ماده قبول شدم

ما هت که ایطوری هستیم باید تلاش بیشتر کنیم تو فکرشم نرو با روحیه شروع کن بخون اخرشم وقتی کنکور دادی اومدی بیرون میگی من تلاشمو کردم ببینم چی میشه نه حسرت بخوری من شروع کردم به خوندن ایشالله بخونی سال دیگه پزشکی قبولی

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن