خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 112
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو شیراز. علوی.
      فک کنم ریاضیاتش با استاد آرمنده. پشیمون نمیشین.
      موفق باشید..

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما كلاسهاى عمومي آقاى كمالى رو ميرفتيد ؟
      خصوصى هم قبول ميكنن ؟
      ايشونو به من هم معرفى كردن ولى بين آقاى كمالى و محمودزاده شك دارم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ممنون همگی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor95 نمایش پست ها
      سلام من ميرم سوم اما اينا دبيرايين كه الان باهاشون گرفتم،،شهرم هم شيراز

فيزيك:آقاي بلواري زاده واقعا عالي درس ميدن به شدت توصيه ميكنم باهاشون كلاس بگيريد

رياضي:آقاي نادريان پارسال هم باهاشون كلاس گرفته بودم و هنوزم ميرم و واقعا راضيم،،البته واسه پيش ميگن آقاي كمالي هم خوبه ولي فقط و فقط تست كار ميكنن به نظر من اموزش مهم تره،اقاي خسروي هم كه بعيد ميدونم نشناسي دانش اموزاشون راضين ولي من باهاشون كلاس نداشتم

زيست:آقاي نقشوار خوب درس ميدن از پارسال باهاشون كلاس داشتم اگه با مبلغش مشكل نداشته باشي ولي مبلغ بالاشون هم واقعا ارزش داره فقط امتحان نميگيرن خودت بايد زياد تست كار كني ولي جزوشون واقعا كامله و نياز به كتاب كمك اموزشي نداري اصلا
      آقاي فلاح زاده هم دبير زيست هستن ولي جزوشون نصف جزوه آقاي نقشواره!!تازه آقاي نقشوار جزوه ژنتيكو جدا ميگه ولي خوب اگه تنبليت ميشه و درس نميخوني ايشون زياد امتحان ميگيرن

دوستان ميشه يه دبير عربي خوب تو شيراز معرفي كنيد

سلام، ببخشید اگه امکانش هست شماره تماس یا آدرس این دبیرا رو بذارین ! خیلی ممنون میشم ... :yahoo (1):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      ریاضی تجربی:آرش کمالی

فیزیک محمدیان و ارحام صادقی

اینا بهترینن

میشه آدرس یا شماره تماس این اساتید رو بذارین ؟!

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشهد: ریاضی: آقای اسماعیلی(دبیر مدرسمون بودن عالیییی اما امتحان و اینا نمیگیرن) - آقای شاکریان (نداشتم باهاش) * فیزیک: آقای قاضی ( خیلی میپیچونه کلاساش رو اما بعضی مباحث رو فوق العاده میگه) - آقای طالقانی( من نداشتم باهاش) * شیمی: آقای شکفته( دبیر مدرسمون و فوق العاده با سواد) - آقای محمدی ( تعریفشو شنیدم) * زیست: کلاس نرفتم من اما آقای بصیری و زمردی معروفن * ادبیات: آقای سمندر * عربی: نرفتم کلاس اما آقای معین زاده رو شنیدم * دین و زندگی: خانوم مقتولی
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Cool

سلام به شیرازیای عزیز...من چهارم ریاضیم فقط و فقط ثبت نام کردم تو انجمن ک دبیرای واقعا عالی شیرازو معرفی کنم واسه ریاضیات اقای رضا سلطانی بهترین هستن همه دروس ریاضی اعم از گسسته و جبرواحتمال و هنذسه تحلیلی و دیف حسابان و همه چیو تدریس میکنن و البته تو همش هم مهارت فوق العاده ای دارن دانش اموزاشون هم همه از مدارس نمونه دولتی وتیزهوشاتن هستن.واسه فیزیک اقای استخریان و اقای اسماعیل پور و دکتر رضایی ک رتبه سه کنکور تجربی 93 شاگردشون بودن...فیزیک رو 100 زده بود!واسه عربی اقای مهدی رییسی عالین. واسه شیمی اقای وصال ک توی اموزشگاه مفید همراه اقای استخریان تدریس دارن.ادبیات هم جناب کمال صالحی کامل ترین جزوه رو دارن و توی شیراز ب عنوان بهترین دبیر ادبیات شناخته شدن!و اما منابع درسی...حسابان(نشرالگو و تخته سیاه ک ب همراه دروس پایهه هست)دیف(تخته سیاه 1و2وانرژی اتمی و اندیشه فایق و فار و گاج نقره ای ک برای شروع خوبه)شیمی فقط مبتکران بخونید از همه کامل تر و باحال تر البته ی سری گزاف گویی کرده ولی خب باعث بیشتر و بهتر فهمیدن بقیه مطالب میشه زبان کتاب405 وtick8واس کلمه و مبتکران شهاب اناری واسه قواعد و readingو cloze دین و زندگی پیام ایات و روایات انرژی اتمی عالیه.قرابت معنایی هم انرژی اتمی عربی ایادفیلی و انرژی اتمی.فیزیک هم اول انرژی اتمی رو کار کنید چون بعدش راحت تستای گاج نقره ای رو میتونید بزنید!گسسته و جبر خیلی سبز.امیدوارم موفق باشین راستی مشاوره های دکتر افشار رو هم دانلود کنید گوش کنین خیلی تاثیر داره ...ب امید رتبه147 نمیدونم چرا ولی ذهنم همش رو این عدده هس!!!خدانگهدار همگیییییییییییییییییییییی یی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضیات اقای سلطانی فیزیک استخریان و اسماعیل پور و دکتررضایی شیمی اقای وصال عربی دکتر مهدی رییسی ادبیات کمال صالحی ....بخدا حرف ندارنا حداقل ی کم پرس و جو کنین ی جلسه سرکلاساشون بشینید متوجه میشین مثلا استخریان دانشگاه صنعتی شریف میرفته مخ هس اقای سلطانی ک اصلا...بخدا نابغه ای هس برا خودش نرین کلاساشونو ضرر کردین رو هیچ کس ب اندازه اقای سلطانی تاکید ندارم هیچکس....یا حق...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ميشه لطقاً شماره و ادرس محل تدريس استاداي شيراز رو بگيد؟؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادرس آموزشگاه مفید رو میشه بزارین

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تهران__

ادبيات: شاهين زاد
      عربي:ايادفيلي
      ديني:كريمي، بهمن آبادي
      زبان:اناري
      رياضي:سروش موئيني ، مقدم نيا
      زيست:عمارلو، اشكان هاشمي، كميل و ابوذر نصري
      فيزيك:نادري
      شيمي: مصلايي، بابايي
      ...

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من تا حالا کلاس نرفتم میخواستم بدونم بهترین دبیرای کنکوری. مشهد کدومان؟ تو کدوم موسسه ان؟ لطفا شماره تلفن یا ادرس بگین خواهش میکنم جواب بدین

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شیمی توی تهران فقط و فقط کتر رضا بابایی

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا147 نمایش پست ها
      سلام به شیرازیای عزیز...من چهارم ریاضیم فقط و فقط ثبت نام کردم تو انجمن ک دبیرای واقعا عالی شیرازو معرفی کنم واسه ریاضیات اقای رضا سلطانی بهترین هستن همه دروس ریاضی اعم از گسسته و جبرواحتمال و هنذسه تحلیلی و دیف حسابان و همه چیو تدریس میکنن و البته تو همش هم مهارت فوق العاده ای دارن دانش اموزاشون هم همه از مدارس نمونه دولتی وتیزهوشاتن هستن.واسه فیزیک اقای استخریان و اقای اسماعیل پور و دکتر رضایی ک رتبه سه کنکور تجربی 93 شاگردشون بودن...فیزیک رو 100 زده بود!واسه عربی اقای مهدی رییسی عالین. واسه شیمی اقای وصال ک توی اموزشگاه مفید همراه اقای استخریان تدریس دارن.ادبیات هم جناب کمال صالحی کامل ترین جزوه رو دارن و توی شیراز ب عنوان بهترین دبیر ادبیات شناخته شدن!و اما منابع درسی...حسابان(نشرالگو و تخته سیاه ک ب همراه دروس پایهه هست)دیف(تخته سیاه 1و2وانرژی اتمی و اندیشه فایق و فار و گاج نقره ای ک برای شروع خوبه)شیمی فقط مبتکران بخونید از همه کامل تر و باحال تر البته ی سری گزاف گویی کرده ولی خب باعث بیشتر و بهتر فهمیدن بقیه مطالب میشه زبان کتاب405 وtick8واس کلمه و مبتکران شهاب اناری واسه قواعد و readingو cloze دین و زندگی پیام ایات و روایات انرژی اتمی عالیه.قرابت معنایی هم انرژی اتمی عربی ایادفیلی و انرژی اتمی.فیزیک هم اول انرژی اتمی رو کار کنید چون بعدش راحت تستای گاج نقره ای رو میتونید بزنید!گسسته و جبر خیلی سبز.امیدوارم موفق باشین راستی مشاوره های دکتر افشار رو هم دانلود کنید گوش کنین خیلی تاثیر داره ...ب امید رتبه147 نمیدونم چرا ولی ذهنم همش رو این عدده هس!!!خدانگهدار همگیییییییییییییییییییییی یی
      سلام...بخشید منظورتون از دکتر رضایی مدرس درس فیزیک که توی قلم چی هستن ؟!
      یا کس دیه؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه برای انسانی کمک خواستین بگین تاجایی که اطلاع هست معرفی بشه

ویرایش توسط فاطمه زهرا : 03 مهر 1394 در ساعت 14:08

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      اگه کسی هست که بهترین اساتید کنکوری در مشهد رو میشناسه لطفا بگه.

Sent from my SM-T805 using Tapatalk

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)