خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

ریاضیات تجربی سطح بالاتر

من رشتم ریاضیه و میخواهم در کنکور تجربی شرکت کنم منبعی که الان گرفتم مبتکران اموزش و تست اقای بیاتی است ولی خب تستش کمه و بعضی تست ها استاندارد نیستند !! اما اموزشش خوبه حالا میخواهم یه منبع دیگه ( به جز خیلی سبز ، نشر الگو و تخته سیاه ) از بین گاج ؛ مهرو ماه و ابی 30 سال کانون . معرفی کنید که تست سراسری رشته ریاضی و تجربی هر دوشو داشته باشه !! کلا تست تالیفی کم داشته باشه و تست هاب تالیفی مشابه کنکور باشه ! سطحش هم خیلی ابتدایی نباشه !!! و البته کم حجم . اون هایی که استفاده کردند از این 3 کتاب کدوم رو معرفی می کنند و دلیل بهتر بودنش هم توضیح بدن خیلی ممنون
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما هم جلد قرمز و هم جلد زرد ریاضی مبتکران رو داری؟؟

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      شما هم جلد قرمز و هم جلد زرد ریاضی مبتکران رو داری؟؟
      اره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اونوقت تستای زردش چجوریاس؟؟؟

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      اونوقت تستای زردش چجوریاس؟؟؟
      تست های تالیفی که داره به نظر خودم 30 درصدشون خوبه . تست های کنکورش هم فقط تجربی داره !! من میخواهم بعضی مبحث ها مثل مشتق و ... سوالات رشته ریاضی هم داشته باشه ولی خب جلد زرد پاسخ تشریحی خوبی داره !

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الگو رو به نظرم یه نگاه بنداز! من دارم اونو کار میکنم! برا متوسط رو به قوی خوبه!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaDJoon نمایش پست ها
      الگو رو به نظرم یه نگاه بنداز! من دارم اونو کار میکنم! برا متوسط رو به قوی خوبه!
      دیدم تست کنکور اصلا نداشت فکر کنم ... در حد هر مبحث دو و سه تا میخوام 80 درصد تست کنکور باشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخر هر فصل چند تا داره! اگه خیلی سطح بالا میخوای معلممون گفت کتاب جدید خوشخوان خوبه ولی من خودم ندیدم!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اخر هر فصل چند تا داره! اگه خیلی سطح بالا میخوای معلممون گفت کتاب جدید خوشخوان خوبه ولی من خودم ندیدم!
      خوشخوان اره خوبه ولی برای رشته ریاضیه نه تحربی !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      خوشخوان اره خوبه ولی برای رشته ریاضیه نه تحربی !
      برا تجربی هم جدیدا زده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      برا تجربی هم جدیدا زده
      اره دیدم خوبه ولی تست سراسری نداشت این !! بازم ممنون از پیشنهادت ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره دیدم خوبه ولی تست سراسری نداشت این !! بازم ممنون از پیشنهادت ...
      خواهش! به نظرم زیاد برا ریاضی تجربی وقت نذار چون خودت ریاضی بودی از بچه های تجربی مسلط تری بشین زیست بخون :-d

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تست های تالیفی که داره به نظر خودم 30 درصدشون خوبه . تست های کنکورش هم فقط تجربی داره !! من میخواهم بعضی مبحث ها مثل مشتق و ... سوالات رشته ریاضی هم داشته باشه ولی خب جلد زرد پاسخ تشریحی خوبی داره !
      ریاضی جامع مهروماه تستای ریاضی رو هم گذاشته

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خواهش! به نظرم زیاد برا ریاضی تجربی وقت نذار چون خودت ریاضی بودی از بچه های تجربی مسلط تری بشین زیست بخون :-d
      اره ولی خب چون بچه های تجربی معمولا کمتر ریاضی رو می زنند اگه بتونم درصدم رو ببرم در حد 80 درصد رتبه ام بهتر میشه ! تا اینکه زیست که همه میخونند ! ولی خب زیستم حواسم هست !

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_s9412 نمایش پست ها
      ریاضی جامع مهروماه تستای ریاضی رو هم گذاشته
      اره دیدم چون ازش استفاده نکردم شک دارم خوبه یا نه؟ اون هایی که استفاده کردند باهاش چطور بوده ؟

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن