خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 143
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

بحث های علمی

سلام به همه ی دوستان
      واقعا جای یه تاپیکی که توی اون بحث های علمی بین بچه ها صورت بگیره ، توی این سایت که علمی محسوب میشه خالیه.
      به همین خاطر تصمیم به ایجاد یه تاپیک مخصوص ایجاد و مشارکت در بحث های مختلف علمی گرفتم
      خب خیلی سادست.هر کسی که سوال یا موضوع جالبی که قابل بحث بود رو اینجا مطرح میکنه و بحث ها شروع میشه.
      قبل از این تاپیک، برای هر موضوع ، یه تاپیک جداگونه زده میشد.حالا چرا اون روند رو ادامه ندیم ؟
      خب در آینده که به این تاپیک بر میگردیم ، یه گنجینه ی ارزشمند شده که در برگ برگه آن خاطرات زیادی برای من و شما ، و آموختنی های زیادی برای کاربران جدید وجود داره که هرکس میتونه همه ی این ها رو یک جا ، در یک تاپیک داشته باشه
      timthumb.php.jpg
      اما یه نکته ی خیلی مهم.
      زنده موندن یا به زوال رفتنه این تاپیک فقط و فقط به مشارکت و همکاری شما دوستان بستگی داره.
      امیدوارم که این تاپیک پر بشه از لحظاتی خوش برای هممون.
      با تشکر از شما دوستان

=================

و اما باید بالاخره با یه بحثی شروع کنیم.به همین دلیل تصمیم گرفتم اولین موضوع رو با اجازه همگی خودم معرفی میکنم :

"سفر در زمان"

timthumb.php.jpg

آیا شدنیه ؟ اگه بشه چطوری میشه ؟ اصلا چی میشه ؟
      فقط به آینده یا به گذشته هم میشه رفت ؟ چرا ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      این افزودن به شهرت این کاربر که بقل تشکر مینویسه چیه؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

به گذشته بری بهتره ولی شاید مشکل پیش بیاد چون تاریخ عوض میشه اینده جالبه ولی در کل فک نکنم شدنی باشه

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.j نمایش پست ها
      این افزودن به شهرت این کاربر که بقل تشکر مینویسه چیه؟؟؟

به گذشته بری بهتره ولی شاید مشکل پیش بیاد چون تاریخ عوض میشه اینده جالبه ولی در کل فک نکنم شدنی باشه
      اولا شما سواله اولتون رو باید اینجا مطرح میکردی :

پاسخ گویی به سوالات کاربران جدید

و خب راجع به نظرت در مورد سفر در زمان.به نظرت این پارادوکس چطوری قابله توجیه :
      فکر کن سفر به گذشته ممکن باشه (به نظر شخصیه من نیست ولی خب فرضه) و طرف بره پدربزرگ و مادربزرگه خودش رو به قتل برسونه.
      یا فرض کن سفر کنی به لحظه ی قبل از تولده خودت.اونی که متولد میشه کیه ؟ :yahoo (94):

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behrus58 نمایش پست ها
      اولا شما سواله اولتون رو باید اینجا مطرح میکردی :

پاسخ گویی به سوالات کاربران جدید

و خب راجع به نظرت در مورد سفر در زمان.به نظرت این پارادوکس چطوری قابله توجیه :
      فکر کن سفر به گذشته ممکن باشه (به نظر شخصیه من نیست ولی خب فرضه) و طرف بره پدربزرگ و مادربزرگه خودش رو به قتل برسونه.
      یا فرض کن سفر کنی به لحظه ی قبل از تولده خودت.اونی که متولد میشه کیه ؟ :yahoo (94):
      الان همین پارادوکس به نظرم سفر به گذشته رو دچار پیچیدگی میکنه!..اگه طرف پدربزرگ یا مادربزرگ خودش رو به قتل برسونه دیگه تولدش غیر ممکن میشه!!..به نظر خودم سفر به گذشته امکان نداره (اگه اشتباه نکنم توسط خیلی از دانشمندان رد شده!) اما آینده میشه به نظرم!..با علم فیزیک هم فک کنم سازگاری داشته باشه!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      الان همین پارادوکس به نظرم سفر به گذشته رو دچار پیچیدگی میکنه!..اگه طرف پدربزرگ یا مادربزرگ خودش رو به قتل برسونه دیگه تولدش غیر ممکن میشه!!..به نظر خودم سفر به گذشته امکان نداره (اگه اشتباه نکنم توسط خیلی از دانشمندان رد شده!) اما آینده میشه به نظرم!..با علم فیزیک هم فک کنم سازگاری داشته باشه!
      بله حرف شما کاملا درسته.
      با نظریه ی نسبیت استاد اینشتین ، سفر به آینده کاملا امکان پذیره اما باعث اثبات سفر به گذشته که خیلی ها معتقدن غیر ممکنه ، نمیشه.
      و همون داستان برادران دوقلو.
      اما حالا یه سوال پیش میاد.چطوری ؟ آیا تنها راه رفتن به آینده ، رسیدن به یه کسر بزرگی از سرعته نوره؟
      به نظرتون انسان میتونه روزی به این فناوری دست پیدا کنه ؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشیدا ... از بیخ نا امید شدم.الآن تاپیک میزدم "بیا اسمتو وارد کن زنتو ببین" ، تا 100 صفحه پر شده بود.نمیگم اونا بده ، اما واقعا توی سایت کنکور با این تاپیک باید اینطوری برخورد شه ؟
      هر جور راحتیت :yahoo (4):

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببخشیدا ... از بیخ نا امید شدم.الآن تاپیک میزدم "بیا اسمتو وارد کن زنتو ببین" ، تا 100 صفحه پر شده بود.نمیگم اونا بده ، اما واقعا توی سایت کنکور با این تاپیک باید اینطوری برخورد شه ؟
      هر جور راحتیت :yahoo (4):
      عاغا بهروز حالا چرا ناراحت میشین؟؟!!!)
      خب هرکی ی مبحثی رو دوس داره درست اینجا سایت کنکوره و علمی ولی اکثر بچه ها برای سرگرمی میان.قبول دارین؟؟!!!

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Artemis.. نمایش پست ها
      عاغا بهروز حالا چرا ناراحت میشین؟؟!!!)
      خب هرکی ی مبحثی رو دوس داره درست اینجا سایت کنکوره و علمی ولی اکثر بچه ها برای سرگرمی میان.قبول دارین؟؟!!!
      100%.
      اما به نظرم یه ذره عجیبه. پس عملا سایته ما با این سایت های خیلی سطحی ، از نظر محتوایی تفاوتی نداره بلکه تفاوتش اینه که کاربراش کنکوری هستن.درسته ؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      100%.
      اما به نظرم یه ذره عجیبه. پس عملا سایته ما با این سایت های خیلی سطحی ، از نظر محتوایی تفاوتی نداره بلکه تفاوتش اینه که کاربراش کنکوری هستن.درسته ؟
      نمیدونم والا!!!!البته اینم باید بگم که بستگی به استفاده افراد داره!!!قبلا هم گفتم همه اینطور نیستن...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان مکالمه شما دوتام علمیه دیگه ؟ ))
      از دست شما دوتا
      درونت پاکه
      وحشی
      اما ساکت...!

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط areff10 نمایش پست ها
      الان مکالمه شما دوتام علمیه دیگه ؟ ))
      از دست شما دوتا
      شما راجع به موضوع بحث نظری نداری ؟ سفر در زمان ؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اخه میدونی، خیلی نکته داره، ببین مثلا اینده تو به تمام تصمیماتت ربط داره، یه ذره تصمیمت عوض شه کلا ایندت متفاوت میشه، متوجهی چی میگم؟
      درونت پاکه
      وحشی
      اما ساکت...!

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط areff10 نمایش پست ها
      اخه میدونی، خیلی نکته داره، ببین مثلا اینده تو به تمام تصمیماتت ربط داره، یه ذره تصمیمت عوض شه کلا ایندت متفاوت میشه، متوجهی چی میگم؟
      منظورت Parallel Worlds هستش ؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نع! منظورم اینه که اگه از الان تا اخر عمر سیر زندگیت مشخص باشه میشه سفر کرد، ولی تو قبول داری امروز مثلا از رشته a تو دانشگاه بری رشته b آینده ت تغییر میکنه؟!
      منظورمو گرفتی الان؟

بیخیال.بهش فکر نکن زیاد
      درونت پاکه
      وحشی
      اما ساکت...!

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله حرف شما کاملا درسته.
      با نظریه ی نسبیت استاد اینشتین ، سفر به آینده کاملا امکان پذیره اما باعث اثبات سفر به گذشته که خیلی ها معتقدن غیر ممکنه ، نمیشه.
      و همون داستان برادران دوقلو.
      اما حالا یه سوال پیش میاد.چطوری ؟ آیا تنها راه رفتن به آینده ، رسیدن به یه کسر بزرگی از سرعته نوره؟
      به نظرتون انسان میتونه روزی به این فناوری دست پیدا کنه ؟
      به نظر من بلخره تکنولوژی بشر به حدی میرسه که یه موشک بسازه که با سرعت نور حرکت کنه اما کی دست پیدا کنه خدا عالمه!..حقیقتش من نظریه ی نسبیت اینشتین رو مطالعه نکردم تا ببینم کلا حرفِ حسابش چیه!خخخ اما به نظرم تنها راهش کم کردن زمان در یه حرکت هستش که اونم با افزایش سرعت میسر میشه!
      یه جا دیدم گفته بودن اگه بخوایم به گذشته برگردیم باید انرژی خیلی زیادی بدست بیاریم که اگه این اتفاق بیفته حتی نیمی از کهکشان رو نابود میکنه!!..این چقد میتونه درست باشه؟
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن