خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 143 از 143
    1. Top | #136
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه موضوعی که خیلی برام سواله و علم هنوز جوابه قطعی ای بهش نداده البته خودمم زیاد اطلاعات ندارم
      موسیقی چیه ؟ چرا بشر از مجموعه صدا هایی که با نظمه خاصی با هم هماهنگ میشن خوشش میاد ؟
      و چرا انسان ها انقدر سلایقشون توی موسیقی متفاوته ؟ آیا جایی از مغز این تمایز رو ایجاد میکنه یا مثل رنگ پوست از همون اول روی DNA نوشته شده ؟ نوعه موسیقی ای که فرد گوش میده چقدر میتونه بیانگر دیگر خصوصیاته اخلاقیش باشه ؟
      بحث موسیقی یه بحثه کاملا بیولوژیکیه ! پس دوستانه تجربی میتونن خیلی خوب کمکمون کنن :yahoo (4):

2. Top | #137
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behrus58 نمایش پست ها
      یه موضوعی که خیلی برام سواله و علم هنوز جوابه قطعی ای بهش نداده البته خودمم زیاد اطلاعات ندارم
      موسیقی چیه ؟ چرا بشر از مجموعه صدا هایی که با نظمه خاصی با هم هماهنگ میشن خوشش میاد ؟
      و چرا انسان ها انقدر سلایقشون توی موسیقی متفاوته ؟ آیا جایی از مغز این تمایز رو ایجاد میکنه یا مثل رنگ پوست از همون اول روی DNA نوشته شده ؟ نوعه موسیقی ای که فرد گوش میده چقدر میتونه بیانگر دیگر خصوصیاته اخلاقیش باشه ؟
      بحث موسیقی یه بحثه کاملا بیولوژیکیه ! پس دوستانه تجربی میتونن خیلی خوب کمکمون کنن :yahoo (4):
      دوستان کسی نظری نداره ؟ اگه موضوع جالب نیست خب لطف کنید موضوع بدید:yahoo (4):

3. Top | #138
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      آره واقعا اینم از عجایبه.
      نظریه ای که خودم دارم (!!!!) اینه که بخش ناخودآگاه انسان به خاطره در ارتباط بودن با طبیعت (نیروی کیهانی) از همه چیز خبر داره.چون اسیر زمان نیست از هر لحظه ( حالا نمیدونم سرنوشته یا نه)
      اما توی همین زمینه که چرا خواب های ما درست در میان ، یه موضوع که اولش شاید بی ربط به نظر بیاد وجود داره که خیلی کمک میکنه به نظرم ! ادگار کیسی رو میشناسی ؟
      نه نميشناسم كيهه ؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سواله سختي بود با تچكر:yahoo (4):
      به نظر من نوع موسيقي كه فرد گوش ميده 100%‌به شخصيتش ربط داره
      ولي واقعا خودم هنوز برام سواله كه چرا انقد موسيقي لذت بخشه
      چرا انقد زيباس ؟
      چرا من وقتي صدا پيانو رو ميشنوم انگار روحم پرواز ميكنه ؟
      خيلي عجيبه....
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

4. Top | #139
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      نه نميشناسم كيهه ؟؟
      یکی در حده نوستراداموس ! اما نه به اون شکل.
      طرف دراز میکشیده ، بعد از 2 دقیقه میرفته بعد ازش هر سوالی میپرسیدن جواب میداده.
      مثلا زمان جنگ جهانی دوم ، نزدیکانه سربازا میرفتن پیشش ، و ازش راجع به وضعیته سلامته عزیزشون توی جنگ میپرسیدن !!!
      و از همه جالب تر ، ادگار کیسی خودش میگفت من دقیقا نمیدونم چطوری به این اطلاعات میرسم ، اما میدونم که جواب همه ی این سوالارو ، از ناخودآگاهه همون شخصی که سوال میکنه میگیرم !!!!
      حالا راجع به صحته این جریانات مطمئن نیستم ... اما اگه واقعی باشه که خیلی عجیبه

5. Top | #140
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یکی در حده نوستراداموس ! اما نه به اون شکل.
      طرف دراز میکشیده ، بعد از 2 دقیقه میرفته بعد ازش هر سوالی میپرسیدن جواب میداده.
      مثلا زمان جنگ جهانی دوم ، نزدیکانه سربازا میرفتن پیشش ، و ازش راجع به وضعیته سلامته عزیزشون توی جنگ میپرسیدن !!!
      و از همه جالب تر ، ادگار کیسی خودش میگفت من دقیقا نمیدونم چطوری به این اطلاعات میرسم ، اما میدونم که جواب همه ی این سوالارو ، از ناخودآگاهه همون شخصی که سوال میکنه میگیرم !!!!
      حالا راجع به صحته این جریانات مطمئن نیستم ... اما اگه واقعی باشه که خیلی عجیبه

بااااور نميكنممممممم خخخخخخخخ
      جلل خالق
      اسكلمون كردن بابا جدي نگير

دوستان کسی نظری نداره ؟ اگه موضوع جالب نیست خب لطف کنید موضوع بدید:yahoo (4):
      من يه موضوع ديگه ميخوام بگم
      مثلث برمودا

نظرتون چيه دربارش ؟
      هنوز علم تونسته جوابي پيدا كنه ؟
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam
      ویرایش توسط Afsane-IN : 30 مرداد 1393 در ساعت 22:17

6. Top | #141
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها

بااااور نميكنممممممم خخخخخخخخ
      جلل خالق
      اسكلمون كردن بابا جدي نگير

من يه موضوع ديگه ميخوام بگم
      مثلث برمودا

نظرتون چيه دربارش ؟
      هنوز علم تونسته جوابي پيدا كنه ؟
      فکرکنم مثلث برمودا فقط جایی که یه جاذبه ی خیلی خیلی قوی وجود داره و جز این دیگه چیزی نیست..................
      نه هنوز نتونستن جوابی پیدا کنن
      یه سری هواپیما هایی که افتادن توش،قبلش خلبان ها چیزای عجیب غریب رو به برج مراقبت میگفتن
      ""خلبان برای برج مراقبت توضیح داد که دستگاهی برای تشخیص درجه‌ها و جهت‌ها نداریم و آن‌ها از کار افتاده‌اند. صدای خلبانان ضعیف و ضعیف‌تر شد تا به‌کلی قطع شد و هواپیماها برای همیشه ناپدید شدن ""
      دوست دارم بدونم این هواپیماها بالاخره کجا سقوط کردن

7. Top | #142
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      فکرکنم مثلث برمودا فقط جایی که یه جاذبه ی خیلی خیلی قوی وجود داره و جز این دیگه چیزی نیست..................
      نه هنوز نتونستن جوابی پیدا کنن
      یه سری هواپیما هایی که افتادن توش،قبلش خلبان ها چیزای عجیب غریب رو به برج مراقبت میگفتن
      ""خلبان برای برج مراقبت توضیح داد که دستگاهی برای تشخیص درجه‌ها و جهت‌ها نداریم و آن‌ها از کار افتاده‌اند. صدای خلبانان ضعیف و ضعیف‌تر شد تا به‌کلی قطع شد و هواپیماها برای همیشه ناپدید شدن ""
      دوست دارم بدونم این هواپیماها بالاخره کجا سقوط کردن
      همينش عجيبه ديگه
      منم دوس دارم بدونم كجا رفتن
      واسه اين كار بايد با يه هواپيما بريم رو مثلث برمودا =))‌اونوخ ميفميم كجا رفتن
      يني ديگه هواپيمايي رو از اون مسير نميفرستن ؟

Hesam

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فک میکنم یه جورایی به مغناطیس(از کار افتادن قطب نما) و الکترومغناطیس(از کار افتادن رادار) مربوطه!چون معمولا تو مثلث برمودا قطب نما و رادارو عقربه و...از کار میفته شاید میدان مغناطیس زمین اون جا یه جوری هست که ((تداخل ویرانگر امواج))اتفاق میفته

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن