خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: برنامه ریزی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برنامه ریزی

باعرض سلام وخسته نباشین...من دانش اموزعلوم تجربی هستم که به پیش دانشگاهی میرم .راسش بخواین هیچ تلاشی برای کنکور94نکردم میخواستم ببینم میتونم ازمهرهمین سال شروع کنم وبتونم رتبه بهتری داشته باشم؟واسه همین به یه برنامه ریزی خوبی لازم دارم ...اگ راهنماییم کنین ممنون میشم.خداقوت

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اره میشه
      ولی باید خییییییییییییییییییلی زیاد تلاش کنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aytak1376 نمایش پست ها
      باعرض سلام وخسته نباشین...من دانش اموزعلوم تجربی هستم که به پیش دانشگاهی میرم .راسش بخواین هیچ تلاشی برای کنکور94نکردم میخواستم ببینم میتونم ازمهرهمین سال شروع کنم وبتونم رتبه بهتری داشته باشم؟واسه همین به یه برنامه ریزی خوبی لازم دارم ...اگ راهنماییم کنین ممنون میشم.خداقوت
      اره میتونی نرمال شروع کن مثلن بگو من 10 تا 12 صبح میخونم 4 تا 6 عصر اصلن بهت فشار نمیاد منم خودم امسال میرم پیش تجربی چند روزه اینجوری میخونم از مهرم اگه منظم بخونی میشه ولی تابستون روزی سه ساعت بخونی زمان برای بعدت ذخیره کردی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از هر وقت که شروع کنی می تونی
      ولی چرا از الان شروع نکنی؟
      هنوز 1 ماه از تابستون مونده
      یک ماه زمان کمی نیست
      اگر توی این یک ماه روزی 3 ساعت هم درس بخونی میشه حدود 90 ساعت که زمان کمی نیست
      برای برنامه ریزی (بلند مدت) هم بهتره که با برنامه آزمون های قلم چی پیش بری

5. Top | #5

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خب چرا مهر !!!
      از همین الان شروع با توجه به اینکه چیزی نخوندی
      تو این یه ماه سعی کن پایه رو بخونی
      (خیلی باید تلاش کنی )
      و بعد پایه عمومیارو مطالعه کن
      ولی باید ساعات مطالعتو ببری بالا
      مثلن روزی 7ساعت رفته رفته ببری بالا
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aytak1376 نمایش پست ها

بهتره وقتتون رو فقط صرف اختصاصی های پایه بکنین تا بتونین همشون رو در عرض این یک ماه جمع کنین.البته استرس زیادی بابت این کار نداشته باشین.چون در هر صورت تعدادی مباحث رو باید در طول سال هم از پایه بخونین.
      اگه وقت اضافه آوردین اونموقع برین سراغ عمومی.چون به نسبت اختصاصی ها فرارتر هستن.

Live In The Moment

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن