خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

طرح جدید آزمون سنجش برای سال سومی ها: گزینه دو یا سنجش؟

به نام خدا

و سلام
      عنوان واضحه! به این لینک مراجعه کنید: شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

اولین مرحله طرح جدید سازمن سنجش برای سال سومی ها...7نوبت آزمون...توضیحات بیشتر در لینک بالا...

از تعاریف کاربران سایت و وضع اقتصادی خودم قلمچی رو بیخیال شدم...پارسال گزینه دو رفتم و خب حیف که با برنامش پیش نرفتم ...ولی درکل بد نبود ...فقط جامعه آماریش تو ذق میزد که مفت مفت میشدم جزو سیصدتا ...بگذریم ... به نظر شما امسال (سوم تجربی خواهم خوند) گزینه دو شرکت کنم یا سازمان سنجش که سال اولشه!!؟

بودجه بندی آزمون هاش هم کمی عجیبه...تمامی مراحل از اول کتاب شروع میشند... لینک:
      http://www.sanjeshserv.ir/fullstory.aspx?id=4179

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظرم شما گزینه دو بگیر تا فروردین اردیبهشت و از اون تاریخ به بعد سنجش های جامع شرکت کن اونم جامعه آماریش بالای 80 هزار تاست

3. Top | #3
      mba
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در آزمون های سازمان سنجش شرکت کن

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سنجش به جز 3 تا آزمون آخرش باقیش به درد بخور نیست. حالا سوم که جای خود دارد. تازه شروع به کار کرده و قطعاً ایراد هایی داره. آزموناشم کمه و بودجه بندی نسبتاً ضعیف... هیچ دبیری هم سوم رو تا 21 فروردین تموم نمی کنه...

اگه بین گزینه 2 و سنجش میخواید برای سوم برید یکی رو گزینه 2 بهتره. اما اگه کلی میخواید و دانش آموز سطح بالا و خوبی هستید و برنامه و اینا هم براتون مهم هست قلم چی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن