خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 51
    1. Top | #31
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بین الملل میشه مرخصی گرفت برای کنکور مجدد؟

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

2. Top | #32
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl1218 نمایش پست ها
      اون رو میرم پس انصراف میدم

چند روز پیش هم بدون ازمون یه دانشگاه دیگه اتخاب رشته کردم ولی نرفتم دانشگاه ثبت نام کنم

این دانشگاه هم باید برم برای انصراف؟

فكر كنم اگه روزانه نباشه اين دانشگاهت و ثبت نام نكرده باشي نه ديگه نيازي به انصراف نيس
      اين چيز حساسيه به حرفم اطمينان نكن برو پرس و جو كن داداش
      ویرایش توسط reza0 : 09 مهر 1394 در ساعت 18:06

3. Top | #33
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها
      اگه ترم 2 مرخصی بگیریم میتونیم کنکور بدیم؟

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk
      اگه دانشگاه 2ترم مرخصي بده پشت سر هم اونم 2 ترم اول (كه فكر ميكنم ميدن) آره ميشه فقط اگه دانشگاه روزانه باشه بايد قبل از ثبت نام تو كنكور انصراف بدي...در مورد بين المللي نميدونم...لينك زير برين فكر كنم تو يه جاش يه توضيحي داده باشه تو اين مورد سازمان سنجش آموزش کشور
      همه ي چيزايي كه ميگم تقريبيه بازم اطلاعات دقيق ندارم شايد غلط باشن....شما دختري مشكل نظام وظيفه كه نداري...بازم از اينور اونور پرس و جو كن در مورد شرايط شركت تو كنكور و اينكه كي بايد انصراف بدي....مثلا برادر من كه آزاد بود بعد از قبولي تو كنكور رفت انصراف داد از دانشگاه قبليش ولي بقيه دانشگاها مثل بين المللي رو نميدونم

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کسی بلاخره نبود جواب سوالای مارو بده ؟؟؟!!!!

5. Top | #35
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      کسی بلاخره نبود جواب سوالای مارو بده ؟؟؟!!!!
      داداش مدرکت چیه ؟؟

6. Top | #36
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      http://up.iranblog.com/images/cyuufd8555qwy6dy3sq.png
      اين عكس مربوط به دفترچه ثبت نام كنكور 94 هست
      به حرفاي من اطمينان نكنين خودتون برين پرس و جو كنين

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      داداش مدرکت چیه ؟؟
      فقط دانشگاه رفتم ثبت نام کردم و اصلا نرفتم برای مدرک و این چیزا . فعلا همون دیپلم .

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عینی هیچ کس اطلاعی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ؟؟؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ؟؟؟
      سوال اول : بله از زمان انصراف به مدت یکسال وقت داری خودتو به نظام وظیفه معرفی کنی ( منم دقیقا همیچن وضعیتی دارم یه مدت دیگه میرم از دانشگاه انصراف میدم ) اگه اطمینان نداری میتونی توی سایت سازمان وظیفه عمومی ناجا - سازمان وظیفه عمومی ناجا ببینی که خودشون هم همچین چیزی گفتن
      اگه باز شک داری برو پلیس +10 باز همین حرف و میزنه

سوال دوم : سراغ کفالت پزشکی اصن نرو که دقیقا زمانی که خواستی مشغول به کار بشی که استخدامی بودی ممکنه این کفالت پزشکی واست دردساز ساز بشه ! دماغت هم من فک نمیکنم به این راحتیا معافی بدن . من خودم کف پام صافه،چاهام تقریبا به صورت ایکس هست ( خیلی کم ) انحراف قوزک هم دارم ( این مورد آخری به خاطر زمانیه که میرم فوتبال یه مصدومیت داشتم پیگیر نبودم واسم الان داه دردسر میشه ) با این همه تفاسیر شانس من خیلی خیلی کمه !
      از نظر قیمت فک میکنم فرق کنه چون من دوست واسه معافی که رفت یه مشکل حاد و غیر معمول داشت نزدیک 250-300 اگه اشتباه نکنم خرجش شد ( تازه با این مشکل حاد که داشت فقط معاف از رزم شده )

به نظر من قید معافیت و این مسائل و بزن ! خیلی دنگ و فنگ داره ! بری نظام وظیفه بری بیمارستان . بری پزشک ببینتت و کلی زمان صرف میشه الکی

شما فردا صبح برو پلیس +10 بگو اگه الان انصراف بدم یه سال دیگه وقت دارم واسه معرفی به نظام وظیفه ؟ ( که صد در صد میگه بله ) بعدشم بگو واسه کنکور 95 میتونم شرکت کنم ؟ ( که میگه باز بله ) ؛ شما بعدش میری دانشگاهت تسویه حساب میکنی انصراف میدی میشینی درس میخونی کنکور میدی قبول میشی رشته جدید ثبت نام میکنی و خلاص !

در مورد اینم که گفتی بار 4 هست که شرکت میکنی شما واسه ثبت نام دانشگاهت از پلیس +10 یه برگ اشتغال ه تحصیل بردی دانشگاه مسلما درسته ؟ چون تا اون و نبری دانشگاه که ثبت نامت نمیکنن ! با توجه به آخرین تاریخ فارغ التحصیلی شما از دبیرستان ( بر فرض 30 بهمن ) و قبولی شما توی مقطع دانشگاه ( مثلا کاردانی که دو سال هست ) به اون مدت نظام وظیفه به شما اشتغال به تحضیل میده ! که از زمان فارغ التحصیلی شما که مثلا 30 بهمن 93 بوده و مهر 94 کاردانی قبول شدی ، شما تا 30 بهمن 96 مجاز به تحضیلی اگه باز کارشناسی قبول شدی دوباره به همین منوال !

به نقل از نظام وظیفه:
      معافیت تحصیلی دانشجویان انصرافی
      دانشجویانی که تمایل به انصراف و شروع به تحصیل مجدد دارند در طول تحصیل از دیپلم تا دکتری ،فقط یکبار مجاز به انصراف در سنوات قانونی بوده و می بایست حداکثر تا یکسال بعد از تاریخ انصراف در دانشگاه و مقطع جدید شروع به تحصیل نمایند که در اینصورت مدت تحصیل قبلی آنها در مقطع جدید لحاظ نشده و همچنین می توانند در مقاطع پائین تر نیز شروع به تحصیل نمایند .

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezashz1372 نمایش پست ها
      سوال اول : بله از زمان انصراف به مدت یکسال وقت داری خودتو به نظام وظیفه معرفی کنی ( منم دقیقا همیچن وضعیتی دارم یه مدت دیگه میرم از دانشگاه انصراف میدم ) اگه اطمینان نداری میتونی توی سایت سازمان وظیفه عمومی ناجا - سازمان وظیفه عمومی ناجا ببینی که خودشون هم همچین چیزی گفتن
      اگه باز شک داری برو پلیس +10 باز همین حرف و میزنه

سوال دوم : سراغ کفالت پزشکی اصن نرو که دقیقا زمانی که خواستی مشغول به کار بشی که استخدامی بودی ممکنه این کفالت پزشکی واست دردساز ساز بشه ! دماغت هم من فک نمیکنم به این راحتیا معافی بدن . من خودم کف پام صافه،چاهام تقریبا به صورت ایکس هست ( خیلی کم ) انحراف قوزک هم دارم ( این مورد آخری به خاطر زمانیه که میرم فوتبال یه مصدومیت داشتم پیگیر نبودم واسم الان داه دردسر میشه ) با این همه تفاسیر شانس من خیلی خیلی کمه !
      از نظر قیمت فک میکنم فرق کنه چون من دوست واسه معافی که رفت یه مشکل حاد و غیر معمول داشت نزدیک 250-300 اگه اشتباه نکنم خرجش شد ( تازه با این مشکل حاد که داشت فقط معاف از رزم شده )

به نظر من قید معافیت و این مسائل و بزن ! خیلی دنگ و فنگ داره ! بری نظام وظیفه بری بیمارستان . بری پزشک ببینتت و کلی زمان صرف میشه الکی

شما فردا صبح برو پلیس +10 بگو اگه الان انصراف بدم یه سال دیگه وقت دارم واسه معرفی به نظام وظیفه ؟ ( که صد در صد میگه بله ) بعدشم بگو واسه کنکور 95 میتونم شرکت کنم ؟ ( که میگه باز بله ) ؛ شما بعدش میری دانشگاهت تسویه حساب میکنی انصراف میدی میشینی درس میخونی کنکور میدی قبول میشی رشته جدید ثبت نام میکنی و خلاص !

در مورد اینم که گفتی بار 4 هست که شرکت میکنی شما واسه ثبت نام دانشگاهت از پلیس +10 یه برگ اشتغال ه تحصیل بردی دانشگاه مسلما درسته ؟ چون تا اون و نبری دانشگاه که ثبت نامت نمیکنن ! با توجه به آخرین تاریخ فارغ التحصیلی شما از دبیرستان ( بر فرض 30 بهمن ) و قبولی شما توی مقطع دانشگاه ( مثلا کاردانی که دو سال هست ) به اون مدت نظام وظیفه به شما اشتغال به تحضیل میده ! که از زمان فارغ التحصیلی شما که مثلا 30 بهمن 93 بوده و مهر 94 کاردانی قبول شدی ، شما تا 30 بهمن 96 مجاز به تحضیلی اگه باز کارشناسی قبول شدی دوباره به همین منوال !

به نقل از نظام وظیفه:
      دمت گرم داداش که جواب دادی . ولی دوست عزیز من چند نفر میشناسم که مشکل بینی منو داشتن و معافی گرفتن . خب خوبی معافی اینه که تو دوره پرستاری 2 سال نمیری بهداری رایگان کار کنی ! میری بیمارستان اگه معافی داشته باشی ماهی حداقل یک میلیون گیرت میاد . درسته ؟؟؟ راستی یعنی بگم تو استخدامی مشکل معافیم بینی بوده گیر میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دمت گرم داداش که جواب دادی . ولی دوست عزیز من چند نفر میشناسم که مشکل بینی منو داشتن و معافی گرفتن . خب خوبی معافی اینه که تو دوره پرستاری 2 سال نمیری بهداری رایگان کار کنی ! میری بیمارستان اگه معافی داشته باشی ماهی حداقل یک میلیون گیرت میاد . درسته ؟؟؟ راستی یعنی بگم تو استخدامی مشکل معافیم بینی بوده گیر میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
      دادا من خودم یه مشکل پزشکی داشتم به حدی شدید بود که توی کمیسیون برام سالمی زدند بعدش اعتراض زدم رفتم تهرون برام معاف از رزمی زدن(با مدرک دیپلم بودم)

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلا معافیت پزشکی که روی کارت پایان خدمتت درج مشیه مد نظره ! حالا کاری ندارن دستت شکسته بوده یا پناه بر خدا یه مریضی لاعلاج داشتی . کلا مشکل ساز میشه اکثر مواقع ! مگر شغل خصوصی واسه خودت باشه

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezashz1372 نمایش پست ها
      کلا معافیت پزشکی که روی کارت پایان خدمتت درج مشیه مد نظره ! حالا کاری ندارن دستت شکسته بوده یا پناه بر خدا یه مریضی لاعلاج داشتی . کلا مشکل ساز میشه اکثر مواقع ! مگر شغل خصوصی واسه خودت باشه
      راستی دوست عزیز من از سایت نظام وظیفه قسمت مشاوره پرسیدم اینطوری جوابم رو داد :

با سلام. مشمئول گرامی در صورتیکه یکبار انصراف دادید و مدرک معادل گرفتید حق شرکت در دانشگاه را ندارید مگر اینکه مدرک معادل را در سنوات مجاز گرفته باشید

منظور دقیقش چی بود الان ؟ من متوجه نشدم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستی دوست عزیز من از سایت نظام وظیفه قسمت مشاوره پرسیدم اینطوری جوابم رو داد :

با سلام. مشمئول گرامی در صورتیکه یکبار انصراف دادید و مدرک معادل گرفتید حق شرکت در دانشگاه را ندارید مگر اینکه مدرک معادل را در سنوات مجاز گرفته باشید

منظور دقیقش چی بود الان ؟ من متوجه نشدم
      یعنی اگه زیر 2 سال درس خونده باشی و در این 4 ترم مدرک کاردانی داده باشن بهت در این صورت اجازه رو داری.

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن