خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

کتاب زبان انگلیسی کنکور - سطح نسبتا بالا

سلام

من یه کتاب زبان انگلیسی برای کنکور میخوام که سطحش بالا باشه که بتونم درصدم رو به نزدیکای 100 برسونم

امسال تو کنکور زبان رو 67 زدم و توی آزمون های قلمچی هم بیشتر 80 و بعضی وقت ها هم 94 میزدم

ضمنا نظرتون درباره End Reading خیلی سبز برای ریدینگ و کلوز تست چیه ؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.LV نمایش پست ها
      سلام

من یه کتاب زبان انگلیسی برای کنکور میخوام که سطحش بالا باشه که بتونم درصدم رو به نزدیکای 100 برسونم

امسال تو کنکور زبان رو 67 زدم و توی آزمون های قلمچی هم بیشتر 80 و بعضی وقت ها هم 94 میزدم

ضمنا نظرتون درباره End Reading خیلی سبز برای ریدینگ و کلوز تست چیه ؟
      سلام داداش منابع امسالت چیا بودن و چقدر واسه زبانت وقت گذاشتی؟ اینجوری بهتر راهنمایی میکنن دوستان

به نظر من شما اول ببین تو کنکور امسال تو کدوم بخش ضعیف تر بودی و 33 درصد رو چرا از دست دادی. ببین مشکلت گرامر بوده یا ....

با توجه بهش یک منبع مناسب پیدا کن و خودت رو تقویت کن
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 26 مرداد 1393 در ساعت 20:44

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امسال توی همون ریدینگ و کلوز تست مشکل داشتم

از منابع خاصی هم استفاده نکردم و تست نزدم ، فقط گرامر کتاب و کلمات رو میخوندم.

برای سال سوم هم از گاج سیاه استفاده کردم

کلا تستی کار نمیکردم. ولی تشریحیم خوبه و نمراتم توی امتحانات بالای 19ــه

ولی توی تست یکم زیاد وقت صرف میکنم و از وقت بقیه درس ها میگیرم چون میدونم اگه زیادتر وقت صرف کنم میتونم بیشتر بزنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این کتاب مشکل پارسالتو حل میکنه!!!

منم همین سوال تو رو چند روز قبل پرسیدم همه ی بچه ها این

کتابو بهم معرفی کردن....دارم استفاده میکنم الان..واقعا خوبه

کتاب همایش زبان انگلیسی : نشر دریافت

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      امسال توی همون ریدینگ و کلوز تست مشکل داشتم

از منابع خاصی هم استفاده نکردم و تست نزدم ، فقط گرامر کتاب و کلمات رو میخوندم.

برای سال سوم هم از گاج سیاه استفاده کردم

کلا تستی کار نمیکردم. ولی تشریحیم خوبه و نمراتم توی امتحانات بالای 19ــه

ولی توی تست یکم زیاد وقت صرف میکنم و از وقت بقیه درس ها میگیرم چون میدونم اگه زیادتر وقت صرف کنم میتونم بیشتر بزنم
      پس پایه زبانت خوبه

ولی تشریحی مطمئنا راحت تر از تستیه. ریدینگ باید دایره لغاتت بالا , گرامر خوب, و مطالعه متن های زیاد داشته باشه تا بتونی سره کنکور با این زمان کم بفهمیش. زبان مثله سیستمه شما کل گرامرارو فول باشی لغات رو نه نمیتونی نتیجه بگیری.

کتاب های جامع مبتکران و جامع شبقره از خوب های بازارن. ( هر کدوم طرفدارانی دارن ولی مبتکران یکم بیشتر )

واسه ریدینگ و کلوزتست هم هردو مولف کتاب های بالا کیاسالار و اناری کتاب هایی دارن که خوبن.

واسه متن پیشنهاد من به جز تست زدن که حتما تو برنامت باشه خوندن کتاب های داستان انگلیسی سطح بندی شده هست.
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 26 مرداد 1393 در ساعت 21:11

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه هابرای انگلیسی 2کتابی که همه ی مطالب کتابو پوشش بده وسطح نسبتا بالایی داشته باشه .چیوپیشنهادمیکنین؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بچه هابرای انگلیسی 2کتابی که همه ی مطالب کتابو پوشش بده وسطح نسبتا بالایی داشته باشه .چیوپیشنهادمیکنین؟
      خودت باش.....
      کسی هم خوشش نیامدبه جهنم...
      اینجاکه مجسمه سازی نیست.....

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صفا7196 نمایش پست ها

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دوست من سال دوم به جز لغاتش جزو منابع کنکور نیست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای مدرسه میخوام من الان بستمش گذاشتمش کنار.میخوام یه چیزی بخونم مطمئن شم دیگه هیچی نداره
      خودت باش.....
      کسی هم خوشش نیامدبه جهنم...
      اینجاکه مجسمه سازی نیست.....

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl_m نمایش پست ها
      پس پایه زبانت خوبه

ولی تشریحی مطمئنا راحت تر از تستیه. ریدینگ باید دایره لغاتت بالا , گرامر خوب, و مطالعه متن های زیاد داشته باشه تا بتونی سره کنکور با این زمان کم بفهمیش. زبان مثله سیستمه شما کل گرامرارو فول باشی لغات رو نه نمیتونی نتیجه بگیری.

کتاب های جامع مبتکران و جامع شبقره از خوب های بازارن. ( هر کدوم طرفدارانی دارن ولی مبتکران یکم بیشتر )

واسه ریدینگ و کلوزتست هم هردو مولف کتاب های بالا کیاسالار و اناری کتاب هایی دارن که خوبن.

واسه متن پیشنهاد من به جز تست زدن که حتما تو برنامت باشه خوندن کتاب های داستان انگلیسی سطح بندی شده هست.
      آره پایه زبانم خوبه

بیشتر تو سرعت مشکل دارم

خودم یه کتاب گویای زبات تخته سیاه مال سال 88 دارم. چطوره ؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آره پایه زبانم خوبه

بیشتر تو سرعت مشکل دارم

خودم یه کتاب گویای زبات تخته سیاه مال سال 88 دارم. چطوره ؟
      درباره منبعی که گفتی تا حالا ندیدمش جواب این با سایر دوستان. مهم تر از منبع..... بهترین استفاده از اون هست

چند تا چیز ساده بگم که همه میدونن.

تست زمان دار : بعد از تسلط به مفاهیم تست زمان دار بزن تا مشکل سرعتت حل بشه. سعی کن با خودت مسابقه بدی هر بار سریع تر از قبل

خوندن با چشم : به جای زیر لبی گفتن سعی کن با چشم بخونی سرعت خوندنت بهتر میشه. ( البته اکثرا رعایت میکنن بعضی ها هم تا زیر لبی نگن متوجه نمیشن)

قبل از خوندن متن یک بار یک نگاه کلی در حد چند ثانیه به تست ها سوالات بنداز تا هرجا متن ارتباطی با جواب دیدی متوجه بشی. ( من این کارو تو امتحانات زبان آموزشگاه میکنم واسه من جواب داده ).

کار کردن متن های زیاد : سال اول دوم دبستان بچه ها تا یه متن فارسی رو تموم کنن پوستشون کنده میشه. زبان هم همون جوره باید انقدر متن بخونی تا سرعتت زیاد بشه.

سوالی بود در خدمتم.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس زبان جامع کنکور مبتکران که
      دکتر شهاب اناری هم از مولفاشه بگیرم و خوب بخونم میشه 100 زد ؟ ( یعنی محتوای کتاب پتانسیل 100 زدن رو داره ؟ )

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      پس زبان جامع کنکور مبتکران که
      دکتر شهاب اناری هم از مولفاشه بگیرم و خوب بخونم میشه 100 زد ؟ ( یعنی محتوای کتاب پتانسیل 100 زدن رو داره ؟ )
      یه همچین سوالی رو دوستی درباره کتاب فیزیک گاج پرسید. دوستمون جواب جالبی داد. گفت: یکی با این کتاب 10 هم نمیزنه یکی 100 میزنه.

این کتاب از کتاب های مطرح بازاره. مولف خوبی هم داره. مطمئنا به خوبی مطالعه کنید به درصد های بالایی میرسی. از منبع مهم تر بهترین استفاده از منبعه.

به نظر من برو کتاب فروشی این کتاب رو با سایر کتب ( مخصوصا شبقره ) مقایسه کن. ( چون طرفدارای زیادی دارن سایر کتب مخصوصا شبقره که هم پای مبتکران پیش میاد و طرفدار کم نداره ) با هر کدوم حال کردی بخر چون وقتی باهاش حال کنی خیلی راحت تر میخونی و میفهمی.
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 26 مرداد 1393 در ساعت 22:08

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن