خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سوالی در مورد کاربران اخراجی

با سلام به مدیران دانشمند انجمن کنکور شما کاربرانی را که به اصطلاح مولتی یوزر هستند را اخراج کرده اید. فکر کنم شما از روی ip متوجه شده اید که کی چند یوزره است. آیا تا به حال فکر نکرده اید شاید 2 برادر و یا خواهرند که هر کدام با یوزر خودشان وارد شده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمی فکر کنید بعد قضاوت کنید و بعد عمل کنید. شاید من هم به جرم دخالت در کار کادر مدیریت اخراج دائم شوم و لی خیال راحت است که از این گونه کاربران که بهشون ظلم شده دفاع کردم نه مثه بقیه به از اعضای مدیریت تشکر کنم واقعا تشکر به چه قیمت ......

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen123 نمایش پست ها
      با سلام به مدیران دانشمند انجمن کنکور شما کاربرانی را که به اصطلاح مولتی یوزر هستند را اخراج کرده اید. فکر کنم شما از روی ip متوجه شده اید که کی چند یوزره است. آیا تا به حال فکر نکرده اید شاید 2 برادر و یا خواهرند که هر کدام با یوزر خودشان وارد شده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کمی فکر کنید بعد قضاوت کنید و بعد عمل کنید. شاید من هم به جرم دخالت در کار کادر مدیریت اخراج دائم شوم و لی خیال راحت است که از این گونه کاربران که بهشون ظلم شده دفاع کردم نه مثه بقیه به از اعضای مدیریت تشکر کنم واقعا تشکر به چه قیمت ......
      کاربران مولتی یوز از یک خانواده , بعد اخراجشون با ایمیلم در ارتباط میشن و با ارائه مدارک شناسایی همه اکانتهاشون آزاد می شوند که چندین مورد م اتفاق افتاد
      فقط به صرف یک آی پی یکسان نیست . ما چندین فاکتور رو همزمان در نظر میگیریم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مدرک

سلام تاپیک کاربران اخراجی رو مدیر کل(araz) سریع بست واقعا نمیدونم چرا؟؟؟ بعد میگن از میدیرتون انتقاد کنید و نترسید!!!!! میدونم آخرش من هم به جرم اهانت یا شایدم چند یوزره بودن{عمرا} اخراج میشم!!! ولی شما گفتید همه ی فاکتور ها را در نظر میگیرید.چه فاکتور هایی؟ لطفا شفاف سازی کنید!!! و گفتید که ازکاربران مولتی یوز از یک خانواده که به شما ایمیل می زنند مدرک میگیرید!!!چه مدرکی؟؟؟{کپی شناسنامه و کارت ملی !!!} اصلا ارزششو داره اون بنده خداها خدشون رو بکشن تا اینکه خودشون رو اثبات کنن؟ شاید یادتون رفته به این جا میگن دنیای مجازی! قبل از اینکه بگید بسته شد بگذار دیگران هم نظر بدن اگر انصاف داری......

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظر من اگه دوستان بی ادبی کردن بن بشن

یا این که با یک ای پی بیش از دو تا کاربری باشه بن بشن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما تاپیک کاربران اخراجی رو بخون اونجا همه چیز توضیح داده شده.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

شما تاپیک کاربران اخراجی رو بخون اونجا همه چیز توضیح داده شده.

6. Top | #6

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بنظر من با دو تا یوزر یا بیشتر سوع استفاده میشه !
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

7. Top | #7
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen123 نمایش پست ها
      سلام تاپیک کاربران اخراجی رو مدیر کل(araz) سریع بست واقعا نمیدونم چرا؟؟؟ بعد میگن از میدیرتون انتقاد کنید و نترسید!!!!! میدونم آخرش من هم به جرم اهانت یا شایدم چند یوزره بودن{عمرا} اخراج میشم!!! ولی شما گفتید همه ی فاکتور ها را در نظر میگیرید.چه فاکتور هایی؟ لطفا شفاف سازی کنید!!! و گفتید که ازکاربران مولتی یوز از یک خانواده که به شما ایمیل می زنند مدرک میگیرید!!!چه مدرکی؟؟؟{کپی شناسنامه و کارت ملی !!!} اصلا ارزششو داره اون بنده خداها خدشون رو بکشن تا اینکه خودشون رو اثبات کنن؟ شاید یادتون رفته به این جا میگن دنیای مجازی! قبل از اینکه بگید بسته شد بگذار دیگران هم نظر بدن اگر انصاف داری......
      دوست عزیز
      لطفا دیگه از تاپیکا نزن
      بعله - کارت ملیشون رو میفرستن و اکانتهاشون باز میشه
      در غیر اینصورت اکانت دومشون همیشه بسته و اکانت اولشون واسه یه هفته توقیف میشه و سپس ازاد میشه
      قوانین اینجا به این صورت است . اگر سوالی دارید در خصوصی بپرسید
      همه چیز واضح است

95 درصد اکانتهای مولتی یوزری که تا الان بستم اعضای یک خانواده نبودند و لازم نیست شما اینقد نگرانشون بشید
      تاپیک بسته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن