خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شخصی به اسم استاد طاهری

بچها شما میشناسینش؟؟؟؟
      داستانش چیه؟
      والا دختر خاله ما کلاساش میره ولی من به نظرم خیلی چیز مزخرفیه
      فرادرمانی و این چیزاااا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک کنم همون رو میگید که کلاسهای عرفان حلقه رو راه اندازی کرده ...

در یک کلام : الکیه
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      فک کنم همون رو میگید که کلاسهای عرفان حلقه رو راه اندازی کرده ...

در یک کلام : الکیه
      اره:yahoo (4):
      ماهم میگیم الکیه ولی میاد دسشو مذارع رو پایه مادر بزرگ ما و مامان بزرگم که به خودش تلقین مکنه میگهه اره ننه بهترممم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ترم یکش رو رفتم ...
      اصلن قبول ندارم ...
      هر شب ی ساعتی رو میگفت ... میگفت فلان ساعت براتون حلقه ی فلان رو میفرستم ...

خیلی جالبه تازه میگفت که اگه نیای اجنه میان اذیتت میکنن ...

من که خجالت میکشم به یکی الکی تلقین کنم و با این روش های مسخره ادعای درمانگری کنم ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش و آبجی های گلم این طاهری خیلی آدم ناجوریه.نمیشه گفت مزخرفه بلکه خیلی هم حالیشه.منتهی با ماموریتی که اون اومده خوابهای ناجوری برا جوونهای مردم دیده.اطلاعات بفهمه کلاسش کجاس سریع جمعش میکنه و درستش اینه که اصلا محاکمه بشه.این چند سال اخیر این عرفانهای نو ظهور دیگه شورش رو در آورده.این طاهری در همه جای ایران این جور حلقاتی رو درست کرده.مواظب باشین برای اینکه بیشتر در مورد این جور آدم ها تحقیق کنین میتونین از موسسه استاد رائفی پور بهره بگیرین.بهتون بگم اخر ای آخر این حلقات فقط بی بند وباریه.والاسلام.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یه جورهایی شاید دم این طاهری به ماسون ها برسه.اونهایی که تو جلساتش رفتن اگه منصفانه بیان حرف بزنن میبینین که کلا افکار شیطان پرستها با یه ادبیات ایرانیزه شده هست.خیلی خیلی مواظب باشین.البته به احتمال قوی خودش نیاد تو حلقات از ترس مامورها ویکی دیگه رو بفرسته فرقی نداره.به قول حضرت امام تا حالا دیدین که یه مجتهدی بیاد بگه مثلا یک یه حیوون نجس (مثل سگ)سرش مردار و نجسه ولی دمش نه؟حیوون نجس نجسه چه دومش چه سرش.خدا جیره بگیران این عرفانهای دروغین رو به خاک سیاه بنشونه به حق فاطمه زهرا.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انگار اوضاع خیلی خرابه
      باید دختر خاله گرامو به راه راست هدایت کنم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar94 نمایش پست ها
      داداش و آبجی های گلم این طاهری خیلی آدم ناجوریه.نمیشه گفت مزخرفه بلکه خیلی هم حالیشه.منتهی با ماموریتی که اون اومده خوابهای ناجوری برا جوونهای مردم دیده.اطلاعات بفهمه کلاسش کجاس سریع جمعش میکنه و درستش اینه که اصلا محاکمه بشه.این چند سال اخیر این عرفانهای نو ظهور دیگه شورش رو در آورده.این طاهری در همه جای ایران این جور حلقاتی رو درست کرده.مواظب باشین برای اینکه بیشتر در مورد این جور آدم ها تحقیق کنین میتونین از موسسه استاد رائفی پور بهره بگیرین.بهتون بگم اخر ای آخر این حلقات فقط بی بند وباریه.والاسلام.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یه جورهایی شاید دم این طاهری به ماسون ها برسه.اونهایی که تو جلساتش رفتن اگه منصفانه بیان حرف بزنن میبینین که کلا افکار شیطان پرستها با یه ادبیات ایرانیزه شده هست.خیلی خیلی مواظب باشین.البته به احتمال قوی خودش نیاد تو حلقات از ترس مامورها ویکی دیگه رو بفرسته فرقی نداره.به قول حضرت امام تا حالا دیدین که یه مجتهدی بیاد بگه مثلا یک یه حیوون نجس (مثل سگ)سرش مردار و نجسه ولی دمش نه؟حیوون نجس نجسه چه دومش چه سرش.خدا جیره بگیران این عرفانهای دروغین رو به خاک سیاه بنشونه به حق فاطمه زهرا.
      این طاهری و کلا عرفان های نوظهور چیزای داغونین اگه واضعا ادعایی دارن می تونن 100 نفر بیمارو پیدا کنن یه جایی که همه شاهدشن بخوان درمانشون کنن بعد 90تاشون درمان بشن این میشه اثبات..نه اینکه یکی که معلوم نیست مکیه بگه من با راه حلای اینا شفا پیدا کردن کلا دروغگو و چرت و پرت هست همش
      در مورد مدرک تحصیلی که دانشگاه های مختلف بهشون دادن هم بعضی دانشگاها اصلا تو رده بندی جهانی خیلی ناچیزن بعضیاشون تو اون زمینه اصلا فعالیت ندارن
      نتیجه پایاینی همون نتیجه اولیه اینه که کلا عرفانای نوظهور هیچ مبنایی ندارن

ولی خب توجه داشته باشین رائفی پور و موسسش توی چرت و پرت گفتن دو هیچ ازین عرفانای نوظهور پیشن پس نه در این مورد و نه در موارد دیگه اصلا نمیشه به حرفاشون اطمینان کرد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه ببینین همین جوری نمیشه یه چیزی رو رد کرد.بایستی دلیل داشته باشی.وقتی من میگم این طاهری وضعش اینجوریه حد اقل 20 تا دلیل برای ردش دارم.یه دلیل واضح همون که خودتون گفتین.در مورد مدارک اون یارو طاهری هم اگه به این چیزهاس الان فیلهای هندوستان مدرک p.h.d دارن .کلا این مدارک رو درست کردن تو دست فتوشاپ یه کار نیم ساعتیه.ولی در مورد آقای رائفی پور اگه شما مدارکی دال بر چرت بودن اونها دارین بسم الله ارائه بدین.اینکه یکی میاد در مورد مظلومیت مولایمان حضرت علی با سند و مدرک صحبت میکنه چرته ؟ اینکه یکی میاد در حقانیت حضرت فاطمه و اولادش و اینکه شیعه حرف حسابش چیه حرف میزنه چرته ؟اونهم تازه کلا با سند ومدرک و دلیل.پس اگه اینها چرته شما اعتقادتون چیه؟ کدوم تفکر رو قبول دارین که اینطور مغرضانه میگین چرته؟اینکه یکی میاد یه فیلم هالیوودی یا ساخت داخل رو باز میکنه اونهم بر مبنای عقلی و علمی ,شما به چی میگین چرت ؟دوست عزیز همه ی ما رو تو قبر خودمون میذارن پس سعی کنیم تا اونجاییکه بضاعتمون میرسه بر مدار عدالت بچرخیم بغض شیطانی خیلی وقتها مارا به بیراهه میبرد بی آنکه بدانیم.با ارزوی موفقیت شما

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      جالبه .... فرقه ضاله نباشه

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      من توی یه خبر خوندم گرفتنش!زندان ا وین تشریف دارن!
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiir نمایش پست ها
      من توی یه خبر خوندم گرفتنش!زندان ا وین تشریف دارن!
      آره... منم شنیدم... ولی خیلی از شاگرداش الان تدریس میکنن به جای خودش...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من اعتقادی به همچین ادم هایی ندارم

اما کسی از دوستان از لحاظ روانشناسی کمک نیاز داره به من بهترین استاد مجله راز هست هر 15 روز یکبار نشر میشه

من خودم استفاده میکنم واقعا عالی

از لحاظ روحی ادم در سطح بالا نگه می داره با حرفاش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن