خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مصاحبه دانشگاه ارتش و بقیه ا...

سلام. از دوستانی که واسه مصاحبه دانشگاه ارتش و بقیه ا... رفتن خواهش می کنم که بیان اینجا بنویسن که چی ازشون خواستن؟
      باتشکر
      ویرایش توسط M o h a m m a d : 24 مرداد 1393 در ساعت 10:52 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مصاحبه شامل موارد علمی .عقیدتی.سیاسی.مذهبی هست

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز!
      دیروز آخرین مهلت مصاحبه بود و من به طور کاملا اتفاقی ساعت ده شب از سایت بقیه الله متوجه شدم وصبح ساعت 4 از ساری رفتم تهران برای مصاحبه!از ساعت 8 تا 1 ظهر طول کشید بخاطر تعداد زیاد داوطلبا!برای بعضیا مصاحبه طولانی در حد 20 دقیقه تا نیم ساعت بود و برای تعداد کمتری از جمله من در حد 7یا 8 دقیقه طول کشید.از سوالات سخت و اسون سیاسی و احکام گرفته تا رهبر حزبالله لبنان و ...!بعد مصاحبه هم ثبت پرونده انجام شد.دو تا گار دیگه هم هست که شامل بررسی سابقه کیفری و معاینات پزشکی هست که میتونیم تو مرکز استان خودمون انجام بدیم.
      اگه سوای در این مورد هست در خدمتم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام دوست عزیز!
      دیروز آخرین مهلت مصاحبه بود و من به طور کاملا اتفاقی ساعت ده شب از سایت بقیه الله متوجه شدم وصبح ساعت 4 از ساری رفتم تهران برای مصاحبه!از ساعت 8 تا 1 ظهر طول کشید بخاطر تعداد زیاد داوطلبا!برای بعضیا مصاحبه طولانی در حد 20 دقیقه تا نیم ساعت بود و برای تعداد کمتری از جمله من در حد 7یا 8 دقیقه طول کشید.از سوالات سخت و اسون سیاسی و احکام گرفته تا رهبر حزبالله لبنان و ...!بعد مصاحبه هم ثبت پرونده انجام شد.دو تا گار دیگه هم هست که شامل بررسی سابقه کیفری و معاینات پزشکی هست که میتونیم تو مرکز استان خودمون انجام بدیم.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa133 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام دوست عزیز!
      برای ارتش یا سپاه؟ منظورتون سال 93 هست؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من مال بقیه الله رو رفتم آسون بود درحد احکام کلی دین (مبطلات روزه و اینا) و حدیث سلسله الذهب و غدیر خم.

در کل ساده بود.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amn1 نمایش پست ها
      برای ارتش یا سپاه؟ منظورتون سال 93 هست؟
      بله برای امسال بود.سال 93.در ضمن بقیه الله برای سپاه هست.
      دوستان دیگه کیا برا پزشکی میخوان ثبت نام کنن؟؟لطفا یه پیام خصوصی برام بفرستید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن