خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      عزیزم....من هندسه درس میدم و تمام کتابای بازار رو بررسی کردم..... نمیدونم چی رو بگیری....الگو رو راضی هستی همونو بگیر....تو کنکور خارج از کشور۹۳ منشور مثلث القاعده رو تو مخروط محاط کرده بود...شبیه این تست و سوالاتی از قبیل همین تست مثلا منشور تو کره یا هرم تو نیم کره و امثال این سوالا رو فقط گاج سبز هندسه۱داره و بهش پرداخته کلشم۲۸۰صفحه است.....الگو تستاش متوسط به پایینه و تستاشم بنظر من برای هندسه پایه۳سال اخیر اصلا و ابدا جوابگو نیست ولی بنظرم همون الگو رو بگیر...چون فردا بیای سیر تا پیاز یا هندسه۲خیلی سبز رو بگیری و راضی نبباشی از چشم من میبینید....پس بهتره همون الگو رو بگیری....هندسه۲خیلی سبز از نظر درسنامش و تستایی که تو درسنامه حل کرده و تستای آخر فصلش عالیه کل کتابش هم۲۸۰صفحه است...تمرینای تشریحیش جواب کوتاه داره و خللی تو خوندن ایجاد نمیکنه....ولی بازم بنظر همون الگو رو بگیری بهتره....
      سیر تا پیاز و خیلی سبز رو گرفتم :d
      فقط شما که دبیر هندسه هستی یه زحمتی می تونی بکشی به من بگی کدوم بخش ها از کتاب های هندسه 1 و 2 که پارسال و 2 سال پیش خوندم تغییر کرده تو چاپ 93 ...
      چون فکر کنم کنکور 94 بر مبنای کتاب های همون سالی که خوندم هست ولی این 2 تا کتاب چاپ 93 هستن ...
      اگه تغییر خاصی داشتن یعنی بخشی امسال از کتاب درسی حذف شده و توی گاج و خیلی سبز هم اعمال شده ، بگید که من تو جزوه مدرسه بخونم یا اگه بخشی اضافه شده دیگه نخونم ...
      البته اگه این کتاب ها تغییری کرده باشن !

بازم ممنون
      شرمنده که خیلی سوال پرسیدم این مدت :d

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wruveacr نمایش پست ها
      سیر تا پیاز و خیلی سبز رو گرفتم :d
      فقط شما که دبیر هندسه هستی یه زحمتی می تونی بکشی به من بگی کدوم بخش ها از کتاب های هندسه 1 و 2 که پارسال و 2 سال پیش خوندم تغییر کرده تو چاپ 93 ...
      چون فکر کنم کنکور 94 بر مبنای کتاب های همون سالی که خوندم هست ولی این 2 تا کتاب چاپ 93 هستن ...
      اگه تغییر خاصی داشتن یعنی بخشی امسال از کتاب درسی حذف شده و توی گاج و خیلی سبز هم اعمال شده ، بگید که من تو جزوه مدرسه بخونم یا اگه بخشی اضافه شده دیگه نخونم ...
      البته اگه این کتاب ها تغییری کرده باشن !

بازم ممنون
      شرمنده که خیلی سوال پرسیدم این مدت :d
      نه بخشی حذف و اضافه نشده....فقط تمرینای کتاب و متن کتاب ها رو هم بخون....خیلی مهمه....گرچه مطالبی که تو کنکور مطرح میشه اکثرا تو کتاب درسی نیست...باهام در تماس باش بهت کمک میکنم...موفق باشی.....

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن